LUIF/B 1938

Indendørs U14 piger (10) håndboldmål C, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
912177
04-11 2023
14:10 LUIF/B 1938 (2) Ringsted Pigefodbold Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
4
-
4
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
14:10
LUIF/B 1938 (2)
4
Ringsted Pigefodbold
4
912179
04-11 2023
14:30 Faxe-Haslev Pigefodbold (1) LUIF/B 1938 (2) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
2
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
14:30
Faxe-Haslev Pigefodbold (1)
1
LUIF/B 1938 (2)
2
912181
04-11 2023
14:50 Rønnede IF (1) LUIF/B 1938 (2) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
4
-
1
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
14:50
Rønnede IF (1)
4
LUIF/B 1938 (2)
1
912184
04-11 2023
15:20 LUIF/B 1938 (2) Rønnede IF (2) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
5
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
15:20
LUIF/B 1938 (2)
1
Rønnede IF (2)
5
912259
25-11 2023
16:30 Ringsted Pigefodbold LUIF/B 1938 (2) Ringsted-hallerne Hal A
2
-
1
Ringsted Pigefodbold
25. nov 2023
16:30
Ringsted Pigefodbold
2
LUIF/B 1938 (2)
1
912261
25-11 2023
16:50 LUIF/B 1938 (2) Faxe-Haslev Pigefodbold (1) Ringsted-hallerne Hal A
3
-
3
Ringsted Pigefodbold
25. nov 2023
16:50
LUIF/B 1938 (2)
3
Faxe-Haslev Pigefodbold (1)
3
912263
25-11 2023
17:10 LUIF/B 1938 (2) Rønnede IF (1) Ringsted-hallerne Hal A
5
-
3
Ringsted Pigefodbold
25. nov 2023
17:10
LUIF/B 1938 (2)
5
Rønnede IF (1)
3
912266
25-11 2023
17:40 Rønnede IF (2) LUIF/B 1938 (2) Ringsted-hallerne Hal A
4
-
3
Ringsted Pigefodbold
25. nov 2023
17:40
Rønnede IF (2)
4
LUIF/B 1938 (2)
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 25 hold.

B = 5 hold rykker i A rækken mellemrunden 13 eller 14. januar 2024.
C = 5 hold rykker op i A rækken til mellemrunden, resterende går til B rækken 13 eller 14. januar 2024

A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. februar 2024 i Strøby hallen.
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind