Sejs Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
178517
22-06 2024
10:30 U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 19
22. jun
10:30
Sejs Svejbæk IF (U10)
Hørning IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 19
557629
23-06 2024
10:00 U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
23. jun
10:00
Sejs Svejbæk IF (U10)
ACFC
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
796882
23-06 2024
13:00 U15 Drenge Liga 3 JM-kampe EK
23. jun
13:00
Sejs Svejbæk IF
Lemvig GF
U15 Drenge Liga 3 JM-kampe EK
203206
on26-06 2024
19:00 Øvrige kampe 11-mands (uden aut. DA) Træningskamp
Sejs-Svejbæk IF 2
Sejs-Svejbæk IF 1, disp.
26. jun
19:00
Sejs-Svejbæk IF 2
Sejs-Svejbæk IF 1, disp.
Øvrige kampe 11-mands (uden aut. DA) Træningskamp
202542
fr28-06 2024
17:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - VRI, Risskov
Skødstrup SF (1) (D11C)
28. jun
17:00
Bn 1 - VRI, Risskov
Skødstrup SF (1) (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202547
fr28-06 2024
17:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Skødstrup SF
Sejs Svejbæk IF:2 - U10 (PU11)
28. jun
17:00
Bn 2 - Skødstrup SF
Sejs Svejbæk IF:2 - U10 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202558
fr28-06 2024
17:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - BUF Horsens
Bruunshåb-Tapdrup IF:BT (D11B)
28. jun
17:00
Bn 3 - BUF Horsens
Bruunshåb-Tapdrup IF:BT (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202564
fr28-06 2024
17:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Helsted Fremad IF:helsted
Sejs Svejbæk IF:Rød (PU12)
28. jun
17:00
Bn 4 - Helsted Fremad IF:helsted
Sejs Svejbæk IF:Rød (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202570
fr28-06 2024
17:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Sejs Svejbæk IF:Sejs
Galten fs (U13B)
28. jun
17:00
Bn 6 - Sejs Svejbæk IF:Sejs
Galten fs (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202577
fr28-06 2024
17:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Skødstrup SF
Silkeborg IF Q:1 (U13B)
28. jun
17:00
Bn 7 - Skødstrup SF
Silkeborg IF Q:1 (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202582
fr28-06 2024
17:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - HEI, Skæring
FC Horsens (D11B)
28. jun
17:00
Bn 8 - HEI, Skæring
FC Horsens (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202647
fr28-06 2024
17:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Resenbro UIF
Sejs Svejbæk IF (D10C)
28. jun
17:00
Bn 9 - Resenbro UIF
Sejs Svejbæk IF (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202648
fr28-06 2024
17:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Vinding SF
HEI:1 (D10B)
28. jun
17:35
Bn 9 - Vinding SF
HEI:1 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202642
fr28-06 2024
17:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - VRI, Risskov
Svenstrup Godthåb IF (D11A)
28. jun
17:35
Bn 8 - VRI, Risskov
Svenstrup Godthåb IF (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202578
fr28-06 2024
17:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:1 - U10
VRI (PU11)
28. jun
17:35
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:1 - U10
VRI (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202571
fr28-06 2024
17:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Skødstrup SF:2
Svenstrup Godthåb IF (PU11)
28. jun
17:35
Bn 6 - Skødstrup SF:2
Svenstrup Godthåb IF (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202565
fr28-06 2024
17:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Bredballe IF
Svenstrup Godthåb IF (D10B)
28. jun
17:35
Bn 4 - Bredballe IF
Svenstrup Godthåb IF (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202559
fr28-06 2024
17:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - St. Restrup IF
Viborg Søndermarken IK:SIK 2 (D12B)
28. jun
17:35
Bn 3 - St. Restrup IF
Viborg Søndermarken IK:SIK 2 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202548
fr28-06 2024
17:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:SSIF2
Otterup B & IK (D12C)
28. jun
17:35
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:SSIF2
Otterup B & IK (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202543
fr28-06 2024
17:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Lystrup IF
Aalborg Freja (PU11)
28. jun
17:35
Bn 1 - Lystrup IF
Aalborg Freja (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202544
fr28-06 2024
18:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Sejs Svejbæk IF:B
Aalborg Freja (PU13)
28. jun
18:10
Bn 1 - Sejs Svejbæk IF:B
Aalborg Freja (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202549
fr28-06 2024
18:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Svenstrup Godthåb IF:1
Hjallerup IF:Hold 1 (D12B)
28. jun
18:10
Bn 2 - Svenstrup Godthåb IF:1
Hjallerup IF:Hold 1 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202560
fr28-06 2024
18:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - VRI:3
Hjallerup IF:U10B (D10B)
28. jun
18:10
Bn 3 - VRI:3
Hjallerup IF:U10B (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202566
fr28-06 2024
18:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - St. Restrup IF
Skødstrup SF (U13A)
28. jun
18:10
Bn 4 - St. Restrup IF
Skødstrup SF (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202572
fr28-06 2024
18:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - IF Skjold Sæby
Viborg Søndermarken IK:SIK 4 (D12C)
28. jun
18:10
Bn 6 - IF Skjold Sæby
Viborg Søndermarken IK:SIK 4 (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202579
fr28-06 2024
18:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Svenstrup Godthåb IF:1
Sejs Svejbæk IF:Sejs 1 (U13C)
28. jun
18:10
Bn 7 - Svenstrup Godthåb IF:1
Sejs Svejbæk IF:Sejs 1 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202643
fr28-06 2024
18:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - HEI:2
Otterup B & IK (D10C)
28. jun
18:10
Bn 8 - HEI:2
Otterup B & IK (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202649
fr28-06 2024
18:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Strib IF
Svenstrup Godthåb IF (D11B)
28. jun
18:10
Bn 9 - Strib IF
Svenstrup Godthåb IF (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202650
fr28-06 2024
18:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Otterup B & IK
HEI, Skæring (D11C)
28. jun
18:45
Bn 9 - Otterup B & IK
HEI, Skæring (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202644
fr28-06 2024
18:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Skødstrup SF (2)
Skalborg SK (D11C)
28. jun
18:45
Bn 8 - Skødstrup SF (2)
Skalborg SK (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202580
fr28-06 2024
18:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Svenstrup Godthåb IF:2
Hjallerup IF:Hold 2 (D12B)
28. jun
18:45
Bn 7 - Svenstrup Godthåb IF:2
Hjallerup IF:Hold 2 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202573
fr28-06 2024
18:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Otterup B & IK
Aarhus Fremad (U13A)
28. jun
18:45
Bn 6 - Otterup B & IK
Aarhus Fremad (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202567
fr28-06 2024
18:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Strib IF: De glade Striber
Vinding SF (D10C)
28. jun
18:45
Bn 4 - Strib IF: De glade Striber
Vinding SF (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202561
fr28-06 2024
18:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Skødstrup SF
St. Restrup IF (D10C)
28. jun
18:45
Bn 3 - Skødstrup SF
St. Restrup IF (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202550
fr28-06 2024
18:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:Sejs 2
Svenstrup Godthåb IF:2 (U13C)
28. jun
18:45
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:Sejs 2
Svenstrup Godthåb IF:2 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202545
fr28-06 2024
18:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - St. Restrup IF
Skødstrup SF (U13C)
28. jun
18:45
Bn 1 - St. Restrup IF
Skødstrup SF (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202546
fr28-06 2024
19:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Sejs Svejbæk IF:SSIF1
IF Skjold Sæby (D12A)
28. jun
19:20
Bn 1 - Sejs Svejbæk IF:SSIF1
IF Skjold Sæby (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202551
fr28-06 2024
19:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - VRI RISSKOV
St. Restrup IF (PU13)
28. jun
19:20
Bn 2 - VRI RISSKOV
St. Restrup IF (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202562
fr28-06 2024
19:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - IF Skjold Sæby:1
VRI:2 (D10B)
28. jun
19:20
Bn 3 - IF Skjold Sæby:1
VRI:2 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202568
fr28-06 2024
19:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Sejs Svejbæk IF
Hjallerup IF:1 (D11C)
28. jun
19:20
Bn 4 - Sejs Svejbæk IF
Hjallerup IF:1 (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202575
fr28-06 2024
19:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - St. Restrup IF
Skødstrup SF (D11B)
28. jun
19:20
Bn 6 - St. Restrup IF
Skødstrup SF (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202581
fr28-06 2024
19:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Helsted Fremad IF:Helsted2
Svenstrup Godthåb IF (PU12)
28. jun
19:20
Bn 7 - Helsted Fremad IF:Helsted2
Svenstrup Godthåb IF (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202645
fr28-06 2024
19:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Sejs Svejbæk IF
IF Skjold Sæby (D11A)
28. jun
19:20
Bn 8 - Sejs Svejbæk IF
IF Skjold Sæby (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202651
fr28-06 2024
19:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - IF Skjold Sæby:2
Sejs Svejbæk IF (D10B)
28. jun
19:20
Bn 9 - IF Skjold Sæby:2
Sejs Svejbæk IF (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202646
fr28-06 2024
19:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Skødstrup SF
Vanløse IF (D12B)
28. jun
19:55
Bn 8 - Skødstrup SF
Vanløse IF (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202576
fr28-06 2024
19:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Viborg Søndermarken IK:SIK 1
Vanløse IF (D12A)
28. jun
19:55
Bn 6 - Viborg Søndermarken IK:SIK 1
Vanløse IF (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202569
fr28-06 2024
19:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Skødstrup SF
FIF Hillerød (D10B)
28. jun
19:55
Bn 4 - Skødstrup SF
FIF Hillerød (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202563
fr28-06 2024
19:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Viborg Søndermarken IK:SIK 3
Vanløse IF (D12C)
28. jun
19:55
Bn 3 - Viborg Søndermarken IK:SIK 3
Vanløse IF (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202652
29-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Silkeborg IF Q:1
St. Restrup IF (D12B)
29. jun
08:00
Bn 1 - Silkeborg IF Q:1
St. Restrup IF (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202747
29-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Vanløse IF
IF Skjold Sæby (D12C)
29. jun
08:00
Bn 2 - Vanløse IF
IF Skjold Sæby (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202768
29-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - VRI:3
Skødstrup SF (D10B)
29. jun
08:00
Bn 3 - VRI:3
Skødstrup SF (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207313
29-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Svenstrup Godthåb IF
VRI:2 (D10B)
29. jun
08:00
Bn 4 - Svenstrup Godthåb IF
VRI:2 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210396
29-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Otterup B & IK
Viborg Søndermarken IK:SIK 4 (D12C)
29. jun
08:00
Bn 6 - Otterup B & IK
Viborg Søndermarken IK:SIK 4 (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210546
29-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Silkeborg IF
Skødstrup SF (D12B)
29. jun
08:00
Bn 7 - Silkeborg IF
Skødstrup SF (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
214159
29-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - IF Skjold Sæby:1
Bredballe IF (D10B)
29. jun
08:00
Bn 9 - IF Skjold Sæby:1
Bredballe IF (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210570
29-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - IF Skjold Sæby:2
Vinding SF (D10B)
29. jun
08:00
Bn 8 - IF Skjold Sæby:2
Vinding SF (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210571
29-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Sejs Svejbæk IF
Otterup B & IK (D10C)
29. jun
08:35
Bn 8 - Sejs Svejbæk IF
Otterup B & IK (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
214160
29-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - VRI, Risskov
HEI, Skæring (D11B)
29. jun
08:35
Bn 9 - VRI, Risskov
HEI, Skæring (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210550
29-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:1 - U10
Sejs Svejbæk IF:2 - U11 (PU11)
29. jun
08:35
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:1 - U10
Sejs Svejbæk IF:2 - U11 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210487
29-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Skødstrup SF
Sejs Svejbæk IF:Sejs 2 (U13C)
29. jun
08:35
Bn 6 - Skødstrup SF
Sejs Svejbæk IF:Sejs 2 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207314
29-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - FIF Hillerød
Hjallerup IF:U10B (D10B)
29. jun
08:35
Bn 4 - FIF Hillerød
Hjallerup IF:U10B (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207290
29-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Viborg Søndermarken IK:SIK 1
IF Skjold Sæby (D12A)
29. jun
08:35
Bn 3 - Viborg Søndermarken IK:SIK 1
IF Skjold Sæby (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202748
29-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:Sejs 1
St. Restrup IF (U13C)
29. jun
08:35
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:Sejs 1
St. Restrup IF (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202653
29-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Svenstrup Godthåb IF:1
Svenstrup Godthåb IF:2 (U13C)
29. jun
08:35
Bn 1 - Svenstrup Godthåb IF:1
Svenstrup Godthåb IF:2 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202654
29-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Sejs Svejbæk IF:Hvid
Helsted Fremad IF:helsted (PU12)
29. jun
09:10
Bn 1 - Sejs Svejbæk IF:Hvid
Helsted Fremad IF:helsted (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202749
29-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Helsted Fremad IF:Helsted2
Sejs Svejbæk IF:Rød (PU12)
29. jun
09:10
Bn 2 - Helsted Fremad IF:Helsted2
Sejs Svejbæk IF:Rød (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207291
29-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Silkeborg IF
Sejs Svejbæk IF (D11A)
29. jun
09:10
Bn 3 - Silkeborg IF
Sejs Svejbæk IF (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207315
29-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - TSA:TSA U11
Sejs Svejbæk IF:SSIF1 (D12A)
29. jun
09:10
Bn 4 - TSA:TSA U11
Sejs Svejbæk IF:SSIF1 (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210488
29-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Viborg Søndermarken IK:SIK 3
Sejs Svejbæk IF:SSIF2 (D12C)
29. jun
09:10
Bn 6 - Viborg Søndermarken IK:SIK 3
Sejs Svejbæk IF:SSIF2 (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210551
29-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - St. Restrup IF
Funder GF (PU13)
29. jun
09:10
Bn 7 - St. Restrup IF
Funder GF (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
214161
29-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Silkeborg IF
BUF Horsens (D11B)
29. jun
09:10
Bn 9 - Silkeborg IF
BUF Horsens (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210592
29-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - St. Restrup IF
Bruunshåb-Tapdrup IF:BT (D11B)
29. jun
09:10
Bn 8 - St. Restrup IF
Bruunshåb-Tapdrup IF:BT (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210736
29-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Skødstrup SF (1)
Hjallerup IF:1 (D11C)
29. jun
09:45
Bn 8 - Skødstrup SF (1)
Hjallerup IF:1 (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
214162
29-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - HEI:2
Resenbro UIF (D10C)
29. jun
09:45
Bn 9 - HEI:2
Resenbro UIF (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210552
29-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - VRI RISSKOV
Aalborg Freja (PU13)
29. jun
09:45
Bn 7 - VRI RISSKOV
Aalborg Freja (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210489
29-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Sejs Svejbæk IF:1 - U11
Lystrup IF (PU11)
29. jun
09:45
Bn 6 - Sejs Svejbæk IF:1 - U11
Lystrup IF (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207316
29-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Galten fs:775
Otterup B & IK (U13A)
29. jun
09:45
Bn 4 - Galten fs:775
Otterup B & IK (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207292
29-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - HEI:1
Sejs Svejbæk IF (D10B)
29. jun
09:45
Bn 3 - HEI:1
Sejs Svejbæk IF (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202750
29-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Svenstrup Godthåb IF:1
Viborg Søndermarken IK:SIK 2 (D12B)
29. jun
09:45
Bn 2 - Svenstrup Godthåb IF:1
Viborg Søndermarken IK:SIK 2 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202729
29-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Svenstrup Godthåb IF:2
Vanløse IF (D12B)
29. jun
09:45
Bn 1 - Svenstrup Godthåb IF:2
Vanløse IF (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202730
29-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - VRI
Skødstrup SF:2 (PU11)
29. jun
10:20
Bn 1 - VRI
Skødstrup SF:2 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202751
29-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Skødstrup SF
Aalborg Freja (PU11)
29. jun
10:20
Bn 2 - Skødstrup SF
Aalborg Freja (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207293
29-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Vinding SF
St. Restrup IF (D10C)
29. jun
10:20
Bn 3 - Vinding SF
St. Restrup IF (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207317
29-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - IF Skjold Sæby
VRI, Risskov (D11A)
29. jun
10:20
Bn 4 - IF Skjold Sæby
VRI, Risskov (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210490
29-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Skødstrup SF
Galten fs (U13B)
29. jun
10:20
Bn 6 - Skødstrup SF
Galten fs (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210553
29-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:Sejs 1
Sejs Svejbæk IF:Sejs 2 (U13C)
29. jun
10:20
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:Sejs 1
Sejs Svejbæk IF:Sejs 2 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
214163
29-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Skødstrup SF
Strib IF: De glade Striber (D10C)
29. jun
10:20
Bn 9 - Skødstrup SF
Strib IF: De glade Striber (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210737
29-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - St. Restrup IF
Aarhus Fremad (U13A)
29. jun
10:20
Bn 8 - St. Restrup IF
Aarhus Fremad (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
278825
29-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Skalborg SK
HEI, Skæring (D11C)
29. jun
10:55
Bn 9 - Skalborg SK
HEI, Skæring (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452744
29-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Strib IF
FC Horsens (D11B)
29. jun
10:55
Bn 8 - Strib IF
FC Horsens (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210554
29-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Hjallerup IF:Hold 1
Silkeborg IF Q:1 (D12B)
29. jun
10:55
Bn 7 - Hjallerup IF:Hold 1
Silkeborg IF Q:1 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210491
29-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Hjallerup IF:Hold 2
Silkeborg IF (D12B)
29. jun
10:55
Bn 6 - Hjallerup IF:Hold 2
Silkeborg IF (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207318
29-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Skødstrup SF
Silkeborg IF (D11B)
29. jun
10:55
Bn 4 - Skødstrup SF
Silkeborg IF (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207294
29-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Svenstrup Godthåb IF
VRI, Risskov (D11B)
29. jun
10:55
Bn 3 - Svenstrup Godthåb IF
VRI, Risskov (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202752
29-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Helsted Fremad IF:Helsted2
Helsted Fremad IF:helsted (PU12)
29. jun
10:55
Bn 2 - Helsted Fremad IF:Helsted2
Helsted Fremad IF:helsted (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202731
29-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Svenstrup Godthåb IF
Sejs Svejbæk IF:Hvid (PU12)
29. jun
10:55
Bn 1 - Svenstrup Godthåb IF
Sejs Svejbæk IF:Hvid (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202732
29-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Silkeborg IF
Sejs Svejbæk IF:Sejs (U13B)
29. jun
11:30
Bn 1 - Silkeborg IF
Sejs Svejbæk IF:Sejs (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202753
29-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:SSIF2
Viborg Søndermarken IK:SIK 4 (D12C)
29. jun
11:30
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:SSIF2
Viborg Søndermarken IK:SIK 4 (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207295
29-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Vanløse IF
TSA:TSA U11 (D12A)
29. jun
11:30
Bn 3 - Vanløse IF
TSA:TSA U11 (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
209703
29-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Skødstrup SF (2)
Otterup B & IK (D11C)
29. jun
11:30
Bn 4 - Skødstrup SF (2)
Otterup B & IK (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210492
29-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Skødstrup SF
Svenstrup Godthåb IF:2 (U13C)
29. jun
11:30
Bn 6 - Skødstrup SF
Svenstrup Godthåb IF:2 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210555
29-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:1 - U10
Svenstrup Godthåb IF (PU11)
29. jun
11:30
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:1 - U10
Svenstrup Godthåb IF (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452745
29-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - VRI, Risskov
Sejs Svejbæk IF (D11C)
29. jun
11:30
Bn 8 - VRI, Risskov
Sejs Svejbæk IF (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
278826
29-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Skødstrup SF
Galten fs:775 (U13A)
29. jun
11:30
Bn 9 - Skødstrup SF
Galten fs:775 (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
278827
29-06 2024
12:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - FIF Hillerød
VRI:3 (D10B)
29. jun
12:05
Bn 9 - FIF Hillerød
VRI:3 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452746
29-06 2024
12:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Sejs Svejbæk IF
HEI:2 (D10C)
29. jun
12:05
Bn 8 - Sejs Svejbæk IF
HEI:2 (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210556
29-06 2024
12:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Funder GF
Sejs Svejbæk IF:B (PU13)
29. jun
12:05
Bn 7 - Funder GF
Sejs Svejbæk IF:B (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210493
29-06 2024
12:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Svenstrup Godthåb IF:1
St. Restrup IF (U13C)
29. jun
12:05
Bn 6 - Svenstrup Godthåb IF:1
St. Restrup IF (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
209704
29-06 2024
12:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Svenstrup Godthåb IF
IF Skjold Sæby:1 (D10B)
29. jun
12:05
Bn 4 - Svenstrup Godthåb IF
IF Skjold Sæby:1 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207296
29-06 2024
12:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Svenstrup Godthåb IF
Silkeborg IF (D11A)
29. jun
12:05
Bn 3 - Svenstrup Godthåb IF
Silkeborg IF (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202754
29-06 2024
12:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Vanløse IF
Otterup B & IK (D12C)
29. jun
12:05
Bn 2 - Vanløse IF
Otterup B & IK (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202733
29-06 2024
12:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Viborg Søndermarken IK:SIK 3
IF Skjold Sæby (D12C)
29. jun
12:05
Bn 1 - Viborg Søndermarken IK:SIK 3
IF Skjold Sæby (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202734
29-06 2024
12:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Svenstrup Godthåb IF:2
Skødstrup SF (D12B)
29. jun
12:40
Bn 1 - Svenstrup Godthåb IF:2
Skødstrup SF (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202755
29-06 2024
12:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Svenstrup Godthåb IF:1
St. Restrup IF (D12B)
29. jun
12:40
Bn 2 - Svenstrup Godthåb IF:1
St. Restrup IF (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207297
29-06 2024
12:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Hjallerup IF:U10B
Skødstrup SF (D10B)
29. jun
12:40
Bn 3 - Hjallerup IF:U10B
Skødstrup SF (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
209705
29-06 2024
12:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Sejs Svejbæk IF
Vinding SF (D10B)
29. jun
12:40
Bn 4 - Sejs Svejbæk IF
Vinding SF (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210494
29-06 2024
12:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Skødstrup SF
Lystrup IF (PU11)
29. jun
12:40
Bn 6 - Skødstrup SF
Lystrup IF (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210557
29-06 2024
12:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Hjallerup IF:Hold 1
Viborg Søndermarken IK:SIK 2 (D12B)
29. jun
12:40
Bn 7 - Hjallerup IF:Hold 1
Viborg Søndermarken IK:SIK 2 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452747
29-06 2024
12:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - HEI:1
IF Skjold Sæby:2 (D10B)
29. jun
12:40
Bn 8 - HEI:1
IF Skjold Sæby:2 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
278828
29-06 2024
12:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Viborg Søndermarken IK:SIK 1
Sejs Svejbæk IF:SSIF1 (D12A)
29. jun
12:40
Bn 9 - Viborg Søndermarken IK:SIK 1
Sejs Svejbæk IF:SSIF1 (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
278829
29-06 2024
13:15 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - VRI, Risskov
Sejs Svejbæk IF (D11A)
29. jun
13:15
Bn 9 - VRI, Risskov
Sejs Svejbæk IF (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452748
29-06 2024
13:15 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - St. Restrup IF
BUF Horsens (D11B)
29. jun
13:15
Bn 8 - St. Restrup IF
BUF Horsens (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210558
29-06 2024
13:15 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:Sejs 1
Skødstrup SF (U13C)
29. jun
13:15
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:Sejs 1
Skødstrup SF (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210495
29-06 2024
13:15 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Silkeborg IF Q:1
Silkeborg IF (U13B)
29. jun
13:15
Bn 6 - Silkeborg IF Q:1
Silkeborg IF (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
209706
29-06 2024
13:15 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Skødstrup SF
Bruunshåb-Tapdrup IF:BT (D11B)
29. jun
13:15
Bn 4 - Skødstrup SF
Bruunshåb-Tapdrup IF:BT (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207298
29-06 2024
13:15 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - VRI:2
Bredballe IF (D10B)
29. jun
13:15
Bn 3 - VRI:2
Bredballe IF (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202756
29-06 2024
13:15 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:2 - U10
Sejs Svejbæk IF:1 - U11 (PU11)
29. jun
13:15
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:2 - U10
Sejs Svejbæk IF:1 - U11 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202735
29-06 2024
13:15 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - VRI
Sejs Svejbæk IF:2 - U11 (PU11)
29. jun
13:15
Bn 1 - VRI
Sejs Svejbæk IF:2 - U11 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202736
29-06 2024
13:50 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Skødstrup SF
Sejs Svejbæk IF:Sejs (U13B)
29. jun
13:50
Bn 1 - Skødstrup SF
Sejs Svejbæk IF:Sejs (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202757
29-06 2024
13:50 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Svenstrup Godthåb IF:1
Sejs Svejbæk IF:Sejs 2 (U13C)
29. jun
13:50
Bn 2 - Svenstrup Godthåb IF:1
Sejs Svejbæk IF:Sejs 2 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207299
29-06 2024
13:50 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Vinding SF
Skødstrup SF (D10C)
29. jun
13:50
Bn 3 - Vinding SF
Skødstrup SF (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
209707
29-06 2024
13:50 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - St. Restrup IF
Strib IF: De glade Striber (D10C)
29. jun
13:50
Bn 4 - St. Restrup IF
Strib IF: De glade Striber (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210496
29-06 2024
13:50 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Svenstrup Godthåb IF
Sejs Svejbæk IF:Rød (PU12)
29. jun
13:50
Bn 6 - Svenstrup Godthåb IF
Sejs Svejbæk IF:Rød (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210559
29-06 2024
13:50 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - St. Restrup IF
Aalborg Freja (PU13)
29. jun
13:50
Bn 7 - St. Restrup IF
Aalborg Freja (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452749
29-06 2024
13:50 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Skødstrup SF (1)
Sejs Svejbæk IF (D11C)
29. jun
13:50
Bn 8 - Skødstrup SF (1)
Sejs Svejbæk IF (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
278830
29-06 2024
13:50 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Otterup B & IK
Resenbro UIF (D10C)
29. jun
13:50
Bn 9 - Otterup B & IK
Resenbro UIF (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281113
29-06 2024
14:25 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Skalborg SK
Otterup B & IK (D11C)
29. jun
14:25
Bn 9 - Skalborg SK
Otterup B & IK (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452750
29-06 2024
14:25 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - St. Restrup IF
Otterup B & IK (U13A)
29. jun
14:25
Bn 8 - St. Restrup IF
Otterup B & IK (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210560
29-06 2024
14:25 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:1 - U10
Skødstrup SF:2 (PU11)
29. jun
14:25
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:1 - U10
Skødstrup SF:2 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210497
29-06 2024
14:25 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - St. Restrup IF
Svenstrup Godthåb IF:2 (U13C)
29. jun
14:25
Bn 6 - St. Restrup IF
Svenstrup Godthåb IF:2 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
209708
29-06 2024
14:25 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Strib IF
HEI, Skæring (D11B)
29. jun
14:25
Bn 4 - Strib IF
HEI, Skæring (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207300
29-06 2024
14:25 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - VRI, Risskov
Hjallerup IF:1 (D11C)
29. jun
14:25
Bn 3 - VRI, Risskov
Hjallerup IF:1 (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202758
29-06 2024
14:25 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - VRI RISSKOV
Sejs Svejbæk IF:B (PU13)
29. jun
14:25
Bn 2 - VRI RISSKOV
Sejs Svejbæk IF:B (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202737
29-06 2024
14:25 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Viborg Søndermarken IK:SIK 3
Otterup B & IK (D12C)
29. jun
14:25
Bn 1 - Viborg Søndermarken IK:SIK 3
Otterup B & IK (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202738
29-06 2024
15:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Svenstrup Godthåb IF:2
Silkeborg IF (D12B)
29. jun
15:00
Bn 1 - Svenstrup Godthåb IF:2
Silkeborg IF (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202759
29-06 2024
15:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Vanløse IF
Viborg Søndermarken IK:SIK 4 (D12C)
29. jun
15:00
Bn 2 - Vanløse IF
Viborg Søndermarken IK:SIK 4 (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207301
29-06 2024
15:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Nr.4 fra Gruppe 3
Nr.4 fra Gruppe 1 (D10B)
29. jun
15:00
Bn 3 - Nr.4 fra Gruppe 3
Nr.4 fra Gruppe 1 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
209709
29-06 2024
15:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Skødstrup SF
Aarhus Fremad (U13A)
29. jun
15:00
Bn 4 - Skødstrup SF
Aarhus Fremad (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210498
29-06 2024
15:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Hjallerup IF:Hold 2
Vanløse IF (D12B)
29. jun
15:00
Bn 6 - Hjallerup IF:Hold 2
Vanløse IF (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210561
29-06 2024
15:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:SSIF2
IF Skjold Sæby (D12C)
29. jun
15:00
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:SSIF2
IF Skjold Sæby (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452751
29-06 2024
15:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Nr.3 fra Gruppe 3
Nr.4 fra Gruppe 2 (D10B)
29. jun
15:00
Bn 8 - Nr.3 fra Gruppe 3
Nr.4 fra Gruppe 2 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281114
29-06 2024
15:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Nr.1 fra Gruppe 3
Nr.2 fra Gruppe 2 (D10B)
29. jun
15:00
Bn 9 - Nr.1 fra Gruppe 3
Nr.2 fra Gruppe 2 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281115
29-06 2024
15:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Vanløse IF
IF Skjold Sæby (D12A)
29. jun
15:35
Bn 9 - Vanløse IF
IF Skjold Sæby (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452752
29-06 2024
15:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Svenstrup Godthåb IF
FC Horsens (D11B)
29. jun
15:35
Bn 8 - Svenstrup Godthåb IF
FC Horsens (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210562
29-06 2024
15:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Silkeborg IF Q:1
Galten fs (U13B)
29. jun
15:35
Bn 7 - Silkeborg IF Q:1
Galten fs (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210499
29-06 2024
15:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Sejs Svejbæk IF:2 - U10
Aalborg Freja (PU11)
29. jun
15:35
Bn 6 - Sejs Svejbæk IF:2 - U10
Aalborg Freja (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
209710
29-06 2024
15:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Nr.2 fra Gruppe 3
Nr.2 fra Gruppe 1 (D10B)
29. jun
15:35
Bn 4 - Nr.2 fra Gruppe 3
Nr.2 fra Gruppe 1 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207302
29-06 2024
15:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Svenstrup Godthåb IF
IF Skjold Sæby (D11A)
29. jun
15:35
Bn 3 - Svenstrup Godthåb IF
IF Skjold Sæby (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202760
29-06 2024
15:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Svenstrup Godthåb IF:1
Silkeborg IF Q:1 (D12B)
29. jun
15:35
Bn 2 - Svenstrup Godthåb IF:1
Silkeborg IF Q:1 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202739
29-06 2024
15:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Helsted Fremad IF:Helsted2
Sejs Svejbæk IF:Hvid (PU12)
29. jun
15:35
Bn 1 - Helsted Fremad IF:Helsted2
Sejs Svejbæk IF:Hvid (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202740
29-06 2024
16:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - VRI
Svenstrup Godthåb IF (PU11)
29. jun
16:10
Bn 1 - VRI
Svenstrup Godthåb IF (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202761
29-06 2024
16:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Skødstrup SF
Sejs Svejbæk IF:1 - U11 (PU11)
29. jun
16:10
Bn 2 - Skødstrup SF
Sejs Svejbæk IF:1 - U11 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207303
29-06 2024
16:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Skødstrup SF (2)
HEI, Skæring (D11C)
29. jun
16:10
Bn 3 - Skødstrup SF (2)
HEI, Skæring (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
209711
29-06 2024
16:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Silkeborg IF
VRI, Risskov (D11A)
29. jun
16:10
Bn 4 - Silkeborg IF
VRI, Risskov (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210500
29-06 2024
16:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Sejs Svejbæk IF:2 - U11
Skødstrup SF:2 (PU11)
29. jun
16:10
Bn 6 - Sejs Svejbæk IF:2 - U11
Skødstrup SF:2 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210563
29-06 2024
16:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:Sejs 1
Svenstrup Godthåb IF:2 (U13C)
29. jun
16:10
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:Sejs 1
Svenstrup Godthåb IF:2 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452753
29-06 2024
16:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Viborg Søndermarken IK:SIK 1
TSA:TSA U11 (D12A)
29. jun
16:10
Bn 8 - Viborg Søndermarken IK:SIK 1
TSA:TSA U11 (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281116
29-06 2024
16:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Nr.1 fra Gruppe 1
Nr.2 fra Gruppe 2 (D10C)
29. jun
16:10
Bn 9 - Nr.1 fra Gruppe 1
Nr.2 fra Gruppe 2 (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281117
29-06 2024
16:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Strib IF
VRI, Risskov (D11B)
29. jun
16:45
Bn 9 - Strib IF
VRI, Risskov (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452754
29-06 2024
16:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Nr.1 fra Gruppe 2
Nr.2 fra Gruppe 1 (D10C)
29. jun
16:45
Bn 8 - Nr.1 fra Gruppe 2
Nr.2 fra Gruppe 1 (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210564
29-06 2024
16:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Hjallerup IF:Hold 1
St. Restrup IF (D12B)
29. jun
16:45
Bn 7 - Hjallerup IF:Hold 1
St. Restrup IF (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210501
29-06 2024
16:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Otterup B & IK
IF Skjold Sæby (D12C)
29. jun
16:45
Bn 6 - Otterup B & IK
IF Skjold Sæby (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
209712
29-06 2024
16:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - St. Restrup IF
Galten fs:775 (U13A)
29. jun
16:45
Bn 4 - St. Restrup IF
Galten fs:775 (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207304
29-06 2024
16:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - St. Restrup IF
Silkeborg IF (D11B)
29. jun
16:45
Bn 3 - St. Restrup IF
Silkeborg IF (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202762
29-06 2024
16:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Vanløse IF
Sejs Svejbæk IF:SSIF2 (D12C)
29. jun
16:45
Bn 2 - Vanløse IF
Sejs Svejbæk IF:SSIF2 (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202741
29-06 2024
16:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Viborg Søndermarken IK:SIK 3
Viborg Søndermarken IK:SIK 4 (D12C)
29. jun
16:45
Bn 1 - Viborg Søndermarken IK:SIK 3
Viborg Søndermarken IK:SIK 4 (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202742
29-06 2024
17:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Skødstrup SF
Silkeborg IF (U13B)
29. jun
17:20
Bn 1 - Skødstrup SF
Silkeborg IF (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202763
29-06 2024
17:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Svenstrup Godthåb IF:1
Skødstrup SF (U13C)
29. jun
17:20
Bn 2 - Svenstrup Godthåb IF:1
Skødstrup SF (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207305
29-06 2024
17:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Nr.3 fra Gruppe 2
Nr.4 fra Gruppe 1 (D10C)
29. jun
17:20
Bn 3 - Nr.3 fra Gruppe 2
Nr.4 fra Gruppe 1 (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210391
29-06 2024
17:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 2 (D10C)
29. jun
17:20
Bn 4 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 2 (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210502
29-06 2024
17:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - St. Restrup IF
Sejs Svejbæk IF:Sejs 2 (U13C)
29. jun
17:20
Bn 6 - St. Restrup IF
Sejs Svejbæk IF:Sejs 2 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210565
29-06 2024
17:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Funder GF
Aalborg Freja (PU13)
29. jun
17:20
Bn 7 - Funder GF
Aalborg Freja (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452755
29-06 2024
17:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Sejs Svejbæk IF
Svenstrup Godthåb IF (D11A)
29. jun
17:20
Bn 8 - Sejs Svejbæk IF
Svenstrup Godthåb IF (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281118
29-06 2024
17:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 2 (D10B)
29. jun
17:20
Bn 9 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 2 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452756
29-06 2024
17:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Nr.1 fra Gruppe 2
Vind.kvartfinal : 4 (D10B)
29. jun
17:55
Bn 8 - Nr.1 fra Gruppe 2
Vind.kvartfinal : 4 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452758
29-06 2024
17:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Nr.1 fra Gruppe 2
Nr.2 fra Gruppe 1 (D11C)
29. jun
17:55
Bn 9 - Nr.1 fra Gruppe 2
Nr.2 fra Gruppe 1 (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210566
29-06 2024
17:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:2 - U10
Lystrup IF (PU11)
29. jun
17:55
Bn 7 - Sejs Svejbæk IF:2 - U10
Lystrup IF (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210503
29-06 2024
17:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Hjallerup IF:Hold 2
Skødstrup SF (D12B)
29. jun
17:55
Bn 6 - Hjallerup IF:Hold 2
Skødstrup SF (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210392
29-06 2024
17:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Nr.3 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 2 (D10B)
29. jun
17:55
Bn 4 - Nr.3 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 2 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207309
29-06 2024
17:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Nr.3 fra Gruppe 2
Vind.kvartfinal : 4 (D10B)
29. jun
17:55
Bn 3 - Nr.3 fra Gruppe 2
Vind.kvartfinal : 4 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202764
29-06 2024
17:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:Hvid
Sejs Svejbæk IF:Rød (PU12)
29. jun
17:55
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:Hvid
Sejs Svejbæk IF:Rød (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202743
29-06 2024
17:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Svenstrup Godthåb IF
Helsted Fremad IF:helsted (PU12)
29. jun
17:55
Bn 1 - Svenstrup Godthåb IF
Helsted Fremad IF:helsted (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202744
29-06 2024
18:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Silkeborg IF Q:1
Viborg Søndermarken IK:SIK 2 (D12B)
29. jun
18:30
Bn 1 - Silkeborg IF Q:1
Viborg Søndermarken IK:SIK 2 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202765
29-06 2024
18:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Silkeborg IF
Vanløse IF (D12B)
29. jun
18:30
Bn 2 - Silkeborg IF
Vanløse IF (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207310
29-06 2024
18:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Nr.3 fra Gruppe 2
Nr.4 fra Gruppe 1 (D11C)
29. jun
18:30
Bn 3 - Nr.3 fra Gruppe 2
Nr.4 fra Gruppe 1 (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210393
29-06 2024
18:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 2 (D11C)
29. jun
18:30
Bn 4 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 2 (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210504
29-06 2024
18:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Sejs Svejbæk IF:1 - U11
Aalborg Freja (PU11)
29. jun
18:30
Bn 6 - Sejs Svejbæk IF:1 - U11
Aalborg Freja (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210567
29-06 2024
18:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Nr.4 fra Gruppe 1
Nr.5 fra Gruppe 1 (D12C)
29. jun
18:30
Bn 7 - Nr.4 fra Gruppe 1
Nr.5 fra Gruppe 1 (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452759
29-06 2024
18:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - IF Skjold Sæby
Silkeborg IF (D11A)
29. jun
18:30
Bn 9 - IF Skjold Sæby
Silkeborg IF (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452757
29-06 2024
18:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Nr.1 fra Gruppe 1
Nr.2 fra Gruppe 2 (D11C)
29. jun
18:30
Bn 8 - Nr.1 fra Gruppe 1
Nr.2 fra Gruppe 2 (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452760
29-06 2024
19:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - TSA:TSA U11
IF Skjold Sæby (D12A)
29. jun
19:05
Bn 9 - TSA:TSA U11
IF Skjold Sæby (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
214115
29-06 2024
19:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Vanløse IF
Sejs Svejbæk IF:SSIF1 (D12A)
29. jun
19:05
Bn 8 - Vanløse IF
Sejs Svejbæk IF:SSIF1 (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210568
29-06 2024
19:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.6 fra Gruppe 1 (D12C)
29. jun
19:05
Bn 7 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.6 fra Gruppe 1 (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210505
29-06 2024
19:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - St. Restrup IF
Sejs Svejbæk IF:B (PU13)
29. jun
19:05
Bn 6 - St. Restrup IF
Sejs Svejbæk IF:B (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210394
29-06 2024
19:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Silkeborg IF
Bruunshåb-Tapdrup IF:BT (D11B)
29. jun
19:05
Bn 4 - Silkeborg IF
Bruunshåb-Tapdrup IF:BT (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207311
29-06 2024
19:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Skødstrup SF
BUF Horsens (D11B)
29. jun
19:05
Bn 3 - Skødstrup SF
BUF Horsens (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202766
29-06 2024
19:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:2 - U11
Svenstrup Godthåb IF (PU11)
29. jun
19:05
Bn 2 - Sejs Svejbæk IF:2 - U11
Svenstrup Godthåb IF (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202745
29-06 2024
19:05 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - VRI RISSKOV
Funder GF (PU13)
29. jun
19:05
Bn 1 - VRI RISSKOV
Funder GF (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202746
29-06 2024
19:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Silkeborg IF Q:1
Sejs Svejbæk IF:Sejs (U13B)
29. jun
19:40
Bn 1 - Silkeborg IF Q:1
Sejs Svejbæk IF:Sejs (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
202767
29-06 2024
19:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Silkeborg IF
Galten fs (U13B)
29. jun
19:40
Bn 2 - Silkeborg IF
Galten fs (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
207312
29-06 2024
19:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - VRI, Risskov
FC Horsens (D11B)
29. jun
19:40
Bn 3 - VRI, Risskov
FC Horsens (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210395
29-06 2024
19:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Svenstrup Godthåb IF
HEI, Skæring (D11B)
29. jun
19:40
Bn 4 - Svenstrup Godthåb IF
HEI, Skæring (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210506
29-06 2024
19:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (U13C)
29. jun
19:40
Bn 6 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
210569
29-06 2024
19:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.6 fra Gruppe 1 (U13C)
29. jun
19:40
Bn 7 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.6 fra Gruppe 1 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
214116
29-06 2024
19:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Skødstrup SF
Otterup B & IK (U13A)
29. jun
19:40
Bn 8 - Skødstrup SF
Otterup B & IK (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452761
29-06 2024
19:40 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Galten fs:775
Aarhus Fremad (U13A)
29. jun
19:40
Bn 9 - Galten fs:775
Aarhus Fremad (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281550
30-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (U13C)
30. jun
08:00
Bn 2 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281561
30-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Nr.2 fra Gruppe 1
Nr.3 fra Gruppe 1 (D11A)
30. jun
08:00
Bn 3 - Nr.2 fra Gruppe 1
Nr.3 fra Gruppe 1 (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281571
30-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (D11A)
30. jun
08:00
Bn 4 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281584
30-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Nr.1 fra Gruppe 2
Nr.2 fra Gruppe 1 (PU11)
30. jun
08:00
Bn 6 - Nr.1 fra Gruppe 2
Nr.2 fra Gruppe 1 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452873
30-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Nr.2 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 2 (U13C)
30. jun
08:00
Bn 1 - Nr.2 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 2 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
292581
30-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (U13A)
30. jun
08:00
Bn 9 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281648
30-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Nr.1 fra Gruppe 1
Nr.2 fra Gruppe 2 (PU11)
30. jun
08:00
Bn 7 - Nr.1 fra Gruppe 1
Nr.2 fra Gruppe 2 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281658
30-06 2024
08:00 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (D12A)
30. jun
08:00
Bn 8 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281659
30-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Nr.1 fra Gruppe 1
Nr.2 fra Gruppe 2 (D11B)
30. jun
08:35
Bn 8 - Nr.1 fra Gruppe 1
Nr.2 fra Gruppe 2 (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281649
30-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Nr.2 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 2 (D12C)
30. jun
08:35
Bn 7 - Nr.2 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 2 (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
292582
30-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Nr.1 fra Gruppe 2
Nr.2 fra Gruppe 1 (D11B)
30. jun
08:35
Bn 9 - Nr.1 fra Gruppe 2
Nr.2 fra Gruppe 1 (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452874
30-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (U13B)
30. jun
08:35
Bn 1 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281585
30-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (PU12)
30. jun
08:35
Bn 6 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281572
30-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Nr.3 fra Gruppe 2
Nr.4 fra Gruppe 1 (D11B)
30. jun
08:35
Bn 4 - Nr.3 fra Gruppe 2
Nr.4 fra Gruppe 1 (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281562
30-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 2 (D11B)
30. jun
08:35
Bn 3 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 2 (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281551
30-06 2024
08:35 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (PU13)
30. jun
08:35
Bn 2 - Nr.5 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 1 (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281552
30-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Nr.2 fra Gruppe 1
Nr.3 fra Gruppe 1 (U13B)
30. jun
09:10
Bn 2 - Nr.2 fra Gruppe 1
Nr.3 fra Gruppe 1 (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281563
30-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (U13A)
30. jun
09:10
Bn 3 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281573
30-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (D11A)
30. jun
09:10
Bn 4 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (D11A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281586
30-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 2 (D12B)
30. jun
09:10
Bn 6 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 2 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452875
30-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (D12C)
30. jun
09:10
Bn 1 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
292583
30-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Nr.1 fra Gruppe 2
Nr.2 fra Gruppe 1 (D12B)
30. jun
09:10
Bn 9 - Nr.1 fra Gruppe 2
Nr.2 fra Gruppe 1 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281650
30-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Nr.2 fra Gruppe 1
Nr.3 fra Gruppe 1 (PU13)
30. jun
09:10
Bn 7 - Nr.2 fra Gruppe 1
Nr.3 fra Gruppe 1 (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281660
30-06 2024
09:10 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Nr.1 fra Gruppe 1
Nr.2 fra Gruppe 2 (D12B)
30. jun
09:10
Bn 8 - Nr.1 fra Gruppe 1
Nr.2 fra Gruppe 2 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281662
30-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Nr. 5 fra Gruppe 2
Nr. 5 fra Gruppe 1 (D11B)
30. jun
09:45
Bn 8 - Nr. 5 fra Gruppe 2
Nr. 5 fra Gruppe 1 (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281651
30-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (D12A)
30. jun
09:45
Bn 7 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
292584
30-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Tab.semi
Tab.semi (D10B)
30. jun
09:45
Bn 9 - Tab.semi
Tab.semi (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452876
30-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Nr.3 fra Gruppe 2
Nr.4 fra Gruppe 1 (PU11)
30. jun
09:45
Bn 1 - Nr.3 fra Gruppe 2
Nr.4 fra Gruppe 1 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281587
30-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (U13B)
30. jun
09:45
Bn 6 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (U13B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281574
30-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Nr.2 fra Gruppe 1
Nr.3 fra Gruppe 1 (U13A)
30. jun
09:45
Bn 4 - Nr.2 fra Gruppe 1
Nr.3 fra Gruppe 1 (U13A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281564
30-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Tab.A-Kvartsfinal:02
Tab.A-Kvartsfinal:04 (D10B)
30. jun
09:45
Bn 3 - Tab.A-Kvartsfinal:02
Tab.A-Kvartsfinal:04 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281553
30-06 2024
09:45 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 2 (PU11)
30. jun
09:45
Bn 2 - Nr.3 fra Gruppe 1
Nr.4 fra Gruppe 2 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281554
30-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (PU13)
30. jun
10:20
Bn 2 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (PU13)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281565
30-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Tab.semi
Tab.semi (D10C)
30. jun
10:20
Bn 3 - Tab.semi
Tab.semi (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281576
30-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Tab.B-Kvartsfinal:02
Tab.B-Kvartsfinal:04 (D10B)
30. jun
10:20
Bn 4 - Tab.B-Kvartsfinal:02
Tab.B-Kvartsfinal:04 (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281642
30-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (PU12)
30. jun
10:20
Bn 6 - Nr.1 fra Gruppe 1
Vind.kvartfinal : 4 (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452877
30-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Nr.3 fra Gruppe 2
Nr.4 fra Gruppe 1 (D12B)
30. jun
10:20
Bn 1 - Nr.3 fra Gruppe 2
Nr.4 fra Gruppe 1 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
292588
30-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Tab.semi
Tab.semi (D11B)
30. jun
10:20
Bn 9 - Tab.semi
Tab.semi (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281652
30-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Nr.2 fra Gruppe 1
Nr.3 fra Gruppe 1 (PU12)
30. jun
10:20
Bn 7 - Nr.2 fra Gruppe 1
Nr.3 fra Gruppe 1 (PU12)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281663
30-06 2024
10:20 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Tab.semi
Tab.semi (D10B)
30. jun
10:20
Bn 8 - Tab.semi
Tab.semi (D10B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
292576
30-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 8 - Tab.semi
Tab.semi (D11B)
30. jun
10:55
Bn 8 - Tab.semi
Tab.semi (D11B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281653
30-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 7 - Tab.A-Kvartsfinal:02
Tab.A-Kvartsfinal:04 (D12C)
30. jun
10:55
Bn 7 - Tab.A-Kvartsfinal:02
Tab.A-Kvartsfinal:04 (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
293089
30-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Vind.semi
Vind.semi (D10C)
30. jun
10:55
Bn 9 - Vind.semi
Vind.semi (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
452878
30-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Nr. 5 fra Gruppe 2
Nr. 5 fra Gruppe 1 (PU11)
30. jun
10:55
Bn 1 - Nr. 5 fra Gruppe 2
Nr. 5 fra Gruppe 1 (PU11)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281643
30-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Tab.A-Kvartsfinal:02
Tab.A-Kvartsfinal:04 (U13C)
30. jun
10:55
Bn 6 - Tab.A-Kvartsfinal:02
Tab.A-Kvartsfinal:04 (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281578
30-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Tab.semi
Tab.semi (D10C)
30. jun
10:55
Bn 4 - Tab.semi
Tab.semi (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281566
30-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Vind.semi
Vind.semi (D10C)
30. jun
10:55
Bn 3 - Vind.semi
Vind.semi (D10C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281555
30-06 2024
10:55 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Nr.2 fra Gruppe 1
Nr.3 fra Gruppe 1 (D12A)
30. jun
10:55
Bn 2 - Nr.2 fra Gruppe 1
Nr.3 fra Gruppe 1 (D12A)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281556
30-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 2 - Nr. 5 fra Gruppe 2
Nr. 5 fra Gruppe 1 (D12B)
30. jun
11:30
Bn 2 - Nr. 5 fra Gruppe 2
Nr. 5 fra Gruppe 1 (D12B)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281567
30-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 3 - Tab.semi
Tab.semi (D11C)
30. jun
11:30
Bn 3 - Tab.semi
Tab.semi (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281579
30-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 4 - Tab.semi
Tab.semi (D11C)
30. jun
11:30
Bn 4 - Tab.semi
Tab.semi (D11C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281644
30-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 6 - Tab.semi
Tab.semi (U13C)
30. jun
11:30
Bn 6 - Tab.semi
Tab.semi (U13C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
281119
30-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 1 - Tab.semi
Tab.semi (D12C)
30. jun
11:30
Bn 1 - Tab.semi
Tab.semi (D12C)
30 minutter / træningskamp Træningskamp
293090
30-06 2024
11:30 30 minutter / træningskamp Træningskamp
Bn 9 - Vind.semi
Vind.semi (D11C)