|
622299
|
lø15-08 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622349
|
lø22-08 2020
|
13:15
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
|
622353
|
lø29-08 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
|
622359
|
lø05-09 2020
|
13:00
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
622365
|
lø12-09 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622376
|
fr18-09 2020
|
18:30
|
|
|
Stege Stadion
|
|
|
|
|
622377
|
lø26-09 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622392
|
sø04-10 2020
|
11:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
622404
|
lø10-10 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622439
|
lø17-10 2020
|
13:00
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
|
622456
|
lø24-10 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
3
|
|
622468
|
lø17-04 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622476
|
ti20-04 2021
|
20:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
622479
|
lø24-04 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UHT
|
|
|
622537
|
lø01-05 2021
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
622540
|
lø08-05 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622547
|
lø15-05 2021
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
622552
|
lø22-05 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622560
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
622565
|
lø05-06 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
622757
|
fr11-06 2021
|
19:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|
622462
|
lø19-06 2021
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1