|
168118
|
fr20-08 2021
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
169945
|
fr27-08 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
221219
|
ti31-08 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
169963
|
lø04-09 2021
|
14:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
169970
|
fr10-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
169992
|
fr17-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
170000
|
fr24-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
170061
|
fr01-10 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
175854
|
fr08-10 2021
|
19:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
180146
|
fr15-10 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
180874
|
lø23-10 2021
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
182391
|
fr29-10 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
221190
|
lø06-11 2021
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
221359
|
to14-04 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
221688
|
ma18-04 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
221765
|
fr22-04 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
221776
|
lø30-04 2022
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
221822
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
221843
|
fr13-05 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
221866
|
lø21-05 2022
|
12:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
221874
|
to26-05 2022
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
221943
|
fr03-06 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
221948
|
to09-06 2022
|
18:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
221992
|
fr17-06 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
221909
|
ma20-06 2022
|
19:00
|
|
|
Grønnemosen
|
UHT
|
|
|
222014
|
lø25-06 2022
|
12:00
|
|
|
Engdraget
|
|
|
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op i Københavnsserien 2022/23.
Nr. 3 rykker op, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold fra Serie 1, pulje 2 til Københavnsserien efter 2022 forår.
Nedrykning efter forår 2022:
Antallet af hold, der rykker ned, svarer til antallet af DBU København 1.-hold, der rykker ud af Københavnsserien 2021/22.
Dog rykker nr. 14 altid ned.