Lynge-Uggeløse IF

Serie 3 , Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
265487
19-08 2023
13:00 Lynge-Uggeløse IF Ølstykke FC Lynge Idrætsanlæg
8
-
0
19. aug 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
8
Ølstykke FC
0
265493
26-08 2023
15:30 Farum BK (2) Lynge-Uggeløse IF Stavnsholt
0
-
5
26. aug 2023
15:30
Farum BK (2)
0
Lynge-Uggeløse IF
5
265499
02-09 2023
13:00 Lynge-Uggeløse IF Slangerup & Omegn IF Lynge Idrætsanlæg
2
-
2
02. sep 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Slangerup & Omegn IF
2
274688
09-09 2023
15:30 LSF Lynge-Uggeløse IF Smørum Idrætscenter
1
-
5
09. sep 2023
15:30
LSF
1
Lynge-Uggeløse IF
5
274694
16-09 2023
13:00 Lynge-Uggeløse IF IF Skjold Birkerød (2) Lynge Idrætsanlæg
4
-
0
16. sep 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
4
IF Skjold Birkerød (2)
0
274786
23-09 2023
12:30 Måløv BK Lynge-Uggeløse IF Måløv Idrætspark
0
-
1
23. sep 2023
12:30
Måløv BK
0
Lynge-Uggeløse IF
1
283052
30-09 2023
13:00 Lynge-Uggeløse IF Allerød FK Lynge Idrætsanlæg
5
-
1
30. sep 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
5
Allerød FK
1
283057
07-10 2023
12:00 Gundsølille SGIF Lynge-Uggeløse IF Gundsølillehallen
0
-
3
07. okt 2023
12:00
Gundsølille SGIF
0
Lynge-Uggeløse IF
3
283073
14-10 2023
15:30 Dalby IF / HFK fodbold Lynge-Uggeløse IF Dalby Stadion
0
-
2
14. okt 2023
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
0
Lynge-Uggeløse IF
2
283079
21-10 2023
13:00 Lynge-Uggeløse IF Jyllinge FC Lynge Idrætsanlæg
7
-
1
21. okt 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
7
Jyllinge FC
1
283085
28-10 2023
11:00 Frederikssund IK Lynge-Uggeløse IF Frederikssund Stadion
2
-
3
28. okt 2023
11:00
Frederikssund IK
2
Lynge-Uggeløse IF
3
283091
to04-04 2024
19:00 Ølstykke FC Lynge-Uggeløse IF Ølstykke Stadion
04. apr
19:00
Ølstykke FC
Lynge-Uggeløse IF
283098
13-04 2024
13:00 Lynge-Uggeløse IF Farum BK (2) Lynge Idrætsanlæg
UHT
13. apr
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK (2)
UHT
283101
20-04 2024
15:30 Slangerup & Omegn IF Lynge-Uggeløse IF Slangerup Stadion Kunst
20. apr
15:30
Slangerup & Omegn IF
Lynge-Uggeløse IF
283110
27-04 2024
13:00 Lynge-Uggeløse IF LSF Lynge Idrætsanlæg
27. apr
13:00
Lynge-Uggeløse IF
LSF
295540
to02-05 2024
19:00 IF Skjold Birkerød (2) Lynge-Uggeløse IF Birkerød Stadion
02. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
Lynge-Uggeløse IF
295700
11-05 2024
13:00 Lynge-Uggeløse IF Måløv BK Lynge Idrætsanlæg
11. maj
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Måløv BK
295706
18-05 2024
12:30 Allerød FK Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark
18. maj
12:30
Allerød FK
Lynge-Uggeløse IF
311315
25-05 2024
13:00 Lynge-Uggeløse IF Gundsølille SGIF Lynge Idrætsanlæg
25. maj
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Gundsølille SGIF
311347
01-06 2024
13:00 Lynge-Uggeløse IF Dalby IF / HFK fodbold Lynge Idrætsanlæg
01. jun
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Dalby IF / HFK fodbold
327383
08-06 2024
12:00 Jyllinge FC Lynge-Uggeløse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
08. jun
12:00
Jyllinge FC
Lynge-Uggeløse IF
327390
15-06 2024
13:00 Lynge-Uggeløse IF Frederikssund IK Lynge Idrætsanlæg
15. jun
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind