Avedøre Stadion Kunstgræs

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
298775
02-03 2024
09:00 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 2 Hvidovre IF Oversidder
02. mar
09:00
Hvidovre IF
Oversidder
222420
02-03 2024
09:30 Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1 Rosenhøj BK (12) Køge BK (6)
02. mar
09:30
Rosenhøj BK (12)
Køge BK (6)
712269
02-03 2024
09:30 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 3 BK Friheden Greve Fodbold (3)
02. mar
09:30
BK Friheden
Greve Fodbold (3)
712270
02-03 2024
09:30 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 3 BK Avarta Rebæk IF
02. mar
09:30
BK Avarta
Rebæk IF
712271
02-03 2024
09:55 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 3 Greve Fodbold (3) Rebæk IF
02. mar
09:55
Greve Fodbold (3)
Rebæk IF
712272
02-03 2024
09:55 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 3 BK Friheden BK Avarta
02. mar
09:55
BK Friheden
BK Avarta
952684
02-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 3 Hvidovre IF Hellas
0
-
3
02. mar
10:00
Hvidovre IF
0
Hellas
3
879385
02-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 5 Hvidovre IF Ringsted IF
2
-
6
02. mar
10:00
Hvidovre IF
2
Ringsted IF
6
712273
02-03 2024
10:20 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 3 BK Friheden Rebæk IF
02. mar
10:20
BK Friheden
Rebæk IF
712274
02-03 2024
10:20 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 3 Greve Fodbold (3) BK Avarta
02. mar
10:20
Greve Fodbold (3)
BK Avarta
785373
02-03 2024
11:00 U12 Drenge SU 8M VinterBOLD Pulje 1 SBV 09 Allerød Fodbold Klub
02. mar
11:00
SBV 09
Allerød Fodbold Klub
570955
02-03 2024
11:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 7 Avedøre IF Vanløse
02. mar
11:00
Avedøre IF
Vanløse
926329
02-03 2024
11:30 VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 4 Hvidovre IF Herfølge BK
4
-
2
02. mar
11:30
Hvidovre IF
4
Herfølge BK
2
871581
02-03 2024
12:30 Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 Hvidovre IF (5) BK Friheden (2)
02. mar
12:30
Hvidovre IF (5)
BK Friheden (2)
589135
02-03 2024
13:00 VinterBOLD 11M U-13 drenge Liga Pulje 1 Hvidovre IF Brøndbyernes IF
02. mar
13:00
Hvidovre IF
Brøndbyernes IF
583239
02-03 2024
14:15 VinterBOLD U-17 Drenge Øst Pulje 2 BK Friheden KFUM BK, Roskilde
02. mar
14:15
BK Friheden
KFUM BK, Roskilde
988717
02-03 2024
14:45 Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1 Avedøre IF (7) Vigerslev (3)
02. mar
14:45
Avedøre IF (7)
Vigerslev (3)
362735
03-03 2024
09:30 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 2 Hvidovre IF Dragør BK
03. mar
09:30
Hvidovre IF
Dragør BK
362736
03-03 2024
09:30 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 2 Oversidder Lyngby Boldklub 1921
03. mar
09:30
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
712869
03-03 2024
09:30 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Skjold (1) Fremad Valby (1)
03. mar
09:30
Skjold (1)
Fremad Valby (1)
712870
03-03 2024
09:30 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Hvidovre IF B 1908
03. mar
09:30
Hvidovre IF
B 1908
679124
03-03 2024
09:30 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 4 Tårnby FF Hellas (1)
03. mar
09:30
Tårnby FF
Hellas (1)
679125
03-03 2024
09:30 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 4 Hvidovre IF 3 Sundby Bk.
03. mar
09:30
Hvidovre IF 3
Sundby Bk.
717001
03-03 2024
09:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 7 Hvidovre IF 2 Vanløse
03. mar
09:30
Hvidovre IF 2
Vanløse
717002
03-03 2024
09:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 7 Fremad Valby Dragør BK
03. mar
09:30
Fremad Valby
Dragør BK
717003
03-03 2024
09:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 7 Vanløse Dragør BK
03. mar
09:55
Vanløse
Dragør BK
717004
03-03 2024
09:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 7 Hvidovre IF 2 Fremad Valby
03. mar
09:55
Hvidovre IF 2
Fremad Valby
679126
03-03 2024
09:55 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 4 Hellas (1) Sundby Bk.
03. mar
09:55
Hellas (1)
Sundby Bk.
679127
03-03 2024
09:55 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 4 Tårnby FF Hvidovre IF 3
03. mar
09:55
Tårnby FF
Hvidovre IF 3
712871
03-03 2024
09:55 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Fremad Valby (1) B 1908
03. mar
09:55
Fremad Valby (1)
B 1908
712872
03-03 2024
09:55 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Skjold (1) Hvidovre IF
03. mar
09:55
Skjold (1)
Hvidovre IF
450977
03-03 2024
09:55 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 2 Dragør BK Lyngby Boldklub 1921
03. mar
09:55
Dragør BK
Lyngby Boldklub 1921
451016
03-03 2024
09:55 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 2 Hvidovre IF Oversidder
03. mar
09:55
Hvidovre IF
Oversidder
713613
03-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 2 Oversidder Avedøre IF
ANN
03. mar
10:00
Oversidder
Avedøre IF
ANN
713614
03-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 2 Oversidder Oversidder
ANN
03. mar
10:00
Oversidder
Oversidder
ANN
717005
03-03 2024
10:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 7 Hvidovre IF 2 Dragør BK
03. mar
10:20
Hvidovre IF 2
Dragør BK
717006
03-03 2024
10:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 7 Vanløse Fremad Valby
03. mar
10:20
Vanløse
Fremad Valby
451051
03-03 2024
10:20 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 2 Hvidovre IF Lyngby Boldklub 1921
03. mar
10:20
Hvidovre IF
Lyngby Boldklub 1921
451121
03-03 2024
10:20 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 2 Dragør BK Oversidder
03. mar
10:20
Dragør BK
Oversidder
712873
03-03 2024
10:20 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Skjold (1) B 1908
03. mar
10:20
Skjold (1)
B 1908
712892
03-03 2024
10:20 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Fremad Valby (1) Hvidovre IF
03. mar
10:20
Fremad Valby (1)
Hvidovre IF
679128
03-03 2024
10:20 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 4 Tårnby FF Sundby Bk.
03. mar
10:20
Tårnby FF
Sundby Bk.
679129
03-03 2024
10:20 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 4 Hellas (1) Hvidovre IF 3
03. mar
10:20
Hellas (1)
Hvidovre IF 3
713615
03-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 2 Avedøre IF Oversidder
ANN
03. mar
10:25
Avedøre IF
Oversidder
ANN
713616
03-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 2 Oversidder Oversidder
ANN
03. mar
10:25
Oversidder
Oversidder
ANN
713617
03-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 2 Oversidder Oversidder
ANN
03. mar
10:50
Oversidder
Oversidder
ANN
713618
03-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 2 Avedøre IF Oversidder
ANN
03. mar
10:50
Avedøre IF
Oversidder
ANN
699223
03-03 2024
11:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Rosenhøj BK (1) Værløse BK
03. mar
11:00
Rosenhøj BK (1)
Værløse BK
699224
03-03 2024
11:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 B. 82, Virum Hareskov IF
03. mar
11:00
B. 82, Virum
Hareskov IF
699225
03-03 2024
11:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Værløse BK Hareskov IF
03. mar
11:25
Værløse BK
Hareskov IF
699236
03-03 2024
11:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Rosenhøj BK (1) B. 82, Virum
03. mar
11:25
Rosenhøj BK (1)
B. 82, Virum
699237
03-03 2024
11:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Rosenhøj BK (1) Hareskov IF
03. mar
11:50
Rosenhøj BK (1)
Hareskov IF
699238
03-03 2024
11:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Værløse BK B. 82, Virum
03. mar
11:50
Værløse BK
B. 82, Virum
591515
03-03 2024
13:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 6 Hvidovre IF (2) Oversidder
03. mar
13:00
Hvidovre IF (2)
Oversidder
566969
ma04-03 2024
20:30 VinterBOLD M+32 1 Pulje 2 BK Friheden BK 96, Solrød
04. mar
20:30
BK Friheden
BK 96, Solrød
570946
ti05-03 2024
20:30 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 7 Avedøre IF BK Friheden
05. mar
20:30
Avedøre IF
BK Friheden
935418
on06-03 2024
18:30 Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1 Hvidovre IF (Division) FC Nordsjælland (Liga)
06. mar
18:30
Hvidovre IF (Division)
FC Nordsjælland (Liga)
130267
fr08-03 2024
19:00 Træningskamp Serie 5 Pulje 1 Avedøre IF (1) BK Avarta (1)
ANN
08. mar
19:00
Avedøre IF (1)
BK Avarta (1)
ANN
570960
fr08-03 2024
19:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 7 BK Friheden Vanløse
08. mar
19:00
BK Friheden
Vanløse
812999
09-03 2024
08:15 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 6 BK Friheden Rosenhøj BK
09. mar
08:15
BK Friheden
Rosenhøj BK
926335
09-03 2024
09:00 VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 4 Hvidovre IF FA 2000
09. mar
09:00
Hvidovre IF
FA 2000
649597
09-03 2024
09:45 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 8 BK Friheden Ishøj IF
09. mar
09:45
BK Friheden
Ishøj IF
398695
09-03 2024
10:15 VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 4 Hvidovre IF Brøndbyernes IF
09. mar
10:15
Hvidovre IF
Brøndbyernes IF
785631
09-03 2024
11:30 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 4 Hvidovre IF B 1903
09. mar
11:30
Hvidovre IF
B 1903
787000
09-03 2024
12:45 VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 2 Hvidovre IF 2 GVI
09. mar
12:45
Hvidovre IF 2
GVI
787088
09-03 2024
12:45 VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 4 Hvidovre IF Vestia
09. mar
12:45
Hvidovre IF
Vestia
860920
09-03 2024
14:00 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 3 Hvidovre IF 4 Albertslund IF
09. mar
14:00
Hvidovre IF 4
Albertslund IF
104569
09-03 2024
14:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 5 Hvidovre IF FB
09. mar
14:00
Hvidovre IF
FB
786545
09-03 2024
14:15 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 3 BK Friheden GVI
09. mar
14:15
BK Friheden
GVI
583690
09-03 2024
14:15 VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 3 BK Friheden AB Tårnby
09. mar
14:15
BK Friheden
AB Tårnby
596355
09-03 2024
14:15 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2 BK Friheden B 1908
09. mar
14:15
BK Friheden
B 1908
901453
09-03 2024
15:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 1 Hvidovre IF (1) IF Bytoften
09. mar
15:30
Hvidovre IF (1)
IF Bytoften
952411
09-03 2024
15:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 Hvidovre IF (2) Herlufsholm GF
09. mar
15:30
Hvidovre IF (2)
Herlufsholm GF
512205
09-03 2024
16:00 Træningskamp Serie 3 Pulje 1 BK Friheden BK Friheden
09. mar
16:00
BK Friheden
BK Friheden
591441
10-03 2024
09:15 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 5 Hvidovre IF (1) Vallensbæk IF (2)
10. mar
09:15
Hvidovre IF (1)
Vallensbæk IF (2)
129401
10-03 2024
09:30 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 3 Hvidovre IF Roskilde Pigefodbold
10. mar
09:30
Hvidovre IF
Roskilde Pigefodbold
900775
10-03 2024
11:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3 Rosenhøj BK Orient GI
10. mar
11:00
Rosenhøj BK
Orient GI
952109
10-03 2024
11:00 U11 Drenge SU 8M VinterBOLD Pulje 1 Rosenhøj BK IF Skjold Birkerød
10. mar
11:00
Rosenhøj BK
IF Skjold Birkerød
785946
10-03 2024
12:30 VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 6 SBV 09 Hvidovre IF 2
10. mar
12:30
SBV 09
Hvidovre IF 2
511014
10-03 2024
12:30 Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1 Rosenhøj BK (10) Hørsholm-Usserød IK (12)
10. mar
12:30
Rosenhøj BK (10)
Hørsholm-Usserød IK (12)
785541
10-03 2024
12:45 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 2 SBV 09 AC Amager Academy
10. mar
12:45
SBV 09
AC Amager Academy
587697
10-03 2024
13:15 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 2 Hvidovre IF FA 2000 (2)
10. mar
13:15
Hvidovre IF
FA 2000 (2)
591521
10-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 6 Hvidovre IF (2) Oversidder
10. mar
14:00
Hvidovre IF (2)
Oversidder
956649
10-03 2024
14:15 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 5 BK Friheden Holbæk B&I (2)
10. mar
14:15
BK Friheden
Holbæk B&I (2)
583001
10-03 2024
15:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 5 Hvidovre IF Brøndbyernes IF
10. mar
15:00
Hvidovre IF
Brøndbyernes IF
424318
ti12-03 2024
20:30 Træningskamp 40+ 8-mands Pulje 1 Rebæk IF Brønshøj BK
12. mar
20:30
Rebæk IF
Brønshøj BK
318655
on13-03 2024
19:15 VinterBOLD 7/8-mands U-15 drenge Pulje 1 Rosenhøj BK Fredensborg BI
13. mar
19:15
Rosenhøj BK
Fredensborg BI
879395
16-03 2024
09:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 5 Hvidovre IF Næstved I.F.
16. mar
09:30
Hvidovre IF
Næstved I.F.
900783
16-03 2024
09:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3 Hvidovre IF Frem
16. mar
09:30
Hvidovre IF
Frem
952049
16-03 2024
10:45 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 2 Hvidovre IF Hellas
16. mar
10:45
Hvidovre IF
Hellas
570973
16-03 2024
11:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 7 Avedøre IF B. 77, Rødovre
16. mar
11:00
Avedøre IF
B. 77, Rødovre
956842
16-03 2024
12:00 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 1 Hvidovre IF FB
16. mar
12:00
Hvidovre IF
FB
450247
16-03 2024
12:30 Træningskamp U11 Drenge Pulje 1 Hvidovre IF HIK
16. mar
12:30
Hvidovre IF
HIK
115709
16-03 2024
14:15 Serie 1 Pulje 2 BK Friheden Høng GF
16. mar
14:15
BK Friheden
Høng GF
921309
16-03 2024
14:45 Træningskamp Serie 1 Pulje 1 Avedøre IF Rosenhøj BK
16. mar
14:45
Avedøre IF
Rosenhøj BK
952695
17-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 3 Hvidovre IF Ørestad IF
17. mar
10:00
Hvidovre IF
Ørestad IF
952112
17-03 2024
11:00 U11 Drenge SU 8M VinterBOLD Pulje 1 Rosenhøj BK AB
17. mar
11:00
Rosenhøj BK
AB
785954
17-03 2024
11:30 VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 6 Hvidovre IF 2 Vanløse
17. mar
11:30
Hvidovre IF 2
Vanløse
168835
17-03 2024
12:30 Træningskamp Serie 4 Pulje 1 Rosenhøj BK (5) Lellinge IF (7)
17. mar
12:30
Rosenhøj BK (5)
Lellinge IF (7)
583006
17-03 2024
14:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 5 Hvidovre IF BK Avarta
17. mar
14:00
Hvidovre IF
BK Avarta
937031
17-03 2024
14:15 Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1 Friheden (M) KB (Ø1)
17. mar
14:15
Friheden (M)
KB (Ø1)
344154
ma18-03 2024
12:00 Future Cup 2023/24 Pulje 1 Hvidovre Silkeborg IF
18. mar
12:00
Hvidovre
Silkeborg IF
308524
ma18-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+40 1 Pulje 1 BK Friheden Orient GI
18. mar
20:30
BK Friheden
Orient GI
307665
ti19-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+45 2 Pulje 1 Rebæk IF LSF
19. mar
20:30
Rebæk IF
LSF
570977
fr22-03 2024
19:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 7 BK Friheden Albertslund IF
22. mar
19:00
BK Friheden
Albertslund IF
596344
23-03 2024
09:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2 BK Friheden KB
23. mar
09:30
BK Friheden
KB
785817
23-03 2024
09:30 VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 3 BK Friheden Jægersborg BK
23. mar
09:30
BK Friheden
Jægersborg BK
813002
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 6 Rosenhøj BK KB 3
23. mar
10:00
Rosenhøj BK
KB 3
587710
23-03 2024
10:30 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 2 Hvidovre IF FC Damsø
23. mar
10:30
Hvidovre IF
FC Damsø
711817
23-03 2024
11:00 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Avarta Avedøre IF
23. mar
11:00
Avarta
Avedøre IF
711818
23-03 2024
11:00 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Rosenhøj BK KB
23. mar
11:00
Rosenhøj BK
KB
130296
23-03 2024
11:00 Træningskamp Serie 5 Pulje 1 Avedøre IF BK Avarta
23. mar
11:00
Avedøre IF
BK Avarta
570976
23-03 2024
11:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 7 Avedøre IF Oversidder
23. mar
11:00
Avedøre IF
Oversidder
711819
23-03 2024
11:25 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Avedøre IF KB
23. mar
11:25
Avedøre IF
KB
711820
23-03 2024
11:25 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Avarta Rosenhøj BK
23. mar
11:25
Avarta
Rosenhøj BK
711821
23-03 2024
11:50 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Avarta KB
23. mar
11:50
Avarta
KB
711822
23-03 2024
11:50 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Avedøre IF Rosenhøj BK
23. mar
11:50
Avedøre IF
Rosenhøj BK
446640
23-03 2024
12:00 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div Hvidovre IF Viborg FF
23. mar
12:00
Hvidovre IF
Viborg FF
663920
23-03 2024
12:30 Træningskamp Serie 3 Pulje 1 Avedøre IF Mosede BK
23. mar
12:30
Avedøre IF
Mosede BK
583679
23-03 2024
14:15 VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 3 BK Friheden Taastrup Idrætsforening
23. mar
14:15
BK Friheden
Taastrup Idrætsforening
786555
23-03 2024
14:15 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 3 BK Friheden Bagsværd BK
23. mar
14:15
BK Friheden
Bagsværd BK
446101
23-03 2024
14:30 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div Hvidovre IF Viborg FF
23. mar
14:30
Hvidovre IF
Viborg FF
763148
23-03 2024
15:30 KS Herre 23/24 P1 Hvidovre IF 2 NB Bornholm
23. mar
15:30
Hvidovre IF 2
NB Bornholm
926615
23-03 2024
16:30 VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 4 Hvidovre IF AB Tårnby
HHT
23. mar
16:30
Hvidovre IF
AB Tårnby
HHT
591455
24-03 2024
09:15 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 5 Hvidovre IF (1) Sundby Bk.
24. mar
09:15
Hvidovre IF (1)
Sundby Bk.
813000
24-03 2024
09:30 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 6 Hvidovre IF 3 KB 4
24. mar
09:30
Hvidovre IF 3
KB 4
712289
24-03 2024
09:45 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 3 Avedøre IF Ishøj IF
24. mar
09:45
Avedøre IF
Ishøj IF
712290
24-03 2024
09:45 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 3 Greve Fodbold (2) Rebæk IF
24. mar
09:45
Greve Fodbold (2)
Rebæk IF
861742
24-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 4 Rebæk IF GVI
24. mar
10:00
Rebæk IF
GVI
713687
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 2 Vindinge IF Avedøre IF
24. mar
10:00
Vindinge IF
Avedøre IF
713688
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 2 Oversidder Holbæk B&I
24. mar
10:00
Oversidder
Holbæk B&I
712291
24-03 2024
10:10 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 3 Ishøj IF Rebæk IF
24. mar
10:10
Ishøj IF
Rebæk IF
712292
24-03 2024
10:10 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 3 Avedøre IF Greve Fodbold (2)
24. mar
10:10
Avedøre IF
Greve Fodbold (2)
713689
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 2 Avedøre IF Holbæk B&I
24. mar
10:25
Avedøre IF
Holbæk B&I
713690
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 2 Vindinge IF Oversidder
24. mar
10:25
Vindinge IF
Oversidder
712293
24-03 2024
10:35 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 3 Avedøre IF Rebæk IF
24. mar
10:35
Avedøre IF
Rebæk IF
712294
24-03 2024
10:35 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 3 Ishøj IF Greve Fodbold (2)
24. mar
10:35
Ishøj IF
Greve Fodbold (2)
713691
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 2 Vindinge IF Holbæk B&I
24. mar
10:50
Vindinge IF
Holbæk B&I
713692
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 2 Avedøre IF Oversidder
24. mar
10:50
Avedøre IF
Oversidder
699239
24-03 2024
11:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Rosenhøj BK (1) Bagsværd BK
24. mar
11:00
Rosenhøj BK (1)
Bagsværd BK
699240
24-03 2024
11:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 B. 82, Virum Gladsaxe-Hero BK
24. mar
11:00
B. 82, Virum
Gladsaxe-Hero BK
699241
24-03 2024
11:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Bagsværd BK Gladsaxe-Hero BK
24. mar
11:25
Bagsværd BK
Gladsaxe-Hero BK
699242
24-03 2024
11:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Rosenhøj BK (1) B. 82, Virum
24. mar
11:25
Rosenhøj BK (1)
B. 82, Virum
144733
24-03 2024
11:30 Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1 Rosenhøj BK Dianalund IF
24. mar
11:30
Rosenhøj BK
Dianalund IF
699243
24-03 2024
11:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Rosenhøj BK (1) Gladsaxe-Hero BK
24. mar
11:50
Rosenhøj BK (1)
Gladsaxe-Hero BK
699244
24-03 2024
11:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Bagsværd BK B. 82, Virum
24. mar
11:50
Bagsværd BK
B. 82, Virum
786268
24-03 2024
12:30 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 7 SBV 09 Gilleleje FK
24. mar
12:30
SBV 09
Gilleleje FK
129411
24-03 2024
13:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 3 Hvidovre IF FA 2000
24. mar
13:00
Hvidovre IF
FA 2000
956659
24-03 2024
14:15 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 5 BK Friheden Østmøn SGI
24. mar
14:15
BK Friheden
Østmøn SGI
591884
24-03 2024
14:30 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 6 Hvidovre IF (2) Dragør BK
24. mar
14:30
Hvidovre IF (2)
Dragør BK
512818
24-03 2024
16:00 VinterBold U11 Piger 3 (13) 8:8 Pulje 2 Hvidovre IF KB (1)
24. mar
16:00
Hvidovre IF
KB (1)
956845
24-03 2024
16:30 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 1 Hvidovre IF IF Skjold Birkerød
24. mar
16:30
Hvidovre IF
IF Skjold Birkerød
308851
ti26-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 Pulje 2 Rebæk IF Karlslunde IF (1)
26. mar
20:30
Rebæk IF
Karlslunde IF (1)
446457
on27-03 2024
12:00 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div Hvidovre IF Kolding IF
27. mar
12:00
Hvidovre IF
Kolding IF
445528
on27-03 2024
14:00 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div Hvidovre IF Kolding IF
27. mar
14:00
Hvidovre IF
Kolding IF
769410
to28-03 2024
14:00 KS Herre 23/24 P1 Hvidovre IF 2 Union
28. mar
14:00
Hvidovre IF 2
Union
629766
30-03 2024
13:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 1 Hvidovre IF (1) Ølstykke FC
30. mar
13:00
Hvidovre IF (1)
Ølstykke FC

Log ind