|
460049
|
lø14-08 2021
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
460143
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
|
460171
|
lø28-08 2021
|
15:30
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
|
460217
|
lø04-09 2021
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
460251
|
lø11-09 2021
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
462225
|
lø18-09 2021
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
|
462231
|
sø26-09 2021
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
462239
|
lø02-10 2021
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
462292
|
lø09-10 2021
|
15:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
474553
|
sø17-10 2021
|
12:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
|
483100
|
lø23-10 2021
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
483339
|
lø02-04 2022
|
11:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
485194
|
lø09-04 2022
|
14:00
|
|
|
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
485324
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
485505
|
ma25-04 2022
|
18:30
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
487055
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
503603
|
lø07-05 2022
|
13:00
|
|
|
Mosede-skolen
|
|
|
|
506650
|
lø14-05 2022
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
506657
|
lø21-05 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
506662
|
lø28-05 2022
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
506669
|
lø04-06 2022
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
506795
|
fr10-06 2022
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2