Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. apr
10:00
Bispebjerg 3
KB 7
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:15
Bispebjerg Bk.
Skjold 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Bispebjerg 2
B1908 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:30
Copenfalster FF 2
Skjold 18
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:01
Copenfalster FF (2)
AB Tårnby (M)
HHT
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Bispebjerg
HB 12
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Copenfalster FF
HB 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Bispebjerg Bk.
Sønderbro Fight
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Volvox (4) (2)
Copenhagen Foxes (2)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Bispebjerg Bk.
FA 2000 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Bispebjerg Bk.
Stefan 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:30
Copenfalster FF 2
FC Udfordringen
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Volvox (1)
Inter Copenhagen CF (3)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
22:00
Bispebjerg (S3P3)
FA 2000 (KSH) (2)
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Copenfalster FF
Fremad Amager 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Bispebjerg 2
KFB 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Volvox
FA 2000 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Volvox 2
Frem 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Copenfalster FF
IF Føroyar
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Bispebjerg 3
Vestia 3
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Bispebjerg 2
Skjold 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Pioneren 2
Ørestad IF 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Bispebjerg Bk.
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Pioneren 2
Hekla 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Oversidder
Fremad Amager 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Hekla 4
Bispebjerg Bk.
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Fremad Amager 3
Ørestad IF 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Bispebjerg Bk.
Pioneren 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Ørestad IF 2
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Hekla 4
Fremad Amager 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Bispebjerg Bk.
Vanløse
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
FB 6
Bispebjerg Bk.
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
KB 10
Skovshoved IF 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:55
FB 6
GVI 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:55
Skovshoved IF 3
Aakanden GF
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:20
GVI 4
KB 10
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:20
Aakanden GF
Bispebjerg Bk.
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:45
KB 10
FB 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:45
Bispebjerg Bk.
Skovshoved IF 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:10
GVI 4
Aakanden GF
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Bispebjerg Bk.
Rødovre
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Copenfalster FF
Østerbro IF 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Bispebjerg Bk.
Pioneren
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
Copenfalster FF
Bk. Hekla
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Bispebjerg Bk.
B 1908 (1)
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Bispebjerg Bk.
Fix 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Copenfalster FF 2
Fremad Valby 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Copenfalster FF
Amandas Sønner
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Bispebjerg Bk.
Østerbro IF
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Volvox
Klub 14
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Copenfalster FF
HB 4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Bispebjerg 2
Kastrup
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Volvox 2
VLI
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Bispebjerg
FB 16
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Bispebjerg 2
Union 3
Serie 3, P2/5 Forår P3
|