Orient GI

Serie 2 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123876
19-08 2023
14:30 Måløv Idrætspark
2
-
1
19. aug 2023
14:30
Måløv BK
2
Orient GI
1
123887
26-08 2023
10:00 Islev Skole kunst
1
-
5
26. aug 2023
10:00
Orient GI
1
Herlev IF
5
127026
02-09 2023
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
4
-
1
02. sep 2023
12:00
BK Vest, Rødovre
4
Orient GI
1
127033
09-09 2023
14:00 Islev Skole kunst
2
-
5
09. sep 2023
14:00
Orient GI
2
B. 1973, Herlev
5
127035
to14-09 2023
19:00 Langbjergskolen
5
-
2
14. sep 2023
19:00
Brøndby Strand IK
5
Orient GI
2
127294
23-09 2023
10:00 Islev Skole kunst
2
-
5
23. sep 2023
10:00
Orient GI
2
Vallensbæk IF
5
127300
30-09 2023
15:30 Glostrup Idrætspark
1
-
3
30. sep 2023
15:30
Glostrup
1
Orient GI
3
127309
07-10 2023
10:00 Islev Skole kunst
4
-
1
07. okt 2023
10:00
Orient GI
4
INVICTUS XI
1
127311
14-10 2023
13:00 Sønderkærskolen
1
-
2
14. okt 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Orient GI
2
127318
22-10 2023
13:00 Skinderskovgård
4
-
3
22. okt 2023
13:00
Liria FK
4
Orient GI
3
127329
28-10 2023
10:00 Islev Skole kunst
4
-
4
28. okt 2023
10:00
Orient GI
4
Albertslund BS 72
4
127334
06-04 2024
11:45 Islev Skole kunst
1
-
4
06. apr
11:45
Orient GI
1
Måløv BK
4
127348
13-04 2024
11:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
6
-
1
13. apr
11:30
Herlev IF
6
Orient GI
1
128138
20-04 2024
11:45 Islev Skole kunst
1
-
5
20. apr
11:45
Orient GI
1
BK Vest, Rødovre
5
128144
27-04 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
27. apr
15:00
B. 1973, Herlev
Orient GI
128151
04-05 2024
11:45 Islev Skole kunst
04. maj
11:45
Orient GI
Brøndby Strand IK
128155
11-05 2024
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
11. maj
12:30
Vallensbæk IF
Orient GI
128163
18-05 2024
11:45 Islev Skole kunst
18. maj
11:45
Orient GI
Glostrup
128170
25-05 2024
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
25. maj
14:45
INVICTUS XI
Orient GI
128175
01-06 2024
11:45 Islev Skole kunst
01. jun
11:45
Orient GI
Rosenhøj BK
128182
08-06 2024
10:00 Islev Skole kunst
08. jun
10:00
Orient GI
Liria FK
128188
15-06 2024
13:15 Sportspladsen i Syd
15. jun
13:15
Albertslund BS 72
Orient GI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind