Helsinge Fodbold

Serie 3 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
134891
to17-08 2023
18:30 Helsinge Fodbold Ølsted IF Helsinge Stadion
0
-
3
17. aug 2023
18:30
Helsinge Fodbold
0
Ølsted IF
3
134893
fr25-08 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold Hørsholm Idrætspark
2
-
1
25. aug 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Helsinge Fodbold
1
134903
02-09 2023
11:00 Helsinge Fodbold Annisse IF Helsinge Stadion
2
-
2
02. sep 2023
11:00
Helsinge Fodbold
2
Annisse IF
2
134910
09-09 2023
16:00 Melby-Liseleje IF Helsinge Fodbold Melby Stadion
1
-
4
09. sep 2023
16:00
Melby-Liseleje IF
1
Helsinge Fodbold
4
134916
16-09 2023
11:00 Helsinge Fodbold Nivå-Kokkedal FK Helsinge Stadion
6
-
1
16. sep 2023
11:00
Helsinge Fodbold
6
Nivå-Kokkedal FK
1
134920
23-09 2023
16:00 Espergærde IF (2) Helsinge Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
2
23. sep 2023
16:00
Espergærde IF (2)
2
Helsinge Fodbold
2
134924
30-09 2023
13:00 Helsinge Fodbold Ålholm IF (2) Helsinge Stadion
5
-
0
30. sep 2023
13:00
Helsinge Fodbold
5
Ålholm IF (2)
0
134931
07-10 2023
11:00 Helsinge Fodbold Snekkersten IF (1) Helsinge Stadion
7
-
3
07. okt 2023
11:00
Helsinge Fodbold
7
Snekkersten IF (1)
3
134936
14-10 2023
13:00 Humlebæk BK Helsinge Fodbold Humlebæk Stadion
2
-
3
14. okt 2023
13:00
Humlebæk BK
2
Helsinge Fodbold
3
134944
21-10 2023
11:00 Helsinge Fodbold IS Skævinge Helsinge Stadion
6
-
1
21. okt 2023
11:00
Helsinge Fodbold
6
IS Skævinge
1
160003
28-10 2023
15:00 Hundested IK Helsinge Fodbold Hundested Stadion
2
-
1
28. okt 2023
15:00
Hundested IK
2
Helsinge Fodbold
1
160022
06-04 2024
14:00 Ølsted IF Helsinge Fodbold Ølsted Idrætsanlæg
06. apr
14:00
Ølsted IF
Helsinge Fodbold
168888
13-04 2024
11:00 Helsinge Fodbold Hørsholm-Usserød IK Helsinge Stadion
13. apr
11:00
Helsinge Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
168895
20-04 2024
14:00 Annisse IF Helsinge Fodbold Annisse Stadion
20. apr
14:00
Annisse IF
Helsinge Fodbold
168904
27-04 2024
11:00 Helsinge Fodbold Melby-Liseleje IF Helsinge Stadion
27. apr
11:00
Helsinge Fodbold
Melby-Liseleje IF
168908
04-05 2024
13:00 Nivå-Kokkedal FK Helsinge Fodbold Karsemosegård
04. maj
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Helsinge Fodbold
168945
11-05 2024
11:00 Helsinge Fodbold Espergærde IF (2) Helsinge Stadion
11. maj
11:00
Helsinge Fodbold
Espergærde IF (2)
168948
fr17-05 2024
18:00 Ålholm IF (2) Helsinge Fodbold Ålholmskolen
17. maj
18:00
Ålholm IF (2)
Helsinge Fodbold
173042
26-05 2024
14:00 Snekkersten IF (1) Helsinge Fodbold Snekkersten Idrætscenter
26. maj
14:00
Snekkersten IF (1)
Helsinge Fodbold
173047
01-06 2024
11:00 Helsinge Fodbold Humlebæk BK Helsinge Stadion
01. jun
11:00
Helsinge Fodbold
Humlebæk BK
173053
08-06 2024
15:30 IS Skævinge Helsinge Fodbold Baunehøj Stadion
08. jun
15:30
IS Skævinge
Helsinge Fodbold
173060
15-06 2024
11:00 Helsinge Fodbold Hundested IK Helsinge Stadion
15. jun
11:00
Helsinge Fodbold
Hundested IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind