Rosenhøj BK

Serie 2 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123881
19-08 2023
11:30 Herlev IF Rosenhøj BK Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
1
19. aug 2023
11:30
Herlev IF
3
Rosenhøj BK
1
123882
26-08 2023
13:00 Rosenhøj BK BK Vest, Rødovre Sønderkærskolen
0
-
1
26. aug 2023
13:00
Rosenhøj BK
0
BK Vest, Rødovre
1
127025
02-09 2023
15:30 B. 1973, Herlev Rosenhøj BK Elverroad Kunstgræs
2
-
0
02. sep 2023
15:30
B. 1973, Herlev
2
Rosenhøj BK
0
127028
09-09 2023
13:00 Rosenhøj BK Brøndby Strand IK Sønderkærskolen
1
-
2
09. sep 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Brøndby Strand IK
2
127037
16-09 2023
12:30 Vallensbæk IF Rosenhøj BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
1
16. sep 2023
12:30
Vallensbæk IF
0
Rosenhøj BK
1
127044
23-09 2023
13:00 Rosenhøj BK Glostrup Sønderkærskolen
1
-
2
23. sep 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Glostrup
2
127301
30-09 2023
14:45 INVICTUS XI Rosenhøj BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
2
30. sep 2023
14:45
INVICTUS XI
2
Rosenhøj BK
2
127303
07-10 2023
13:00 Rosenhøj BK Liria FK Sønderkærskolen
2
-
2
07. okt 2023
13:00
Rosenhøj BK
2
Liria FK
2
127311
14-10 2023
13:00 Rosenhøj BK Orient GI Sønderkærskolen
1
-
2
14. okt 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Orient GI
2
127322
21-10 2023
15:00 Albertslund BS 72 Rosenhøj BK Sportspladsen i Syd
3
-
2
21. okt 2023
15:00
Albertslund BS 72
3
Rosenhøj BK
2
127323
28-10 2023
13:00 Rosenhøj BK Måløv BK Sønderkærskolen
1
-
1
28. okt 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Måløv BK
1
127330
06-04 2024
13:15 Rosenhøj BK Herlev IF Sønderkærskolen
06. apr
13:15
Rosenhøj BK
Herlev IF
127347
13-04 2024
13:00 BK Vest, Rødovre Rosenhøj BK Espelundens Idrætsanlæg
13. apr
13:00
BK Vest, Rødovre
Rosenhøj BK
128134
20-04 2024
13:15 Rosenhøj BK B. 1973, Herlev Sønderkærskolen
20. apr
13:15
Rosenhøj BK
B. 1973, Herlev
128141
28-04 2024
13:00 Brøndby Strand IK Rosenhøj BK Langbjergskolen
28. apr
13:00
Brøndby Strand IK
Rosenhøj BK
128147
04-05 2024
13:15 Rosenhøj BK Vallensbæk IF Sønderkærskolen
04. maj
13:15
Rosenhøj BK
Vallensbæk IF
128157
11-05 2024
14:30 Glostrup Rosenhøj BK Glostrup Idrætspark
11. maj
14:30
Glostrup
Rosenhøj BK
128159
18-05 2024
13:15 Rosenhøj BK INVICTUS XI Sønderkærskolen
18. maj
13:15
Rosenhøj BK
INVICTUS XI
128166
26-05 2024
14:00 Liria FK Rosenhøj BK Skinderskovgård
26. maj
14:00
Liria FK
Rosenhøj BK
128175
01-06 2024
11:45 Orient GI Rosenhøj BK Islev Skole kunst
01. jun
11:45
Orient GI
Rosenhøj BK
128177
08-06 2024
13:15 Rosenhøj BK Albertslund BS 72 Sønderkærskolen
08. jun
13:15
Rosenhøj BK
Albertslund BS 72
128183
15-06 2024
14:30 Måløv BK Rosenhøj BK Måløv Idrætspark
15. jun
14:30
Måløv BK
Rosenhøj BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 18. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind