MENU

Torslunde-Ishøj IF //

Serie 4, Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
460085
15-08 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Hundige BK Ishøj Idrætsplads
1
-
8
460142 ti
24-08 2021
Kl. 18:30
FC Hvidovre (1) Torslunde-Ishøj IF Avedøre Stadion
5
-
3
460148
29-08 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF BK Avarta (1) Ishøj Idrætsplads
1
-
1
460217
04-09 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Torslunde-Ishøj IF Tåstrup Idrætspark
6
-
3
460260
12-09 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Sengeløse GI Ishøj Idrætsplads
5
-
2
460395
18-09 2021
Kl. 12:15
New City Torslunde-Ishøj IF Frihedens Idrætscenter
3
-
2
462230
26-09 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Fløng-Hedehusene Fodbold Ishøj Idrætsplads
3
-
1
462235
02-10 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK Torslunde-Ishøj IF Ballerup Idrætsby
1
-
3
462298
10-10 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) Torslunde-Ishøj IF Ishøj Idrætscenter
7
-
1
474557
17-10 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Rosenhøj BK (2) Ishøj Idrætsplads
4
-
0
478737
23-10 2021
Kl. 13:00
Mosede BK Torslunde-Ishøj IF Mosede-skolen
4
-
0
483113
03-04 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Torslunde-Ishøj IF Hundige Boldfælled Kunst
1
-
3
485195
16-04 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Torslunde-Ishøj IF Espelundens Idrætsanlæg
3
-
0
485505
ma
25-04 2022
Kl. 18:30
Torslunde-Ishøj IF Taastrup FC Ishøj Idrætsplads
1
-
0
487056
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Torslunde-Ishøj IF Sengeløse Idrætsanlæg
1
-
3
485129
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF FC Hvidovre (1) Ishøj Idrætsplads
3
-
1
503605
08-05 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF New City Ishøj Idrætsplads
3
-
5
503611
14-05 2022
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Torslunde-Ishøj IF Hedehusene Idrætspark
0
-
0
506655
22-05 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Ballerup BK Ishøj Idrætsplads
4
-
1
506659
29-05 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF FC Ishøj (1) Ishøj Idrætsplads
2
-
1
506665
04-06 2022
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) Torslunde-Ishøj IF Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
506672
11-06 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Mosede BK Ishøj Idrætsplads
0
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind