MENU

Netplan Arena //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
125116 1 on
05-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Fyn Pulje 3 Hjalleseskolen Broskolen - Årslev
125884 1 on
05-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Fyn Pulje 3 Rasmus Rask-Skolen Nyborg Friskole
125117 2 on
05-10 2022
Kl. 11:05
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Fyn Pulje 3 Hjalleseskolen Rasmus Rask-Skolen
125118 2 on
05-10 2022
Kl. 11:05
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Fyn Pulje 3 Broskolen - Årslev Nyborg Friskole
125119 3 on
05-10 2022
Kl. 12:10
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Fyn Pulje 3 Rasmus Rask-Skolen Broskolen - Årslev
125120 3 on
05-10 2022
Kl. 12:10
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Fyn Pulje 3 Nyborg Friskole Hjalleseskolen
272987 21 on
05-10 2022
Kl. 17:45
Super Masters - 2022 Pulje 1 Årslev BK Langeskov IF
969254 5 on
05-10 2022
Kl. 18:00
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK O K S
811117 8
08-10 2022
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 2B (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 615 Aarslev BK Kerteminde BK
979987 8
08-10 2022
Kl. 11:00
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 Pulje Midtsyd Aarslev BK Dalum IF
446312 3
08-10 2022
Kl. 11:30
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M-efterår 2022 ombrydn Pulje 763 Årslev BK Allesø GF
367698 9
08-10 2022
Kl. 13:00
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK OB
804577 8
08-10 2022
Kl. 13:00
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 5 Aarslev BK (1) ØB (1)
803473 8
08-10 2022
Kl. 15:00
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 3 Aarslev BK (2) FC Broby
353105 3
09-10 2022
Kl. 10:00
U11 drenge 8M B (2012) - 2. turneringshalvdel Pulje Midtsyd Årslev BK Højby S & G
947319 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min Aarslev BK Næsby BK
947320 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min Thurø BK af 1920 Ebberup IF
947321 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min Munkebo BK BBB
949417 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I Aarslev - 1 bane - 1x14 min Veflinge G & IF Aarslev BK
979406 10
09-10 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK OKS
949418 1
09-10 2022
Kl. 10:15
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I Aarslev - 1 bane - 1x14 min Ringe BK Rudkøbing BK
949419 1
09-10 2022
Kl. 10:30
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I Aarslev - 1 bane - 1x14 min Ringe BK Veflinge G & IF
947322 1
09-10 2022
Kl. 10:30
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min Dalum IF Aarslev BK
947323 1
09-10 2022
Kl. 10:30
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min Næsby BK Thurø BK af 1920
947324 1
09-10 2022
Kl. 10:30
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min Ebberup IF Munkebo BK
969279 9
09-10 2022
Kl. 10:30
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Boldklubben Marienlyst
949420 1
09-10 2022
Kl. 10:45
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I Aarslev - 1 bane - 1x14 min Aarslev BK Rudkøbing BK
949421 1
09-10 2022
Kl. 11:00
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I Aarslev - 1 bane - 1x14 min Rudkøbing BK Veflinge G & IF
947325 1
09-10 2022
Kl. 11:00
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min BBB Dalum IF
947326 1
09-10 2022
Kl. 11:00
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min Aarslev BK Thurø BK af 1920
947327 1
09-10 2022
Kl. 11:00
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min Næsby BK Ebberup IF
784258 8
09-10 2022
Kl. 11:00
Herre S1 - Efterår 2022 Pulje 4 Aarslev BK Tåsinge f. B.
978595 8
09-10 2022
Kl. 11:00
Kvinde 7M C - Efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK Ebberup/Flemløse
949422 1
09-10 2022
Kl. 11:15
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I Aarslev - 1 bane - 1x14 min Aarslev BK Ringe BK
949423 1
09-10 2022
Kl. 11:30
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I Aarslev - 1 bane - 1x14 min Veflinge G & IF Aarslev BK
947328 1
09-10 2022
Kl. 11:30
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min Munkebo BK Dalum IF
947329 1
09-10 2022
Kl. 11:30
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min BBB Aarslev BK
949424 1
09-10 2022
Kl. 11:45
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I Aarslev - 1 bane - 1x14 min Ringe BK Rudkøbing BK
979842 8
09-10 2022
Kl. 12:00
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK TEAM Odense Q
988981 9 to
13-10 2022
Kl. 17:00
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Øst Årslev BK Sanderum BK
969749 9
15-10 2022
Kl. 11:00
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M- efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Stjernen BK
969284 10
15-10 2022
Kl. 13:00
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK EGB
789979 9
15-10 2022
Kl. 13:00
U15 Drenge Liga 2A (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 514 Årslev BK FC Fredericia
970688 9
15-10 2022
Kl. 13:30
U13 Drenge Liga 6 (C) (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Ringe BK
784259 9
15-10 2022
Kl. 15:00
Herre S1 - Efterår 2022 Pulje 4 Aarslev BK Tarup-Paarup IF
969947 9
16-10 2022
Kl. 10:00
U14 drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 2 Årslev BK B 67
979407 11
16-10 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Dalum IF
673823 3
16-10 2022
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 4 (2010) - EFTER OMBRYDNING Pulje 2 Årslev BK OB
969551 11
16-10 2022
Kl. 12:00
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK Skårup IF
804366 10
22-10 2022
Kl. 12:30
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 3 Aarslev BK (2) B1913 (2)
979836 6 fr
28-10 2022
Kl. 16:00
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK F16
979993 10
29-10 2022
Kl. 10:00
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 Pulje Midtsyd Aarslev BK Glamsbjerg IF
979416 13
29-10 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK SfB
979819 10
29-10 2022
Kl. 10:00
U14 drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Nyborg G & IF
811144 10
29-10 2022
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 2B (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 615 Aarslev BK Tarup/Paarup IF
446321 5
29-10 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M-efterår 2022 ombrydn Pulje 763 Årslev BK Næsby BK
367709 11
29-10 2022
Kl. 13:00
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Oversidder
804596 11
29-10 2022
Kl. 13:00
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 5 Aarslev BK (1) FC Odense
969564 13
29-10 2022
Kl. 13:00
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK Bogense G & IF
673828 5
30-10 2022
Kl.
U13 Drenge Liga 4 (2010) - EFTER OMBRYDNING Pulje 2 Årslev BK Oversidder
988992 11
30-10 2022
Kl. 10:00
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Øst Årslev BK Oversidder
979848 10
30-10 2022
Kl. 10:00
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK Korup Ubberud Ungdom/Morud (1)
970699 11
30-10 2022
Kl. 10:30
U13 Drenge Liga 6 (C) (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Tved BK

Log ind