MENU

Taastrup FC //

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
973492
14-08 2021
Kl. 13:00
Taastrup FC Ejby IF Fodbold Tåstrup Idrætspark
1
-
4
973541
21-08 2021
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF Taastrup FC Ishøj Idrætsplads
2
-
0
973552
04-09 2021
Kl. 12:00
Karlslunde IF Taastrup FC Karlslunde Stadion
1
-
0
973638
11-09 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj Taastrup FC Ishøj Idrætscenter
7
-
0
976115
25-09 2021
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Taastrup FC Hedehusene Idrætspark
1
-
0
976172
09-10 2021
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
5
-
0
976179
16-10 2021
Kl. 13:00
Taastrup FC Himmelev-Veddelev BK Tåstrup Idrætspark
2
-
2
976186
23-10 2021
Kl. 14:45
Havdrup GI Taastrup FC Solrød Idrætscenter
6
-
1
973550
fr
29-10 2021
Kl. 19:00
Taastrup FC Solrød FC NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
4
976074
06-11 2021
Kl. 13:30
Taastrup FC Jersie United NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
5
976121
fr
12-11 2021
Kl. 19:00
Taastrup FC Køge BK Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
3
976200
02-04 2022
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Taastrup FC Ejby Stadion
3
-
2
980507
09-04 2022
Kl. 15:00
Taastrup FC Torslunde-Ishøj IF NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
2
980550
ti
12-04 2022
Kl. 19:00
Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter
5
-
1
980557
23-04 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Karlslunde IF Tåstrup Idrætspark
Udehold taberdømt
980561
30-04 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC FC Ishøj Tåstrup Idrætspark
1
-
2
980569
07-05 2022
Kl. 11:30
Jersie United Taastrup FC Jersie-Hallen
5
-
0
980764
14-05 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Fløng-Hedehusene Tåstrup Idrætspark
1
-
5
980769
21-05 2022
Kl. 14:00
Køge BK Taastrup FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
980856
28-05 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Vallensbæk IF Tåstrup Idrætspark
3
-
1
980862
04-06 2022
Kl. 14:30
Himmelev-Veddelev BK Taastrup FC Himmelev Kunstgræsbane
0
-
0
980870
11-06 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Havdrup GI Tåstrup Idrætspark
0
-
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind