MENU

Ejby IF Fodbold //

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
973492
14-08 2021
Kl. 13:00
Taastrup FC Ejby IF Fodbold Tåstrup Idrætspark
1
-
4
973496
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Ejby IF Fodbold Jersie United Ejby Stadion
5
-
1
973548
28-08 2021
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Ejby IF Fodbold Hedehusene Idrætspark
1
-
3
973551
04-09 2021
Kl. 12:00
Ejby IF Fodbold Køge BK Ejby Stadion
5
-
1
973640
11-09 2021
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Ejby IF Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
0
-
6
975656
18-09 2021
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Ejby IF Fodbold Himmelev Kunstgræsbane
1
-
3
976169
09-10 2021
Kl. 12:00
Ejby IF Fodbold Torslunde-Ishøj IF Ejby Stadion
3
-
0
976117
ti
12-10 2021
Kl. 19:00
Ejby IF Fodbold Havdrup GI Ejby Stadion
3
-
4
976180
16-10 2021
Kl. 12:00
Solrød FC Ejby IF Fodbold Solrød Idrætscenter
1
-
1
976181
23-10 2021
Kl. 12:00
Ejby IF Fodbold Karlslunde IF Ejby Stadion
3
-
1
976118
ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Ejby IF Fodbold FC Ishøj Ejby Stadion
2
-
1
976200
02-04 2022
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Taastrup FC Ejby Stadion
3
-
2
980506
09-04 2022
Kl. 14:00
Jersie United Ejby IF Fodbold Jersie-Hallen
Hjemmehold taberdømt
980552
23-04 2022
Kl. 14:00
Køge BK Ejby IF Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
5
980558
30-04 2022
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Vallensbæk IF Ejby Stadion
6
-
2
980568
07-05 2022
Kl. 13:30
Ejby IF Fodbold Himmelev-Veddelev BK Ejby Stadion
Udehold taberdømt
980757
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Havdrup GI Ejby IF Fodbold Havdrup Idrætscenter kunstgræs
3
-
1
980520
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Ejby IF Fodbold Fløng-Hedehusene Ejby Stadion
4
-
2
980770
21-05 2022
Kl. 12:00
FC Ishøj Ejby IF Fodbold Ishøj Idrætscenter
1
-
3
980857
28-05 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Ejby IF Fodbold Ishøj Idrætsplads
0
-
2
980859
04-06 2022
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Solrød FC Ejby Stadion
5
-
1
980866
11-06 2022
Kl. 11:00
Karlslunde IF Ejby IF Fodbold Karlslunde Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind