Glostrup

Serie 2 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123879
19-08 2023
15:30 B. 1973, Herlev Glostrup Elverroad Kunstgræs
3
-
2
19. aug 2023
15:30
B. 1973, Herlev
3
Glostrup
2
123884
26-08 2023
14:30 Glostrup Brøndby Strand IK Glostrup Idrætspark
0
-
3
26. aug 2023
14:30
Glostrup
0
Brøndby Strand IK
3
127024
on30-08 2023
18:30 Vallensbæk IF Glostrup Vallensbæk Idrætscenter kunst
3
-
1
30. aug 2023
18:30
Vallensbæk IF
3
Glostrup
1
127031
09-09 2023
14:30 Glostrup Liria FK Glostrup Idrætspark
4
-
3
09. sep 2023
14:30
Glostrup
4
Liria FK
3
127039
16-09 2023
15:30 Glostrup INVICTUS XI Glostrup Idrætspark
3
-
1
16. sep 2023
15:30
Glostrup
3
INVICTUS XI
1
127044
23-09 2023
13:00 Rosenhøj BK Glostrup Sønderkærskolen
1
-
2
23. sep 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Glostrup
2
127300
30-09 2023
15:30 Glostrup Orient GI Glostrup Idrætspark
1
-
3
30. sep 2023
15:30
Glostrup
1
Orient GI
3
127310
07-10 2023
15:00 Albertslund BS 72 Glostrup Sportspladsen i Syd
2
-
3
07. okt 2023
15:00
Albertslund BS 72
2
Glostrup
3
127315
14-10 2023
11:00 Glostrup Måløv BK Glostrup Idrætspark
2
-
1
14. okt 2023
11:00
Glostrup
2
Måløv BK
1
127321
fr20-10 2023
18:00 Herlev IF Glostrup Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
2
20. okt 2023
18:00
Herlev IF
1
Glostrup
2
127326
28-10 2023
13:45 Glostrup BK Vest, Rødovre Glostrup Idrætspark
3
-
0
28. okt 2023
13:45
Glostrup
3
BK Vest, Rødovre
0
127332
06-04 2024
14:30 Glostrup B. 1973, Herlev Glostrup Idrætspark
06. apr
14:30
Glostrup
B. 1973, Herlev
127337
14-04 2024
13:00 Brøndby Strand IK Glostrup Langbjergskolen
14. apr
13:00
Brøndby Strand IK
Glostrup
128136
20-04 2024
14:30 Glostrup Vallensbæk IF Glostrup Idrætspark
20. apr
14:30
Glostrup
Vallensbæk IF
128142
28-04 2024
14:00 Liria FK Glostrup Skinderskovgård
28. apr
14:00
Liria FK
Glostrup
128149
04-05 2024
14:00 INVICTUS XI Glostrup Vallensbæk Idrætscenter kunst
04. maj
14:00
INVICTUS XI
Glostrup
128157
11-05 2024
14:30 Glostrup Rosenhøj BK Glostrup Idrætspark
11. maj
14:30
Glostrup
Rosenhøj BK
128163
18-05 2024
11:45 Orient GI Glostrup Islev Skole kunst
18. maj
11:45
Orient GI
Glostrup
128169
25-05 2024
14:30 Glostrup Albertslund BS 72 Glostrup Idrætspark
25. maj
14:30
Glostrup
Albertslund BS 72
128171
01-06 2024
14:30 Måløv BK Glostrup Måløv Idrætspark
01. jun
14:30
Måløv BK
Glostrup
128180
08-06 2024
14:30 Glostrup Herlev IF Glostrup Idrætspark
08. jun
14:30
Glostrup
Herlev IF
128186
15-06 2024
12:00 BK Vest, Rødovre Glostrup Espelundens Idrætsanlæg
15. jun
12:00
BK Vest, Rødovre
Glostrup
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 18. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind