Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. aug
19:00
Dianalund IF
Sørbymagle IF
Træningskamp Serie 4 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
17:30
Dianalund IF
B. 73, Slagelse
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
Dianalund IF
Jernløse/Holbæk
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Dianalund IF
Himmelev-Veddelev BK
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Dianalund IF (1)
Skælskør Boldklub og Idrætsforening (1)
Ungdomspokalen U16 Drenge (09) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:30
Dianalund IF
Lynge-Broby IF
Serie 5 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:30
Dianalund IF
Køge BK
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:30
Dianalund IF
Høng GF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Dianalund IF
B. Frem
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. aug
10:00
Holbergskolen - Dianalund
Frederiksberg Skole - Sorø
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
21. aug
10:00
Sorø Borgerskole
Trelleborg Friskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
21. aug
11:00
Holbergskolen - Dianalund
Sorø Borgerskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
21. aug
11:00
Frederiksberg Skole - Sorø
Trelleborg Friskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
21. aug
12:00
Trelleborg Friskole
Holbergskolen - Dianalund
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
21. aug
12:00
Frederiksberg Skole - Sorø
Sorø Borgerskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:30
Dianalund IF
Benløse IF
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Dianalund IF
Hvidebæk IF
Serie 4 - Efterår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Dianalund IF
Havdrup Fodbold
Serie 1 Pulje 2
|