MENU

Mosede BK //

Serie 4, Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
460050
ti
17-08 2021
Kl. 18:30
Rosenhøj BK (2) Mosede BK Avedøre Stadion
1
-
6
460140
21-08 2021
Kl. 13:00
Mosede BK FC Ishøj (1) Mosede-skolen
8
-
2
460216
04-09 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Mosede BK Avedøre Stadion
0
-
6
460147
ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Mosede BK Hundige BK Mosede-skolen
1
-
1
460253
11-09 2021
Kl. 13:00
Mosede BK BK Avarta (1) Mosede-skolen
5
-
0
462225
18-09 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Mosede BK Tåstrup Idrætspark
0
-
2
462229
ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Mosede BK Sengeløse GI Mosede-skolen
4
-
1
462234
03-10 2021
Kl. 13:00
New City Mosede BK Frihedens Idrætscenter
2
-
5
462299
09-10 2021
Kl. 13:00
Mosede BK Fløng-Hedehusene Fodbold Mosede-skolen
3
-
0
474907
16-10 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK Mosede BK Ballerup Idrætsby
Hjemmehold taberdømt
478737
23-10 2021
Kl. 13:00
Mosede BK Torslunde-Ishøj IF Mosede-skolen
4
-
0
483112
02-04 2022
Kl. 13:00
Mosede BK Rosenhøj BK (2) Mosede-skolen
Udehold taberdømt
483471
10-04 2022
Kl. 14:00
FC Ishøj (1) Mosede BK Ishøj Idrætscenter
3
-
1
485232
17-04 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Mosede BK Hundige Boldfælled Kunst
0
-
0
485500
23-04 2022
Kl. 11:00
Mosede BK FC Hvidovre (1) Mosede-skolen
1
-
0
485654
30-04 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Mosede BK Espelundens Idrætsanlæg
1
-
2
503603
07-05 2022
Kl. 13:00
Mosede BK Taastrup FC Mosede-skolen
3
-
2
506651
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Mosede BK Sengeløse Idrætsanlæg
0
-
3
506654
21-05 2022
Kl. 13:00
Mosede BK New City Mosede-skolen
5
-
7
506661
28-05 2022
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Mosede BK Hedehusene Idrætspark
0
-
2
506666 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Mosede BK Ballerup BK Mosede-skolen
Udehold taberdømt
506672
11-06 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Mosede BK Ishøj Idrætsplads
0
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind