Tårnby Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
675078
02-03 2024
08:30 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6 AB Tårnby (4) Hellas (2)
02. mar
08:30
AB Tårnby (4)
Hellas (2)
675079
02-03 2024
08:30 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6 Jægersborg BK Stefan
02. mar
08:30
Jægersborg BK
Stefan
304896
02-03 2024
08:45 VinterBOLD 5-mands M+70 Pulje 1 AB Tårnby Oversidder
02. mar
08:45
AB Tårnby
Oversidder
856724
02-03 2024
08:45 VinterBOLD 5-mands M+75 Pulje 1 AB Tårnby Oversidder
02. mar
08:45
AB Tårnby
Oversidder
675080
02-03 2024
08:55 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6 Hellas (2) Stefan
02. mar
08:55
Hellas (2)
Stefan
675081
02-03 2024
08:55 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6 AB Tårnby (4) Jægersborg BK
02. mar
08:55
AB Tårnby (4)
Jægersborg BK
675082
02-03 2024
09:20 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6 AB Tårnby (4) Stefan
02. mar
09:20
AB Tårnby (4)
Stefan
675083
02-03 2024
09:20 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6 Hellas (2) Jægersborg BK
02. mar
09:20
Hellas (2)
Jægersborg BK
698637
02-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 4 AB Tårnby Herstedøster IC (1)
02. mar
10:00
AB Tårnby
Herstedøster IC (1)
698638
02-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 4 Tårnby FF Hvidovre IF 3
02. mar
10:00
Tårnby FF
Hvidovre IF 3
618334
02-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2 Sundby Bk. FC Rudersdal (2)
02. mar
10:00
Sundby Bk.
FC Rudersdal (2)
618335
02-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2 AB Tårnby B. 73, Slagelse
02. mar
10:00
AB Tårnby
B. 73, Slagelse
849120
02-03 2024
10:15 VinterBOLD 7/8-mands M+60 Pulje 1 AB Tårnby Brønshøj BK
2
-
5
02. mar
10:15
AB Tårnby
2
Brønshøj BK
5
618336
02-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2 FC Rudersdal (2) B. 73, Slagelse
02. mar
10:25
FC Rudersdal (2)
B. 73, Slagelse
618337
02-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2 Sundby Bk. AB Tårnby
02. mar
10:25
Sundby Bk.
AB Tårnby
698639
02-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 4 Herstedøster IC (1) Hvidovre IF 3
02. mar
10:25
Herstedøster IC (1)
Hvidovre IF 3
698640
02-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 4 AB Tårnby Tårnby FF
02. mar
10:25
AB Tårnby
Tårnby FF
698641
02-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 4 AB Tårnby Hvidovre IF 3
02. mar
10:50
AB Tårnby
Hvidovre IF 3
698663
02-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 4 Herstedøster IC (1) Tårnby FF
02. mar
10:50
Herstedøster IC (1)
Tårnby FF
618338
02-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2 Sundby Bk. B. 73, Slagelse
02. mar
10:50
Sundby Bk.
B. 73, Slagelse
618339
02-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2 FC Rudersdal (2) AB Tårnby
02. mar
10:50
FC Rudersdal (2)
AB Tårnby
567970
02-03 2024
12:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 AB Tårnby KodaSyd FC
1
-
3
02. mar
12:00
AB Tårnby
1
KodaSyd FC
3
584158
02-03 2024
12:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 3 AB Tårnby Fremad Amager
0
-
1
02. mar
12:00
AB Tårnby
0
Fremad Amager
1
952688
03-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 3 AB Tårnby Ørestad IF
03. mar
10:00
AB Tårnby
Ørestad IF
926330
03-03 2024
12:00 VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 4 AB Tårnby Kastrup
03. mar
12:00
AB Tårnby
Kastrup
376364
03-03 2024
14:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 AB Tårnby (8) B 1903 (6)
03. mar
14:00
AB Tårnby (8)
B 1903 (6)
591437
03-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 5 AB Tårnby (1) Oversidder
03. mar
14:00
AB Tårnby (1)
Oversidder
759920
on06-03 2024
20:00 VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 Pulje 2 AB Tårnby Bagsværd BK
06. mar
20:00
AB Tårnby
Bagsværd BK
856727
to07-03 2024
11:00 VinterBOLD 5-mands M+75 Pulje 1 AB Tårnby B.93
07. mar
11:00
AB Tårnby
B.93
567800
09-03 2024
10:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 AB Tårnby (5) Fremad Amager
09. mar
10:00
AB Tårnby (5)
Fremad Amager
582916
09-03 2024
12:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 4 AB Tårnby Hellas
09. mar
12:00
AB Tårnby
Hellas
935366
09-03 2024
12:00 Træningskamp U12 Drenge Pulje 1 AB Tårnby (17) Farum BK (2)
09. mar
12:00
AB Tårnby (17)
Farum BK (2)
786362
09-03 2024
14:00 VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 2 AB Tårnby Hekla
09. mar
14:00
AB Tårnby
Hekla
145958
10-03 2024
10:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Lukket 9 AB Tårnby (2) Oversidder
10. mar
10:00
AB Tårnby (2)
Oversidder
591443
10-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 5 AB Tårnby (1) Oversidder
10. mar
14:00
AB Tårnby (1)
Oversidder
304906
ma11-03 2024
11:00 VinterBOLD 5-mands M+70 Pulje 1 AB Tårnby B.93
11. mar
11:00
AB Tårnby
B.93
699145
16-03 2024
10:00 Træningskamp U12 Drenge Pulje 1 AB Tårnby (14) Frem (1)
16. mar
10:00
AB Tårnby (14)
Frem (1)
568159
16-03 2024
12:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 AB Tårnby Vestia
16. mar
12:00
AB Tårnby
Vestia
584168
16-03 2024
12:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 3 AB Tårnby Køge BK
16. mar
12:00
AB Tårnby
Køge BK
424391
16-03 2024
14:00 Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 AB Tårnby Frem
16. mar
14:00
AB Tårnby
Frem
952698
17-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 3 AB Tårnby BK Avarta
17. mar
10:00
AB Tårnby
BK Avarta
583696
17-03 2024
12:00 VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 3 AB Tårnby Union
17. mar
12:00
AB Tårnby
Union
123709
17-03 2024
14:00 Træningskamp U12 Drenge Pulje 1 AB Tårnby (15) Allerød Fodbold Klub (2)
17. mar
14:00
AB Tårnby (15)
Allerød Fodbold Klub (2)
932098
to21-03 2024
11:00 VinterBOLD 7-mands M+65 Pulje 1 AB Tårnby B.93
21. mar
11:00
AB Tårnby
B.93
787050
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 3 AB Tårnby (1) Oversidder
23. mar
10:00
AB Tårnby (1)
Oversidder
849149
23-03 2024
10:00 VinterBOLD 7/8-mands M+60 Pulje 1 AB Tårnby KB
23. mar
10:00
AB Tårnby
KB
785548
23-03 2024
10:00 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 2 AB Tårnby (1) Jægersborg BK
23. mar
10:00
AB Tårnby (1)
Jægersborg BK
786135
23-03 2024
10:00 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 4 AB Tårnby (1) Vanløse
23. mar
10:00
AB Tårnby (1)
Vanløse
568162
23-03 2024
12:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 AB Tårnby Hekla
23. mar
12:00
AB Tårnby
Hekla
763055
23-03 2024
12:00 Træningskamp U17 Drenge 1 Pulje 1 AB Tårnby Holbæk B&I
23. mar
12:00
AB Tårnby
Holbæk B&I
786372
23-03 2024
14:00 VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 2 AB Tårnby KB
23. mar
14:00
AB Tårnby
KB
452825
23-03 2024
14:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 AB Tårnby Lyngby Boldklub 1921
23. mar
14:00
AB Tårnby
Lyngby Boldklub 1921
619834
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 5 AB Tårnby (2) B 1908
24. mar
10:00
AB Tårnby (2)
B 1908
619835
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 5 Ølstykke FC LSF (2)
24. mar
10:00
Ølstykke FC
LSF (2)
147190
24-03 2024
10:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Lukket 9 AB Tårnby (2) Helsinge Fodbold (3)
24. mar
10:00
AB Tårnby (2)
Helsinge Fodbold (3)
517432
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1 Oversidder AB Tårnby
24. mar
10:00
Oversidder
AB Tårnby
517433
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1 Orient GI IF Bytoften
24. mar
10:00
Orient GI
IF Bytoften
621942
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 Gladsaxe-Hero BK AB Tårnby
24. mar
10:00
Gladsaxe-Hero BK
AB Tårnby
621943
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 Aakanden GF JIF Hakoah
24. mar
10:00
Aakanden GF
JIF Hakoah
675112
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6 Bagsværd BK BSF (2)
24. mar
10:00
Bagsværd BK
BSF (2)
675113
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6 Hareskov IF (2) AB Tårnby (4)
24. mar
10:00
Hareskov IF (2)
AB Tårnby (4)
698664
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 4 AB Tårnby Ørestad IF
24. mar
10:00
AB Tårnby
Ørestad IF
698665
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 4 Tårnby FF Greve Fodbold 3
24. mar
10:00
Tårnby FF
Greve Fodbold 3
698666
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 4 Ørestad IF Greve Fodbold 3
24. mar
10:25
Ørestad IF
Greve Fodbold 3
698667
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 4 AB Tårnby Tårnby FF
24. mar
10:25
AB Tårnby
Tårnby FF
675114
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6 BSF (2) AB Tårnby (4)
24. mar
10:25
BSF (2)
AB Tårnby (4)
675115
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6 Bagsværd BK Hareskov IF (2)
24. mar
10:25
Bagsværd BK
Hareskov IF (2)
621944
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 AB Tårnby JIF Hakoah
24. mar
10:25
AB Tårnby
JIF Hakoah
621945
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 Gladsaxe-Hero BK Aakanden GF
24. mar
10:25
Gladsaxe-Hero BK
Aakanden GF
517434
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1 AB Tårnby IF Bytoften
24. mar
10:25
AB Tårnby
IF Bytoften
517435
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1 Oversidder Orient GI
24. mar
10:25
Oversidder
Orient GI
619836
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 5 B 1908 LSF (2)
24. mar
10:25
B 1908
LSF (2)
619837
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 5 AB Tårnby (2) Ølstykke FC
24. mar
10:25
AB Tårnby (2)
Ølstykke FC
619838
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 5 AB Tårnby (2) LSF (2)
24. mar
10:50
AB Tårnby (2)
LSF (2)
619839
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 5 B 1908 Ølstykke FC
24. mar
10:50
B 1908
Ølstykke FC
517436
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1 Oversidder IF Bytoften
24. mar
10:50
Oversidder
IF Bytoften
517437
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1 AB Tårnby Orient GI
24. mar
10:50
AB Tårnby
Orient GI
621946
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 Gladsaxe-Hero BK JIF Hakoah
24. mar
10:50
Gladsaxe-Hero BK
JIF Hakoah
621951
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 AB Tårnby Aakanden GF
24. mar
10:50
AB Tårnby
Aakanden GF
675116
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6 Bagsværd BK AB Tårnby (4)
24. mar
10:50
Bagsværd BK
AB Tårnby (4)
675117
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6 BSF (2) Hareskov IF (2)
24. mar
10:50
BSF (2)
Hareskov IF (2)
698668
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 4 AB Tårnby Greve Fodbold 3
24. mar
10:50
AB Tårnby
Greve Fodbold 3
698669
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 4 Ørestad IF Tårnby FF
24. mar
10:50
Ørestad IF
Tårnby FF
785594
24-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 3 AB Tårnby (2) Stenløse BK
24. mar
12:00
AB Tårnby (2)
Stenløse BK
785820
24-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 3 AB Tårnby Skjold
24. mar
12:00
AB Tårnby
Skjold
786178
24-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 5 AB Tårnby (2) Herstedøster IC
24. mar
12:00
AB Tårnby (2)
Herstedøster IC
591457
24-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 5 AB Tårnby (1) Vallensbæk IF (2)
24. mar
14:00
AB Tårnby (1)
Vallensbæk IF (2)

Log ind