Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. apr
18:30
Rosenhøj BK
8
Taastrup Idrætsforening
3
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Oversidder
Værløse BK (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Hundige BK (2)
Virum-Sorgenfri BK
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Stenlille IF
Oversidder
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Orient GI
Roskilde Pigefodbold
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Måløv BK (2)
Rosenhøj BK
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Køge BK
Måløv BK (1)
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Rosenhøj BK
Hundige BK (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Værløse BK (1)
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Værløse BK (2)
Hundige BK (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Oversidder
Orient GI
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Virum-Sorgenfri BK
Rosenhøj BK
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Roskilde Pigefodbold
Måløv BK (2)
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Måløv BK (1)
Stenlille IF
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Vallensbæk IF
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Rosenhøj BK
Køge BK
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Hundige BK (1)
Værløse BK (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Oversidder
Hundige BK (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Værløse BK (2)
Virum-Sorgenfri BK
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Stenlille IF
Orient GI
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Oversidder
Roskilde Pigefodbold
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Måløv BK (2)
Køge BK
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Rosenhøj BK
Måløv BK (1)
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Rosenhøj BK
Værløse BK (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Hundige BK (1)
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Oversidder
Rosenhøj BK
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Værløse BK (2)
Hundige BK (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Stenlille IF
Måløv BK (2)
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Oversidder
Rosenhøj BK
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Orient GI
Køge BK
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Roskilde Pigefodbold
Måløv BK (1)
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Hundige BK (2)
Værløse BK (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Virum-Sorgenfri BK
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Rosenhøj BK
Brøndbyernes IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
KFUM BK, Roskilde
Herlev IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Avedøre IF
Taastrup FC
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Herlev IF
Rosenhøj BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Brøndbyernes IF
Taastrup FC
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Avedøre IF
KFUM BK, Roskilde
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Herlev IF
Brøndbyernes IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Rosenhøj BK
Avedøre IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:20
Taastrup FC
KFUM BK, Roskilde
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:20
Brøndbyernes IF
Avedøre IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:40
Taastrup FC
Herlev IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:40
KFUM BK, Roskilde
Rosenhøj BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Rosenhøj BK
Ejby IF 1968
Træningskamp 55+ Herre Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Rosenhøj BK
Avedøre IF
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:15
Rosenhøj BK
Vallensbæk IF
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Rosenhøj BK
Ballerup BK
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Rosenhøj BK
Vestegnen FK
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:15
Rosenhøj BK
INVICTUS XI
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Rosenhøj BK
Taastrup Idrætsforening
Serie 4A - Forår Pulje 2
|