Ålholm IF

Serie 3 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
134894
to24-08 2023
18:30 Ålholm IF (2) IS Skævinge Ålholmskolen
2
-
5
24. aug 2023
18:30
Ålholm IF (2)
2
IS Skævinge
5
134889
ti29-08 2023
18:30 Melby-Liseleje IF Ålholm IF (2) Melby Stadion
1
-
4
29. aug 2023
18:30
Melby-Liseleje IF
1
Ålholm IF (2)
4
134900
to31-08 2023
18:00 Ålholm IF (2) Nivå-Kokkedal FK Ålholmskolen
2
-
1
31. aug 2023
18:00
Ålholm IF (2)
2
Nivå-Kokkedal FK
1
134907
fr08-09 2023
18:00 Hundested IK Ålholm IF (2) Hundested Stadion
5
-
0
08. sep 2023
18:00
Hundested IK
5
Ålholm IF (2)
0
134912
16-09 2023
12:00 Ålholm IF (2) Espergærde IF (2) Ålholmskolen
5
-
4
16. sep 2023
12:00
Ålholm IF (2)
5
Espergærde IF (2)
4
134919
23-09 2023
14:00 Ølsted IF Ålholm IF (2) Ølsted Idrætsanlæg
5
-
1
23. sep 2023
14:00
Ølsted IF
5
Ålholm IF (2)
1
134924
30-09 2023
13:00 Helsinge Fodbold Ålholm IF (2) Helsinge Stadion
5
-
0
30. sep 2023
13:00
Helsinge Fodbold
5
Ålholm IF (2)
0
134929
fr06-10 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK Ålholm IF (2) Hørsholm Idrætspark
11
-
1
06. okt 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
11
Ålholm IF (2)
1
134937
14-10 2023
12:00 Ålholm IF (2) Snekkersten IF (1) Ålholmskolen
4
-
0
14. okt 2023
12:00
Ålholm IF (2)
4
Snekkersten IF (1)
0
134942
21-10 2023
12:00 Ålholm IF (2) Annisse IF Ålholmskolen
2
-
1
21. okt 2023
12:00
Ålholm IF (2)
2
Annisse IF
1
160001
28-10 2023
13:00 Humlebæk BK Ålholm IF (2) Humlebæk Stadion
2
-
3
28. okt 2023
13:00
Humlebæk BK
2
Ålholm IF (2)
3
160026
06-04 2024
16:00 Melby-Liseleje IF Ålholm IF (2) Melby Stadion
06. apr
16:00
Melby-Liseleje IF
Ålholm IF (2)
165608
13-04 2024
13:30 IS Skævinge Ålholm IF (2) Baunehøj Stadion
13. apr
13:30
IS Skævinge
Ålholm IF (2)
168891
20-04 2024
13:00 Nivå-Kokkedal FK Ålholm IF (2) Karsemosegård
20. apr
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Ålholm IF (2)
168901
28-04 2024
12:00 Ålholm IF (2) Hundested IK Ålholmskolen
28. apr
12:00
Ålholm IF (2)
Hundested IK
168910
04-05 2024
16:00 Espergærde IF (2) Ålholm IF (2) Mørdrup Idrætsanlæg
04. maj
16:00
Espergærde IF (2)
Ålholm IF (2)
168925
12-05 2024
12:00 Ålholm IF (2) Ølsted IF Ålholmskolen
12. maj
12:00
Ålholm IF (2)
Ølsted IF
168948
fr17-05 2024
18:00 Ålholm IF (2) Helsinge Fodbold Ålholmskolen
17. maj
18:00
Ålholm IF (2)
Helsinge Fodbold
173040
26-05 2024
12:00 Ålholm IF (2) Hørsholm-Usserød IK Ålholmskolen
26. maj
12:00
Ålholm IF (2)
Hørsholm-Usserød IK
173046
02-06 2024
14:00 Snekkersten IF (1) Ålholm IF (2) Snekkersten Idrætscenter
02. jun
14:00
Snekkersten IF (1)
Ålholm IF (2)
173056
08-06 2024
14:00 Annisse IF Ålholm IF (2) Annisse Stadion
08. jun
14:00
Annisse IF
Ålholm IF (2)
173058
16-06 2024
12:00 Ålholm IF (2) Humlebæk BK Ålholmskolen
16. jun
12:00
Ålholm IF (2)
Humlebæk BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind