Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr
10:00
Herlufsholm GF
Haslev FC
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Køge BK
Greve Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Næstved I.F. (1)
Næstved I.F. (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Oversidder
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
B. 73, Slagelse
Slagelse B&I
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Ringsted IF
B. 73, Slagelse
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Oversidder
Næstved I.F. (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
B. 73, Slagelse
Karlslunde IF
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Oversidder
Herlufsholm GF
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
B. 73, Slagelse
FC Lejre
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Greve Fodbold
B. 73, Slagelse
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Haslev FC
Køge BK
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Næstved I.F. (2)
B. 73, Slagelse
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Ringsted IF
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Oversidder
Næstved I.F. (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Næstved I.F. (1)
Ringsted IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Karlslunde IF
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Herlufsholm GF
Køge BK
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
B. 73, Slagelse
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Haslev FC
Greve Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
B. 73, Slagelse
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Næstved I.F. (2)
Ringsted IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
B. 73, Slagelse
Høng GF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
B. 73, Slagelse
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Oversidder
Næstved I.F. (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Køge BK
Karlslunde IF
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
B. 73, Slagelse
Herlufsholm GF
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Greve Fodbold
Karlslunde IF
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Oversidder
Haslev FC
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
B 73 Slagelse
Allerød Fodbold Klub
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:15
B. 73, Slagelse
KFUM BK, Roskilde
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B. 73, Slagelse
Benløse IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B. 73, Slagelse
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:30
B. 73, Slagelse
AIK 65 Strøby Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
B. 73, Slagelse
Store Heddinge BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
B. 73, Slagelse
BSF (2)
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
B. 73, Slagelse
FC Nakskov
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:45
B. 73, Slagelse
Herlufsholm GF
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
B. 73, Slagelse
Næstved I.F.
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Oldboys +32/C)
Korsør IF 2018
Træningskamp 32+ Herre 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:10
B. 73, Slagelse
Solrød FC
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
08:00
C2 Trænerkursus
C2 Trænerkursus
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Raklev GI
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Himmelev-Veddelev BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Roskilde Pigefodbold
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
C2 Trænerkursus
C2 Trænerkursus
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
B. 73, Slagelse
Roskilde Pigefodbold
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
B. 73, Slagelse
VG Fodbold
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
B. 73, Slagelse
FC Nakskov
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
C2 Trænerkursus
C2 Trænerkursus
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:15
B. 73, Slagelse
Benløse IF
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Herfølge BK
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
B. 73, Slagelse
Virum-Sorgenfri BK
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
B. 73, Slagelse
Dianalund IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
B. 73, Slagelse
Errindlev
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
B. 73, Slagelse
Raklev GI
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Herlufsholm GF
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Sorø Freja (2)
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Kalundborg GB
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
B. 73, Slagelse
Benløse IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
B. 73, Slagelse
BSF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
B. 73, Slagelse
Hvidebæk IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
B. 73, Slagelse
Gørslev IF
UHT
Serie 3 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
09:00
C3 Trænerkursus (1)
C3 Trænerkursus
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B. 73, Slagelse
Taastrup FC
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
C3 Trænerkursus
C3 Trænerkursus
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:30
C3 Trænerkursus
C3 Trænerkursus
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Damesenior +15/C)
Førslev If
Træningskamp 8-mands kvinder Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Herre +55)
Høng GF
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
B. 73, Slagelse
Nykøbing IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
B 73 Slagelse
FC Damsø
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
B. 73, Slagelse
Benløse IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
B. 73, Slagelse
Nykøbing IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:15
B. 73, Slagelse
FC Kalundborg
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:00
B. 73, Slagelse
Næstved I.F.
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
B. 73, Slagelse
Jystrup IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
B. 73, Slagelse
Jyderup BK
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Oldboys +32/C)
Slagelse Seniorklub
Træningskamp 32+ Herre 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
B. 73, Slagelse
Greve Fodbold
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
B. 73, Slagelse
Nykøbing FC
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Herre +55)
B 92 - Slagelse
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Damesenior +15/C)
Terslev G&I
Træningskamp 8-mands kvinder Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
B. 73, Slagelse
Vordingborg IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Roskilde Boldklub
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
B. 73, Slagelse
Oversidder
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
|