MENU

Stadion Vest //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
703630 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 5 B. 73, Slagelse Ringsted IF
721646 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse Holbæk B&I
Udehold taberdømt
952129 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U11 Piger 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1 B. 73, Slagelse Roskilde Pigefodbold
669094 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 3 B. 73, Slagelse Solrød FC
693796 2
20-08 2022
Kl. 13:00
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 B 73 Slagelse Roskilde Pigefodbold
671668 2
21-08 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 3 B. 73, Slagelse Nykøbing FC
670097 2
21-08 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse Team AS Fodbold
308538 2
21-08 2022
Kl. 14:00
U16 Piger Øst 2 (07) efterår Pulje 1 B. 73, Slagelse B93 (2)
669547 1 ma
22-08 2022
Kl. 18:30
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 4 B. 73, Slagelse Skælskør Boldklub og Idrætsforening
694475 3 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse NFC/VIF
952132 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U11 Piger 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1 B. 73, Slagelse Køge BK
726088 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse Tune IF
695819 3
27-08 2022
Kl. 11:00
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse Oversidder
652280 3
27-08 2022
Kl. 11:00
Serie 1 Pulje 2 B. 73, Slagelse Køge BK
662829 3
27-08 2022
Kl. 13:00
Serie 3 Pulje 7 B. 73, Slagelse Førslev IF
694802 3
27-08 2022
Kl. 13:00
U18 Piger 1 (05-06) Efterår Pulje 1 B. 73, Slagelse Hornbæk IF
670305 3
27-08 2022
Kl. 15:00
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 3 B. 73, Slagelse Greve Fodbold
672267 3
28-08 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 B. 73, Slagelse IF Frem Bjæverskov
722400 3
28-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 6 B. 73, Slagelse Ringsted IF
670100 3
28-08 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse Kalundborg GB
639343 3
28-08 2022
Kl. 12:00
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår Pulje 1 B. 73, Slagelse Vordingborg IF
217061 1 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1 B. 73, Slagelse (Ø2) HB Køge (DM)
226318 2 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Piger (08) 22/23 Pulje 1 B. 73, Slagelse (2) Sorø Freja (1)
703963 4
03-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 5 B. 73, Slagelse Herlufsholm GF
669556 4
03-09 2022
Kl. 11:00
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 4 B. 73, Slagelse Sørbymagle IF
669102 3
03-09 2022
Kl. 11:00
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 3 B. 73, Slagelse Næstved I.F.
670308 4
03-09 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 3 B. 73, Slagelse Køge BK
671675 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 3 B. 73, Slagelse Ringsted IF
693296 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 5 B. 73, Slagelse Præstø IF
633343 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 4 B. 73, Slagelse Næstved I.F.
623238 4
04-09 2022
Kl. 11:00
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 4 B. 73, Slagelse Holbæk B&I
308545 4
04-09 2022
Kl. 14:00
U16 Piger Øst 2 (07) efterår Pulje 1 B. 73, Slagelse GVI
269710 2 ti
06-09 2022
Kl. 18:15
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1 B. 73, Slagelse (rk. 3) FK Sydsjælland 05 (rk. 2)
721655 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse Tuse IF
726093 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse NAB
952144 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U11 Piger 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1 B. 73, Slagelse Virum-Sorgenfri BK
652293 5
10-09 2022
Kl. 11:00
Serie 1 Pulje 2 B. 73, Slagelse Tune IF
694485 5
10-09 2022
Kl. 11:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse Raklev-Kalundborg Pigefodbold
695829 5
10-09 2022
Kl. 12:00
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse MB
693829 5
10-09 2022
Kl. 13:00
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 B 73 Slagelse Fårevejle BK
662841 5
10-09 2022
Kl. 13:00
Serie 3 Pulje 7 B. 73, Slagelse Ejby IF Fodbold
694807 5
10-09 2022
Kl. 14:00
U18 Piger 1 (05-06) Efterår Pulje 1 B. 73, Slagelse Ringsted Pigefodbold
722435 5
11-09 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 6 B. 73, Slagelse Skælskør Boldklub og Idrætsforening
672277 5
11-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 B. 73, Slagelse Køge BK
669268 5
11-09 2022
Kl. 12:00
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår Pulje 1 B. 73, Slagelse Lyngby Boldklub
670106 5
11-09 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse Oversidder
952147 6
17-09 2022
Kl. 10:00
U11 Piger 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1 B. 73, Slagelse Hareskov IF
703991 6
17-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 5 B. 73, Slagelse Haslev FC
669110 5
17-09 2022
Kl. 11:00
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 3 B. 73, Slagelse Greve Fodbold
721658 6
17-09 2022
Kl. 14:00
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse Slagelse B&I
633353 6
18-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 4 B. 73, Slagelse Suså IF
671680 6
18-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 3 B. 73, Slagelse Dianalund IF
670109 6
18-09 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse Herfølge BK
308550 6
18-09 2022
Kl. 14:00
U16 Piger Øst 2 (07) efterår Pulje 1 B. 73, Slagelse Nykøbing FC
727324 7 ti
20-09 2022
Kl. 17:45
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse Brøndbyernes IF

Log ind