MENU

B. 1973, Herlev //

Serie 2 , Pulje 2

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
922255
14-08 2021
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Brøndby Elverroad Kunstgræs
3
-
3
922268
21-08 2021
Kl. 14:30
Glostrup B. 1973, Herlev Glostrup Idrætspark
1
-
1
922270
28-08 2021
Kl. 13:30
Taarbæk IF B. 1973, Herlev Springforbi fodboldbaner
6
-
3
922276
04-09 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF B. 1973, Herlev Albertslund Stadion
0
-
0
922286
11-09 2021
Kl. 15:30
LSF B. 1973, Herlev Smørum Idrætscenter
0
-
1
922288
18-09 2021
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev INVICTUS XI Elverroad Kunstgræs
4
-
4
922295
25-09 2021
Kl. 13:00
Nerashté, Ballerup B. 1973, Herlev Damgårdsparken, Ballerup
2
-
3
922506
02-10 2021
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Avedøre IF Elverroad Kunstgræs
9
-
0
921798
09-10 2021
Kl. 11:00
Orient GI B. 1973, Herlev Islev Skole
3
-
0
921804
16-10 2021
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev B. 77, Rødovre Elverroad Kunstgræs
2
-
1
921810
23-10 2021
Kl. 14:00
Måløv BK B. 1973, Herlev Måløv Idrætspark
1
-
4
924121
03-04 2022
Kl. 13:00
Brøndby B. 1973, Herlev Brøndby Stadion
6
-
2
924123
09-04 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Glostrup Elverroad Kunstgræs
6
-
0
924223
16-04 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Taarbæk IF Elverroad Kunstgræs
3
-
4
924237
23-04 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Albertslund IF Elverroad Kunstgræs
Udehold taberdømt
924239
30-04 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev LSF Elverroad Kunstgræs
12
-
0
924247
08-05 2022
Kl. 12:30
INVICTUS XI B. 1973, Herlev Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
0
924257
14-05 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Nerashté, Ballerup Elverroad Kunstgræs
1
-
1
924266
21-05 2022
Kl. 10:30
Avedøre IF B. 1973, Herlev Avedøre Stadion
1
-
2
924471
28-05 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Orient GI Elverroad Kunstgræs
0
-
1
924559
04-06 2022
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre B. 1973, Herlev Valhøj Skole
2
-
4
924561
11-06 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Måløv BK Elverroad Kunstgræs
2
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind