|
995787
|
lø14-08 2021
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
996031
|
lø21-08 2021
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
|
996038
|
lø28-08 2021
|
12:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
|
996595
|
lø04-09 2021
|
13:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
996600
|
lø11-09 2021
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
996610
|
lø18-09 2021
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
UHT
|
|
|
|
996617
|
lø25-09 2021
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
996645
|
lø02-10 2021
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
996654
|
lø09-10 2021
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
996803
|
sø17-10 2021
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
|
997159
|
lø23-10 2021
|
14:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
997380
|
lø02-04 2022
|
14:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
997387
|
to07-04 2022
|
18:00
|
|
|
Græsted Stadion
|
|
|
|
349063
|
lø16-04 2022
|
13:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
349451
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
Ålholmskolen
|
UHT
|
|
|
349671
|
lø30-04 2022
|
13:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
349845
|
to05-05 2022
|
18:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
362513
|
lø14-05 2022
|
15:30
|
|
|
Kvistgård Idrætsanlæg
|
|
|
|
368008
|
to19-05 2022
|
18:30
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
688356
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
701088
|
lø04-06 2022
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
737300
|
lø11-06 2022
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2