Vanløse Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
158208
18-05 2024
11:00 U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
18. maj
11:00
FC Damsø (2)
Husum Bk
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
872117
18-05 2024
13:00 3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
18. maj
13:00
Vanløse
Holstebro B
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
952635
18-05 2024
14:00 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
18. maj
14:00
Vanløse 3
B.93 3
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
687866
18-05 2024
16:00 U16 Drenge 2 (08) Forår P2
18. maj
16:00
Vanløse 2
HIK 2
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
137351
19-05 2024
10:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
19. maj
10:00
FC Damsø
Union
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
763040
19-05 2024
12:00 U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
Oversidder
19. maj
12:00
FC Damsø
Oversidder
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
830647
19-05 2024
12:15 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
19. maj
12:15
Vanløse 1
KB 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
751551
19-05 2024
12:15 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
19. maj
12:15
Vanløse 2
Nørrebro United 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
212184
19-05 2024
16:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
19. maj
16:00
Vanløse IF 3
FA 2000 7
Serie 3, P2/5 Forår P5
285391
ma20-05 2024
20:45 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
20. maj
20:45
Vanløse
Gentofte FK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
290364
ma20-05 2024
20:45 M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
20. maj
20:45
Vanløse
Fremad Valby
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
336201
ma20-05 2024
22:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
20. maj
22:00
Vanløse
Heimdal
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
129483
ti21-05 2024
20:45 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
Oversidder
21. maj
20:45
Vanløse 4
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
705299
on22-05 2024
18:00 U15 Drenge 4 (09) Forår P4
22. maj
18:00
Vanløse 3
Brønshøj / Fix 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
432919
25-05 2024
09:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
09:00
Kastrup 1
Vanløse 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
434962
25-05 2024
09:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
09:00
Hekla 2
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
476800
25-05 2024
09:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
09:00
B.93 4
Vanløse 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476801
25-05 2024
09:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
09:00
Fix 3
FB 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
487472
25-05 2024
09:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
25. maj
09:00
KB 5
Vanløse 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
487473
25-05 2024
09:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
25. maj
09:00
Skjold
Union 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
487474
25-05 2024
09:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
25. maj
09:25
KB 5
Fremad Valby 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
487475
25-05 2024
09:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
25. maj
09:25
Union 1
Hellas 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
476802
25-05 2024
09:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
09:25
B.93 4
Østerbro IF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476803
25-05 2024
09:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
09:25
FB 3
Vestia 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
434963
25-05 2024
09:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
09:25
Kastrup 1
Dragør BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
434999
25-05 2024
09:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
09:25
AB Tårnby 2
Fremad Amager 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435036
25-05 2024
09:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
09:50
Dragør BK 2
Hekla 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435037
25-05 2024
09:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
09:50
Fremad Amager 1
Vanløse 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
476804
25-05 2024
09:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
09:50
Østerbro IF 1
Fix 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476806
25-05 2024
09:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
09:50
Vestia 3
Vanløse 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
487476
25-05 2024
09:50 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
25. maj
09:50
Fremad Valby 2
Skjold
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
487477
25-05 2024
09:50 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
25. maj
09:50
Hellas 2
Vanløse 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
955142
25-05 2024
10:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
25. maj
10:00
Vanløse
Sundby Bk.
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
487478
25-05 2024
10:15 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
25. maj
10:15
Skjold
KB 5
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
487481
25-05 2024
10:15 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
25. maj
10:15
Vanløse 2
Union 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
476840
25-05 2024
10:15 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
10:15
Fix 3
B.93 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
476872
25-05 2024
10:15 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
10:15
Vanløse 3
FB 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
435038
25-05 2024
10:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:15
Hekla 2
Kastrup 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435039
25-05 2024
10:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:15
Vanløse 2
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435040
25-05 2024
10:40 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
25. maj
10:40
Dragør BK 2
Fremad Amager 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
476873
25-05 2024
10:40 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
25. maj
10:40
Østerbro IF 1
Vestia 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
487482
25-05 2024
10:40 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
25. maj
10:40
Fremad Valby 2
Hellas 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
136955
25-05 2024
11:30 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
25. maj
11:30
FC Damsø
B 1908
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
683196
25-05 2024
12:00 U16 Drenge M (08) Forår Mester
25. maj
12:00
Vanløse
Hellas
U16 Drenge M (08) Forår Mester
754556
25-05 2024
12:00 Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
UHT
25. maj
12:00
FC Damsø
Køge BK
UHT
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
872120
25-05 2024
13:00 3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
25. maj
13:00
Vanløse
IF Lyseng
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
183629
25-05 2024
15:00 U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
25. maj
15:00
Vanløse 5
Hvidovre IF 4
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
579888
25-05 2024
17:00 U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
25. maj
17:00
Vanløse
Farum 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
216716
25-05 2024
17:30 Serie 4, P2/9 Forår P7
25. maj
17:30
Vanløse IF 4
Heimdal 3
Serie 4, P2/9 Forår P7
749296
26-05 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
26. maj
10:00
Vanløse 3
KB 5
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
954849
26-05 2024
10:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
26. maj
10:00
Vanløse
Hørsholm-Usserød IK
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
861513
26-05 2024
11:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
Oversidder
26. maj
11:00
Vanløse 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
191430
26-05 2024
11:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
26. maj
11:00
Vanløse 4
CIK 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
586507
26-05 2024
11:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
26. maj
11:00
Vanløse 3
Skjold 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
601408
26-05 2024
12:15 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
26. maj
12:15
Vanløse 4
Skjold 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
308062
26-05 2024
12:15 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
26. maj
12:15
Vanløse 2
Nørrebro United 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
988901
26-05 2024
12:15 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
26. maj
12:15
Vanløse 3
Nørrebro United 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
696313
26-05 2024
14:00 U15 Drenge 1 (09) Forår P1
26. maj
14:00
Vanløse 2
KB 3
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
750558
26-05 2024
14:00 U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
26. maj
14:00
Hellas/Damsø
Vestia
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
336421
ma27-05 2024
19:15 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
27. maj
19:15
FC Damsø
Pan Fodbold
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
385704
ma27-05 2024
20:45 M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
UHT
27. maj
20:45
Vanløse
Dragør BK
UHT
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
333275
ma27-05 2024
20:45 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
27. maj
20:45
Vanløse
Jægersborg BK
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
336205
ma27-05 2024
20:45 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
27. maj
20:45
Vanløse
Cøpenhavn United
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
952663
ma27-05 2024
22:00 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
Oversidder
27. maj
22:00
Vanløse 3
Oversidder
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
129542
ti28-05 2024
20:45 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
28. maj
20:45
Vanløse 4
Frem 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
132228
ti28-05 2024
20:45 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
28. maj
20:45
Vanløse 3
FA 2000 14
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
148727
on29-05 2024
20:45 M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
29. maj
20:45
Vanløse
Kastrup
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
290294
on29-05 2024
20:45 M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
29. maj
20:45
Vanløse
Skovshoved IF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
692488
01-06 2024
09:30 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
01. jun
09:30
KB 2
Vanløse 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
692524
01-06 2024
09:30 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
01. jun
09:30
FB 2
FA 2000 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
692526
01-06 2024
09:55 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
01. jun
09:55
KB 2
Hvidovre IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
692551
01-06 2024
09:55 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
Oversidder
01. jun
09:55
FA 2000 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
692552
01-06 2024
10:20 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
01. jun
10:20
Hvidovre IF 1
FB 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
692553
01-06 2024
10:20 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
Oversidder
01. jun
10:20
Oversidder
Vanløse 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
692560
01-06 2024
10:45 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
01. jun
10:45
FB 2
KB 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
692572
01-06 2024
10:45 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
01. jun
10:45
Vanløse 1
FA 2000 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
692573
01-06 2024
11:10 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
Oversidder
01. jun
11:10
Hvidovre IF 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
774596
01-06 2024
12:00 Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
01. jun
12:00
FC Damsø
Dalum/Næsby
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
954187
01-06 2024
14:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
01. jun
14:00
Vanløse
FC Rudersdal
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
667404
01-06 2024
16:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
01. jun
16:00
Vanløse IF 2
KFUM 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
216398
02-06 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P6
02. jun
10:00
Vanløse IF 5
KB 5
Serie 4, P2/9 Forår P6
731184
02-06 2024
10:00 U14 Drenge M (10) Forår Mester
02. jun
10:00
Vanløse 2
Fremad Amager 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
750175
02-06 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
02. jun
10:00
Vanløse 4
Ørestad IF 2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
587116
02-06 2024
11:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
02. jun
11:00
Vanløse 3
Hellas 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
649486
02-06 2024
11:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
02. jun
11:00
Vanløse 1
Skovshoved IF 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
763045
02-06 2024
12:00 U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
02. jun
12:00
FC Damsø
Nørrebro United
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
776487
02-06 2024
12:15 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
02. jun
12:15
Vanløse 2
AB Tårnby 3
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
683541
02-06 2024
12:15 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
02. jun
12:15
Vanløse 1
B.93 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
308066
02-06 2024
12:15 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
02. jun
12:15
Vanløse 2
Fix 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
579924
02-06 2024
14:00 U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
02. jun
14:00
Vanløse
Holbæk B&I
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
212359
02-06 2024
16:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
02. jun
16:00
Vanløse IF 3
B 1903 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
301755
on05-06 2024
12:00 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
05. jun
12:00
Vanløse 3
Vestia 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
664048
on05-06 2024
19:00 U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
Oversidder
05. jun
19:00
Vanløse (2)
Oversidder
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
914866
on05-06 2024
19:00 U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
05. jun
19:00
Vanløse
Snekkersten IF
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
290377
on05-06 2024
20:45 M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
05. jun
20:45
Vanløse
Hellas
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
183765
to06-06 2024
18:00 U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
06. jun
18:00
Vanløse 5
K.B. 6
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
705344
fr07-06 2024
18:00 U15 Drenge 4 (09) Forår P4
Oversidder
07. jun
18:00
Vanløse 3
Oversidder
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
449735
08-06 2024
09:30 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
08. jun
09:30
HIK 2
CIK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
449736
08-06 2024
09:30 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
08. jun
09:30
KB 1
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
964699
08-06 2024
09:30 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
08. jun
09:30
Hellas 1
Husum Bk 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964700
08-06 2024
09:30 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
Oversidder
08. jun
09:30
Oversidder
Vanløse 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964701
08-06 2024
09:55 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
08. jun
09:55
Hellas 1
Skjold 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964702
08-06 2024
09:55 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
08. jun
09:55
Vanløse 1
Union 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
449737
08-06 2024
09:55 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
08. jun
09:55
HIK 2
Skjold 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
449739
08-06 2024
09:55 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
08. jun
09:55
Vanløse 2
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
449740
08-06 2024
10:20 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
08. jun
10:20
Skjold 1
KB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
449741
08-06 2024
10:20 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
08. jun
10:20
Hvidovre IF 2
CIK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
964703
08-06 2024
10:20 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
Oversidder
08. jun
10:20
Skjold 3
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964704
08-06 2024
10:20 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
08. jun
10:20
Union 1
Husum Bk 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964705
08-06 2024
10:45 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
Oversidder
08. jun
10:45
Oversidder
Hellas 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
964706
08-06 2024
10:45 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
08. jun
10:45
Husum Bk 1
Vanløse 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
449749
08-06 2024
10:45 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
08. jun
10:45
KB 1
HIK 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
449750
08-06 2024
10:45 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
08. jun
10:45
CIK 1
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
449751
08-06 2024
11:10 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
08. jun
11:10
Skjold 1
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
964707
08-06 2024
11:10 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
08. jun
11:10
Skjold 3
Union 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
398756
08-06 2024
11:15 U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
08. jun
11:15
FC Damsø
B.93
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
954860
08-06 2024
12:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
08. jun
12:00
Vanløse
KB (2)
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
955155
08-06 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
08. jun
12:00
Vanløse
FA 2000
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
872126
08-06 2024
13:00 3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
08. jun
13:00
Vanløse
Vejgaard B
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
954197
08-06 2024
14:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
08. jun
14:00
Vanløse
Sundby Bk.
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
191443
09-06 2024
11:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
09. jun
11:00
Vanløse 4
Tårnby FF 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
763022
09-06 2024
11:00 U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
09. jun
11:00
FC Damsø
B 1908 2
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
808599
09-06 2024
12:15 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
09. jun
12:15
Vanløse 3
FA 2000 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
495644
09-06 2024
12:15 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
09. jun
12:15
Vanløse 4
HIK 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
749278
09-06 2024
13:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
09. jun
13:00
Vanløse 3
Hekla 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
285410
ma10-06 2024
20:45 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
10. jun
20:45
Vanløse
Nørrebro United (1)
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
136966
ti11-06 2024
18:30 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
11. jun
18:30
FC Damsø
HIK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
688053
ti11-06 2024
19:00 U16 Drenge 2 (08) Forår P2
11. jun
19:00
Vanløse 2
Stefan
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
216735
ti11-06 2024
20:45 Serie 4, P2/9 Forår P7
Oversidder
11. jun
20:45
Vanløse IF 4
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P7
158218
on12-06 2024
17:45 U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
12. jun
17:45
FC Damsø (2)
FA 2000
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
234932
on12-06 2024
19:00 Serie 2, Kvinder Forår P1
12. jun
19:00
FC Damsø 2
Amalie
Serie 2, Kvinder Forår P1
683223
fr14-06 2024
18:00 U16 Drenge M (08) Forår Mester
14. jun
18:00
Vanløse
Hekla 2
U16 Drenge M (08) Forår Mester
696556
fr14-06 2024
18:00 U15 Drenge 1 (09) Forår P1
14. jun
18:00
Vanløse 2
Hvidovre IF 2
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
750575
15-06 2024
10:00 U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
15. jun
10:00
Hellas/Damsø
Amager Pigefodbold
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
807725
15-06 2024
14:00 Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
15. jun
14:00
FC Damsø
Allerød Fodbold Klub
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
313303
15-06 2024
15:00 U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
15. jun
15:00
Vanløse 5
B.93 5
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
667479
15-06 2024
16:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
15. jun
16:00
Vanløse IF 2
Østerbro IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
688489
15-06 2024
16:00 U16 Drenge 2 (08) Forår P2
15. jun
16:00
Vanløse 2
Dragør BK
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
235782
15-06 2024
16:00 Serie 2, Kvinder Forår P1
Oversidder
15. jun
16:00
FC Damsø 2
Oversidder
Serie 2, Kvinder Forår P1
793465
16-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
16. jun
10:00
Union
FA 2000 (1)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
793466
16-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
10:00
Skjold
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
775541
16-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:00
Hvidovre IF (2)
Dragør BK
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
775542
16-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:00
Fremad Valby
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
793471
16-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
10:00
FA 2000 (2)
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
793473
16-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
GVI
16. jun
10:00
FC Damsø
GVI
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
488278
16-06 2024
10:00 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:00
Hekla
FC Damsø
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488279
16-06 2024
10:00 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:00
Hellas
Dragør BK
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489032
16-06 2024
10:00 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:00
Brønshøj BK
FA 2000
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489033
16-06 2024
10:00 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
KB
16. jun
10:00
Union
KB
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489041
16-06 2024
10:00 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:00
AB Tårnby
Hvidovre IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489042
16-06 2024
10:00 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:00
Nørrebro United
Ørestad IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
762006
16-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:00
Hvidovre IF (1)
Nørrebro United
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
762095
16-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
16. jun
10:00
Hellas
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
793474
16-06 2024
10:15 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
16. jun
10:15
FC Damsø
FA 2000 (2)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
793475
16-06 2024
10:15 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
GVI
Oversidder
16. jun
10:15
GVI
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
793467
16-06 2024
10:15 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
16. jun
10:15
Skjold
Union
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
793468
16-06 2024
10:15 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
10:15
Oversidder
FA 2000 (1)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
775605
16-06 2024
10:25 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:25
KB (1)
KB (2)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
775975
16-06 2024
10:25 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:25
Vestia
Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
762382
16-06 2024
10:25 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
KFB
FB
16. jun
10:25
KFB
FB
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
774813
16-06 2024
10:25 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:25
AB Tårnby
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
489043
16-06 2024
10:25 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
16. jun
10:25
AB Tårnby
GVI
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489044
16-06 2024
10:25 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:25
Ørestad IF
B 1908
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489034
16-06 2024
10:25 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:25
Brønshøj BK
FC Damsø
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489035
16-06 2024
10:25 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
KB
16. jun
10:25
KB
BK Rødovre
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488280
16-06 2024
10:25 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
10:25
Oversidder
Hekla
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488281
16-06 2024
10:25 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:25
FC Damsø
Hellas
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
793469
16-06 2024
10:30 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
10:30
Oversidder
Union
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
793470
16-06 2024
10:30 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
16. jun
10:30
Skjold
FA 2000 (1)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
793476
16-06 2024
10:30 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
GVI
16. jun
10:30
GVI
FA 2000 (2)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
793477
16-06 2024
10:30 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
10:30
FC Damsø
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
776434
16-06 2024
10:50 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:50
Fremad Valby
Hvidovre IF (2)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
776441
16-06 2024
10:50 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:50
Dragør BK
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
488282
16-06 2024
10:50 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
10:50
Dragør BK
Oversidder
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488283
16-06 2024
10:50 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:50
Hellas
Hekla
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489036
16-06 2024
10:50 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:50
FC Damsø
Union
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489037
16-06 2024
10:50 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:50
BK Rødovre
FA 2000
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489053
16-06 2024
10:50 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
16. jun
10:50
GVI
Nørrebro United
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489054
16-06 2024
10:50 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:50
B 1908
Hvidovre IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
774864
16-06 2024
10:50 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
10:50
Hellas
Hvidovre IF (1)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
774866
16-06 2024
10:50 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
16. jun
10:50
Nørrebro United
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
775022
16-06 2024
11:15 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
KFB
16. jun
11:15
AB Tårnby
KFB
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
775027
16-06 2024
11:15 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
FB
16. jun
11:15
FB
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
489055
16-06 2024
11:15 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
11:15
Nørrebro United
AB Tårnby
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489056
16-06 2024
11:15 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
11:15
Hvidovre IF
Ørestad IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489038
16-06 2024
11:15 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
11:15
Union
Brønshøj BK
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489039
16-06 2024
11:15 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
KB
16. jun
11:15
FA 2000
KB
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488284
16-06 2024
11:15 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
11:15
FC Damsø
Oversidder
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488285
16-06 2024
11:15 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
11:15
Hekla
Dragør BK
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
776461
16-06 2024
11:15 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
11:15
Vestia
KB (1)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
776561
16-06 2024
11:15 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
11:15
KB (2)
Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
776584
16-06 2024
11:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
11:40
Hvidovre IF (2)
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
776634
16-06 2024
11:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
11:40
Dragør BK
Fremad Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
489040
16-06 2024
11:40 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
11:40
FC Damsø
BK Rødovre
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489061
16-06 2024
11:40 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
16. jun
11:40
GVI
B 1908
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
775045
16-06 2024
11:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
16. jun
11:40
Hvidovre IF (1)
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
775046
16-06 2024
11:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
11:40
Nørrebro United
Hellas
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
488286
16-06 2024
11:45 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
11:45
Dragør BK
FC Damsø
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
488287
16-06 2024
11:45 U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
11:45
Oversidder
Hellas
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
775048
16-06 2024
12:05 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
KFB
16. jun
12:05
KFB
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
775049
16-06 2024
12:05 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
FB
16. jun
12:05
FB
AB Tårnby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
776636
16-06 2024
12:05 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
12:05
KB (1)
Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
780657
16-06 2024
12:05 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
12:05
KB (2)
Vestia
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
488158
16-06 2024
12:30 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
HIK
16. jun
12:30
Skjold (1)
HIK
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488159
16-06 2024
12:30 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
12:30
B.93
Vestia
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488168
16-06 2024
12:30 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
KB
16. jun
12:30
KB
Skjold (2)
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488169
16-06 2024
12:30 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
12:30
KFUM
Ørestad IF
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488177
16-06 2024
12:30 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
FB
16. jun
12:30
B 1908
FB
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488178
16-06 2024
12:30 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
12:30
Union
Kastrup
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488224
16-06 2024
12:30 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
12:30
B 1908
Aakanden GF
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488225
16-06 2024
12:30 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
HIK
16. jun
12:30
FC Damsø
HIK
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487920
16-06 2024
12:30 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
16. jun
12:30
Vestia
Østerbro IF
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
487921
16-06 2024
12:30 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
GVI
16. jun
12:30
Hekla
GVI
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
488025
16-06 2024
12:30 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
12:30
Fremad Valby
Dragør BK
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488026
16-06 2024
12:30 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
16. jun
12:30
GVI
Nørrebro United
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488038
16-06 2024
12:30 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
KB
FB
16. jun
12:30
KB
FB
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488039
16-06 2024
12:30 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
12:30
Sundby Bk. (2)
Oversidder
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488040
16-06 2024
12:55 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
KB
Fix
16. jun
12:55
KB
Fix
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488041
16-06 2024
12:55 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Oversidder
Oversidder
16. jun
12:55
Oversidder
Oversidder
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488027
16-06 2024
12:55 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
12:55
Fremad Valby
Hvidovre IF
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488030
16-06 2024
12:55 U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
12:55
Nørrebro United
Sundby Bk. (1)
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
487922
16-06 2024
12:55 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
KB
16. jun
12:55
KB
Vestia
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
487923
16-06 2024
12:55 U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
16. jun
12:55
Østerbro IF
Hekla
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
488227
16-06 2024
12:55 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
12:55
K.B.
Brønshøj BK
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488228
16-06 2024
12:55 U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
HIK
16. jun
12:55
HIK
Aakanden GF
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488179
16-06 2024
12:55 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
16. jun
12:55
B 1908
Fix
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488180
16-06 2024
12:55 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
12:55
Kastrup
FA 2000
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488170
16-06 2024
12:55 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
KB
16. jun
12:55
KB
AB Tårnby
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488171
16-06 2024
12:55 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
16. jun
12:55
Ørestad IF
Jægersborg BK
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
488161
16-06 2024
12:55 U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1