Bruunshåb/Tapdrup Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
315923
to01-08 2024
18:30 Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp
01. aug
18:30
Bruunshåb/Tapdrup IF
Sdr. Rind/Vinkel IF (2)
Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp
218805
ma12-08 2024
19:00 Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 64
12. aug
19:00
Bruunshåb/Tapdrup IF (1)
Karup/Kølvrå 07
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 64
881007
ti13-08 2024
17:45 U14 Drenge C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 23
13. aug
17:45
BT/SVIF
Ulstrup IF
U14 Drenge C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 23
325221
on14-08 2024
17:30 U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 89
14. aug
17:30
BT/SVIF
Foulum IF
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 89
218743
fr16-08 2024
19:00 Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 63
16. aug
19:00
Bruunshåb/Tapdrup IF (2)
Hersom/Bjerregrav IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 63
254443
17-08 2024
11:00 U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 654
BMK
17. aug
11:00
BT/SVIF
BMK
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 654
240966
17-08 2024
14:00 U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 525
17. aug
14:00
BT/SVIF Unitas
Gødvad GIF
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 525
266214
18-08 2024
15:00 U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 883
18. aug
15:00
Viborg Q (2)
Viborg Q (3)
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 883
266967
ti20-08 2024
17:00 U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 974
20. aug
17:00
BT/SVIF
Stoholm IF
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 974
473409
ti20-08 2024
17:30 U10 Piger C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 60
20. aug
17:30
BT/SVIF
Thorsø/Tungelund IF
U10 Piger C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 60
226685
ti20-08 2024
17:30 U9 Drenge C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 87
20. aug
17:30
BT/SVIF
Ravnsbjerg IF
U9 Drenge C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 87
218813
ti20-08 2024
19:00 Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 64
20. aug
19:00
Bruunshåb/Tapdrup IF (1)
Rødkærsbro IF (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 64
137549
on21-08 2024
17:30 U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 13
21. aug
17:30
BT/SVIF
Viborg Sdrm. IK
U10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 13
546206
on21-08 2024
17:30 U8 Drenge B2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 116
21. aug
17:30
BT/SVIF
Ulstrup IF
U8 Drenge B2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 116
834196
on21-08 2024
19:00 M+32 B 11:11 (Viborg) - Efterår 2024 Pulje 4
21. aug
19:00
Bruunshåb/Tapdrup IF
Skals FF
M+32 B 11:11 (Viborg) - Efterår 2024 Pulje 4

Log ind