MENU

Sundby Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
549484 1 ti
10-08 2021
Kl. 18:30
U16 Piger Øst 2 (06) efterår Pulje 1 B 1908 Ringsted Pigefodbold
871753 1
14-08 2021
Kl. 14:00
U19 Drenge Divisionen 2021/22 Div AC Amager Academy Næstved
895890 1
14-08 2021
Kl. 16:00
U17 Drenge Divisionen 2021/22 Div AC Amager Academy Næstved
907429 1
15-08 2021
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2 (08) efterår Pulje A Fremad Amager Elite Holbæk B&I
508076 1 ma
16-08 2021
Kl. 22:00
M+ 40 2 7M Efterår P1 Fremad Amager Sundby Bk.
409213 1 ma
16-08 2021
Kl. 22:00
M+55 M 7M Efterår P1 Fremad Amager KFUM
409142 1 on
18-08 2021
Kl. 19:35
M+55 M 7M Efterår P1 B 1908 Brønshøj
714552 3 fr
20-08 2021
Kl. 19:00
1. Division 2021/22 Pulje 1 Sundby B.93
539405 1
21-08 2021
Kl. 10:00
U12 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy Sundby BK 1
396457 1
21-08 2021
Kl. 12:00
Serie 3, P7 21/22 P7 Bk. Olympia 1921 NFC
537347 2
22-08 2021
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 2 8M (09) efterår Pulje A Fremad Amager Elite Roskilde Boldklub
897227 2
22-08 2021
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje B2 Fremad Amager Elite B. 1973, Herlev
849451 1 ma
23-08 2021
Kl. 18:00
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår P4 B 1908 2 B 1908 3
847598 1 ma
23-08 2021
Kl. 19:30
U21 B, 2021 efterår (2000 og yngre) Pulje 1 B 1908 Vallensbæk IF
843528 2 ma
23-08 2021
Kl. 19:30
Serie 4, P13/16 Efterår P15 Fremad Amager 3 Heimdal 3
751310 1 ma
23-08 2021
Kl. 19:35
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 B 1908 Valby
962879 1 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
Herre Senior 1 7M Efterår P1 Fremad Amager HB
872889 1 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Fremad Amager Sundby 3
539489 1 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 2 AB Tårnby 2
566126 1 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
U11 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 2 BK Fix 2
212389 1 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
M+32 2 7M Efterår P1 Fremad Amager BK Geranium
856024 1 on
25-08 2021
Kl. 18:00
U15 Drenge 4 (07) Efterår P4 B 1908 3 B93 5
444798 1 on
25-08 2021
Kl. 22:00
Ungdomspokal U16 Drenge (06) 21/22 P1 B 1908 (3) Frem (M)
407282 2 fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Serie 5, P18/28 Efterår P20 Olympia 1921 2 HB 12
753091 1 fr
27-08 2021
Kl. 18:30
U17 Drenge 3 (05) Efterår P3 B.1908 2 Vestia 2
483367 2 fr
27-08 2021
Kl. 19:15
Serie 1, P3 Efterår P3 Fremad Amager 2 Skovshoved IF 2
540217 1
28-08 2021
Kl. 10:00
U12 Drenge (10) 8v8 4 Efterår Pulje 1 B 1908 3 AB Tårnby 4
363119 1
28-08 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge M (08) Efterår Mester B 1908 2 Union
689165 1
28-08 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 B 1908 5 Fremad Valby 3
689166 1
28-08 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Hekla 3 Kastrup BK 2
689167 1
28-08 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 5 Valby BK 2
689168 1
28-08 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Tårnby FF 2 Tårnby FF 3
689169 1
28-08 2021
Kl. 10:20
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Fremad Valby 3 Tårnby FF 2
689170 1
28-08 2021
Kl. 10:20
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Kastrup BK 2 BK Skjold 5
689171 1
28-08 2021
Kl. 10:20
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Valby BK 2 BK Hekla 3
689172 1
28-08 2021
Kl. 10:20
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Tårnby FF 3 B 1908 5
689173 1
28-08 2021
Kl. 10:40
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 B 1908 5 Kastrup BK 2
689198 1
28-08 2021
Kl. 10:40
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Hekla 3 Tårnby FF 3
689199 1
28-08 2021
Kl. 10:40
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 5 Fremad Valby 3
689200 1
28-08 2021
Kl. 10:40
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Tårnby FF 2 Valby BK 2
403058 1
28-08 2021
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 1 GVI 3 Oversidder
403059 1
28-08 2021
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 1 B 1908 4 BK Hekla 2
403060 1
28-08 2021
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Valby BK 1 BK Fix 3
403061 1
28-08 2021
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Hellas 1 HIK 3
403062 1
28-08 2021
Kl. 11:35
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 1 B 1908 4 GVI 3
403063 1
28-08 2021
Kl. 11:35
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Oversidder BK Hekla 2
403064 1
28-08 2021
Kl. 11:35
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Hellas 1 Valby BK 1
403087 1
28-08 2021
Kl. 11:35
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Fix 3 HIK 3
403088 1
28-08 2021
Kl. 11:55
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 1 GVI 3 BK Hekla 2
403089 1
28-08 2021
Kl. 11:55
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Oversidder B 1908 4
403090 1
28-08 2021
Kl. 11:55
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Valby BK 1 HIK 3
403091 1
28-08 2021
Kl. 11:55
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Fix 3 BK Hellas 1
152625 1
28-08 2021
Kl. 12:00
U15/U14 Drenge (07-08) 7M Efterår P1 B 1908 Østerbro IF
483373 2
28-08 2021
Kl. 12:00
Serie 1, P3 Efterår P3 B.1908 2 Vanløse IF 2
681044 1
28-08 2021
Kl. 12:00
U13 Drenge 3 (09) 8M Efterår P3A Fremad Amager 3 AB Tårnby 3
539151 2
28-08 2021
Kl. 12:30
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 1908 3 Hvidovre IF 2
539152 2
28-08 2021
Kl. 12:30
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Frem 1 Tårnby FF 1
539153 2
28-08 2021
Kl. 12:30
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 7 Kastrup BK 1
539154 2
28-08 2021
Kl. 12:30
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Oversidder Oversidder
539155 2
28-08 2021
Kl. 12:50
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Frem 1 B 1908 3
539156 2
28-08 2021
Kl. 12:50
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 2 Tårnby FF 1
539157 2
28-08 2021
Kl. 12:50
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Oversidder KB 7
539158 2
28-08 2021
Kl. 12:50
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Kastrup BK 1 Oversidder
539159 2
28-08 2021
Kl. 13:10
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 1908 3 Tårnby FF 1
539160 2
28-08 2021
Kl. 13:10
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 2 BK Frem 1
539162 2
28-08 2021
Kl. 13:10
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 7 Oversidder
539163 2
28-08 2021
Kl. 13:10
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Kastrup BK 1 Oversidder
478502 2
28-08 2021
Kl. 13:45
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Vestia 3 B 1908 2
478503 2
28-08 2021
Kl. 13:45
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Oversidder Jægersborg BK 1
478504 2
28-08 2021
Kl. 13:45
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 FA 2000 3 KB 6
478505 2
28-08 2021
Kl. 13:45
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Skovshoved IF 1 Fremad Amager 1
250955 2
28-08 2021
Kl. 14:00
Serie 1, Kvinder Efterår P1A Fremad Amager 2 Rikken FC
871791 3
28-08 2021
Kl. 14:00
U19 Drenge Divisionen 2021/22 Div AC Amager Academy HB Køge
478506 2
28-08 2021
Kl. 14:05
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Oversidder BK Vestia 3
478507 2
28-08 2021
Kl. 14:05
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 B 1908 2 Jægersborg BK 1
478508 2
28-08 2021
Kl. 14:05
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Skovshoved IF 1 FA 2000 3
478509 2
28-08 2021
Kl. 14:05
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 KB 6 Fremad Amager 1
478510 2
28-08 2021
Kl. 14:25
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Vestia 3 Jægersborg BK 1
478511 2
28-08 2021
Kl. 14:25
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 B 1908 2 Oversidder
478512 2
28-08 2021
Kl. 14:25
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 FA 2000 3 Fremad Amager 1
478513 2
28-08 2021
Kl. 14:25
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 KB 6 Skovshoved IF 1
895906 3
28-08 2021
Kl. 16:00
U17 Drenge Divisionen 2021/22 Div AC Amager Academy HB Køge
856032 2
29-08 2021
Kl. 10:00
U15 Drenge 4 (07) Efterår P4 Fremad Amager 2 FB 2
160516 1
29-08 2021
Kl. 10:00
U11 Piger (11) 3 8v8 Efterår Pulje 1 B.1908 2 Fremad Valby 2
371077 1
29-08 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 2 Nørrebro United 4
371078 1
29-08 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Fix 3 Østerbro IF 3
371235 1
29-08 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Stefan 1 KB 9
371236 1
29-08 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Vestia 3 Skovshoved IF 3
563725 1
29-08 2021
Kl. 10:00
U11 Drenge (11) 8v8 3 Efterår Pulje 1 B.1908 2 Jægersborg BK 2
371237 1
29-08 2021
Kl. 10:20
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Fix 3 Fremad Amager 2
371238 1
29-08 2021
Kl. 10:20
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 4 Østerbro IF 3
371239 1
29-08 2021
Kl. 10:20
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Vestia 3 BK Stefan 1
371240 1
29-08 2021
Kl. 10:20
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 KB 9 Skovshoved IF 3
849461 2
29-08 2021
Kl. 10:30
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår P4 B 1908 3 Kastrup 3
371242 1
29-08 2021
Kl. 10:40
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 2 Østerbro IF 3
371243 1
29-08 2021
Kl. 10:40
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 4 BK Fix 3
373208 1
29-08 2021
Kl. 10:40
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Stefan 1 Skovshoved IF 3
373209 1
29-08 2021
Kl. 10:40
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 KB 9 BK Vestia 3
701182 1
29-08 2021
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Fremad Amager 3 Oversidder
701183 1
29-08 2021
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Fremad Valby 3 Oversidder
701184 1
29-08 2021
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Valby BK 2 KB 8
701189 1
29-08 2021
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Vestia 4 Dragør BK 3
910082 1
29-08 2021
Kl. 11:35
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Fremad Valby 3 Fremad Amager 3
910083 1
29-08 2021
Kl. 11:35
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder Oversidder
910084 1
29-08 2021
Kl. 11:35
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Vestia 4 Valby BK 2
910085 1
29-08 2021
Kl. 11:35
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 2 KB 8 Dragør BK 3
910127 1
29-08 2021
Kl. 11:55
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Fremad Amager 3 Oversidder
910391 1
29-08 2021
Kl. 11:55
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder Fremad Valby 3
910392 1
29-08 2021
Kl. 11:55
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Valby BK 2 Dragør BK 3
910393 1
29-08 2021
Kl. 11:55
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 2 KB 8 BK Vestia 4
907533 3
29-08 2021
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2 (08) efterår Pulje A Fremad Amager Elite Roskilde Boldklub
897232 3
29-08 2021
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje B2 Fremad Amager Elite Vanløse IF
723838 1
29-08 2021
Kl. 12:30
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy HIK 1
723839 1
29-08 2021
Kl. 12:30
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 BK Fix 1 Skovshoved IF 1
723840 1
29-08 2021
Kl. 12:30
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 Valby BK 1 KB 2
723841 1
29-08 2021
Kl. 12:30
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 Husum BK 1
723842 1
29-08 2021
Kl. 12:50
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 BK Fix 1 AC Amager Academy
723843 1
29-08 2021
Kl. 12:50
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 HIK 1 Skovshoved IF 1
723844 1
29-08 2021
Kl. 12:50
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 Valby BK 1
723845 1
29-08 2021
Kl. 12:50
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 KB 2 Husum BK 1
723846 1
29-08 2021
Kl. 13:10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy Skovshoved IF 1
723847 1
29-08 2021
Kl. 13:10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 HIK 1 BK Fix 1
723848 1
29-08 2021
Kl. 13:10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 Valby BK 1 Husum BK 1
723849 1
29-08 2021
Kl. 13:10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 KB 2 BK Vestia 1
465024 2
29-08 2021
Kl. 14:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 B1908 3 FB 3
549648 3
29-08 2021
Kl. 16:00
U16 Piger Øst 2 (06) efterår Pulje 1 B 1908 Sydsjællands PIge Alliance
551600 2
29-08 2021
Kl. 16:00
Serie 5, P18/28 Efterår P25 Fremad Amager 5 KFB 7
752270 2 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
M+55 1 Efterår Pulje 1 Fremad Amager B.1903
596750 2 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
Herre Senior 4 7M Efterår P3 Fremad Amager 2 HB 12
598146 2 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
Herre Senior 4 7M Efterår P4 Fremad Amager 3 FC Ryparken 2
415233 3 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
M+55 M 7M Efterår P1 Fremad Amager Fremad Valby
532611 3 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
M+ 40 2 7M Efterår P1 Fremad Amager Sundby KFUM
563731 2 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
U11 Drenge (11) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 3 B.1908 2

Log ind