MENU

New City //

Serie 4, Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
460049
14-08 2021
Kl. 12:15
New City Taastrup FC Frihedens Idrætscenter
3
-
6
460144 fr
20-08 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI New City Sengeløse Idrætsanlæg
2
-
1
460146
29-08 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) New City Ishøj Idrætscenter
6
-
4
460212
05-09 2021
Kl. 12:15
New City Fløng-Hedehusene Fodbold Frihedens Idrætscenter
5
-
4
460262
12-09 2021
Kl. 13:00
Ballerup BK New City Ballerup Idrætsby
0
-
5
460395
18-09 2021
Kl. 12:15
New City Torslunde-Ishøj IF Frihedens Idrætscenter
3
-
2
462227
26-09 2021
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) New City Avedøre Stadion
2
-
6
462234
03-10 2021
Kl. 13:00
New City Mosede BK Frihedens Idrætscenter
2
-
5
459993
10-10 2021
Kl. 13:00
Hundige BK New City Hundige Boldfælled Kunst
Udehold taberdømt
474546
17-10 2021
Kl. 12:15
New City FC Hvidovre (1) Frihedens Idrætscenter
6
-
11
474972
23-10 2021
Kl. 13:00
BK Avarta (1) New City Espelundens Idrætsanlæg
1
-
2
483339
02-04 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC New City Gadehaveskolen kunstgræs
9
-
2
483469
10-04 2022
Kl. 12:15
New City Sengeløse GI Frihedens Idrætscenter
5
-
1
485231
17-04 2022
Kl. 12:15
New City FC Ishøj (1) Frihedens Idrætscenter
0
-
4
485653
24-04 2022
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold New City Hedehusene Idrætspark
4
-
2
486335
01-05 2022
Kl. 12:15
New City Ballerup BK Frihedens Idrætscenter
5
-
5
503605
08-05 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF New City Ishøj Idrætsplads
3
-
5
503609
14-05 2022
Kl. 12:15
New City Rosenhøj BK (2) Frihedens Idrætscenter
Udehold taberdømt
506654
21-05 2022
Kl. 13:00
Mosede BK New City Mosede-skolen
5
-
7
506658
29-05 2022
Kl. 12:15
New City Hundige BK Frihedens Idrætscenter
3
-
5
506668
05-06 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) New City Avedøre Stadion
6
-
4
506670
11-06 2022
Kl. 12:15
New City BK Avarta (1) Frihedens Idrætscenter
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind