Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. apr
19:00
Herlufsholm GF
Mern UIF
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Herlufsholm GF
Lundtofte Boldklub
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Herlufsholm GF (1)
Nyråd/Langebæk Alliancen (1)
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Herlufsholm GF
Ringsted IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Ringsted IF (2)
Næstved I.F. (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Karrebæk IF
Sorø Freja (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Næstved I.F. (2)
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Herlufsholm GF (1)
Ringsted IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Næstved I.F.
Herfølge BK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Ejby IF Fodbold
Holmegaard GB (2)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Holmegaard GB
Haslev FC (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Ringsted IF (1)
Herlufsholm GF (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
FC Storebælt
Sorø Freja (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Herlufsholm GF (2)
Næstved I.F. (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Holmegaard GB (1)
Herlufsholm GF
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Oversidder
Næstved I.F.
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Herlufsholm GF (2)
Store Heddinge BK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Næstved I.F. (1)
Næstved I.F. (2)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Haslev FC (1)
Herlufsholm GF (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Sorø Freja (3)
Ringsted IF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Sorø Freja (1)
Haslev FC (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Næstved I.F. (2)
Karrebæk IF
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Ringsted IF
Herlufsholm GF (2)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Oversidder
Herlufsholm GF (1)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Holmegaard GB (2)
Holmegaard GB (1)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Herfølge BK
Ejby IF Fodbold
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Haslev FC (2)
Ringsted IF (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Herlufsholm GF (1)
FC Storebælt
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Sorø Freja (2)
Herlufsholm GF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Næstved I.F. (1)
Holmegaard GB
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Herlufsholm GF
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Næstved I.F.
Ejby IF Fodbold
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Store Heddinge BK
Næstved I.F. (1)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Næstved I.F. (2)
Herlufsholm GF (1)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Herlufsholm GF (3)
Sorø Freja (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Ringsted IF (2)
Karrebæk IF
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Haslev FC (1)
Sorø Freja (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Næstved I.F. (2)
Sorø Freja (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Herlufsholm GF (2)
Næstved I.F. (1)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Oversidder
Ringsted IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Holmegaard GB (1)
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Herfølge BK
Holmegaard GB (2)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Holmegaard GB
Ringsted IF (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Haslev FC (2)
Herlufsholm GF (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
FC Storebælt
Herlufsholm GF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Sorø Freja (2)
Næstved I.F. (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Ejby IF Fodbold
Herlufsholm GF
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Holmegaard GB (1)
Næstved I.F.
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Herlufsholm GF (1)
Store Heddinge BK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Herlufsholm GF (2)
Næstved I.F. (2)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Karrebæk IF
Herlufsholm GF (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Haslev FC (1)
Ringsted IF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Sorø Freja (1)
Herlufsholm GF (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Sorø Freja (3)
Næstved I.F. (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Ringsted IF
Store Heddinge BK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Næstved I.F. (1)
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Holmegaard GB (2)
Herlufsholm GF
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Oversidder
Herfølge BK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Holmegaard GB
FC Storebælt
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Haslev FC (2)
Sorø Freja (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:20
Ringsted IF (1)
Herlufsholm GF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:20
Herlufsholm GF (1)
Næstved I.F. (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Herlufsholm GF
VG Fodbold
U14 Piger 8:8 (10) Forår lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Herlufsholm GF
MB
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Herlufsholm GF
B. 73, Slagelse
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Herlufsholm GF
FC Rudersdal
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Herlufsholm GF
Køge BK
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Herlufsholm GF
NAB
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Herlufsholm GF
Vallensbæk IF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Herlufsholm GF
Næstved FC 77
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Herlufsholm GF (1)
Næstved I.F.
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Herlufsholm GF
Rødby
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Herlufsholm GF
Nyråd/Langebæk Alliancen
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Herlufsholm GF
Slagelse B&I
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Herlufsholm GF
Store Heddinge BK
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Herlufsholm GF
FC Lejre
U14 Piger 8:8 (10) Forår lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Herlufsholm GF
Oversidder
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Herlufsholm GF
Vallensbæk IF
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Herlufsholm GF
Førslev IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Herlufsholm GF
Vindinge IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Herlufsholm GF
Faxe Ladeplads IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Herlufsholm GF
Benløse IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Herlufsholm GF
Faxe BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Herlufsholm GF
Oversidder
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|