MENU

Faxe Ladeplads IF //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
622299
15-08 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Østmøn SGI Faxe Ladeplads Stadion
1 - 1
622349
22-08 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Faxe Ladeplads IF Dyrskuepladsen
0 - 4
622353
29-08 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Herlufsholm GF (1) Faxe Ladeplads Stadion
1 - 4
622359
05-09 2020
Kl. 13:00
Mern UIF Faxe Ladeplads IF Mern Stadion
6 - 1
622365
12-09 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Faxe BK Faxe Ladeplads Stadion
2 - 0
622376
fr
18-09 2020
Kl. 18:30
Møns FK Faxe Ladeplads IF Stege Stadion
3 - 1
622377
26-09 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Suså IF Faxe Ladeplads Stadion
1 - 0
622392
04-10 2020
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads IF Toksværd Idrætsplads
0 - 5
622404
10-10 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads Stadion
3 - 1
622439
17-10 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF Faxe Ladeplads IF Karrebæk Skole
0 - 0
622456
24-10 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Faxe Ladeplads Stadion
1 - 3
622468
17-04 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Næstved FC 77 Faxe Ladeplads Stadion
2 - 0
622476 ti
20-04 2021
Kl. 20:00
Herlufsholm GF (1) Faxe Ladeplads IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2 - 1
622479
24-04 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Mern UIF Faxe Ladeplads Stadion
UHT

Udehold taberdømt

622537
01-05 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Faxe Ladeplads IF Faxe Stadion
2 - 3
622540
08-05 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Møns FK Faxe Ladeplads Stadion
1 - 1
622547
15-05 2021
Kl. 12:00
Suså IF Faxe Ladeplads IF Herlufmaglehallen
2 - 0
622552
22-05 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads Stadion
4 - 0
622560
29-05 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
2 - 2
622565
05-06 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Karrebæk IF Faxe Ladeplads Stadion
2 - 2
622757
fr
11-06 2021
Kl. 19:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Faxe Ladeplads IF Grønbro Stadion
1 - 0
622462
19-06 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Faxe Ladeplads IF Hjertebjerg Stadion
2 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind