Tingbjerg Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
915873
ma22-04 2024
18:30 U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
22. apr
18:30
Brønshøj BK
Vestia
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
290300
ma22-04 2024
19:30 M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
22. apr
19:30
Brønshøj BK
Vanløse
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
333144
ma22-04 2024
19:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
Fix
22. apr
19:30
Fix
FA 2000 9
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
255935
ma22-04 2024
20:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
22. apr
20:00
Stefan 4
HB 10
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
287923
ti23-04 2024
19:30 M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
Fix
23. apr
19:30
Fix
FC Knöedel
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
970920
on24-04 2024
18:30 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
24. apr
18:30
Brønshøj/Fix 3
KB 7
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
201244
on24-04 2024
19:30 M+40 Øst 2024 Pulje 1
Fix
KB
24. apr
19:30
Fix
KB
M+40 Øst 2024 Pulje 1
487193
to25-04 2024
19:00 M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
25. apr
19:00
Brønshøj BK
B.93
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
201248
to25-04 2024
19:30 M+40 Øst 2024 Pulje 1
25. apr
19:30
Brønshøj BK
Fredensborg BI
M+40 Øst 2024 Pulje 1
145480
to25-04 2024
20:15 M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
25. apr
20:15
Brønshøj BK
Sundby Bk.
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
135683
fr26-04 2024
18:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
26. apr
18:00
Brønshøj BK
Union
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
913845
fr26-04 2024
18:30 U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
HIK
26. apr
18:30
Brønshøj / Fix
HIK
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
403836
fr26-04 2024
18:30 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
26. apr
18:30
Brønshøj BK (7)
Hvidovre IF (8)
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
183576
fr26-04 2024
20:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
26. apr
20:00
Brønshøj 3
Fremad Valby 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
330704
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
27. apr
10:00
Brønshøj BK 2
B.93 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
667057
27-04 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
27. apr
12:00
Brønshøj 2
Sundby BK 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
749260
28-04 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
28. apr
10:00
Brønshøj / Fix 2
FA 2000 3
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
703094
28-04 2024
12:00 U15 Drenge 4 (09) Forår P4
28. apr
12:00
Brønshøj / Fix 3
Skovshoved IF 2
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
581197
28-04 2024
12:00 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
28. apr
12:00
Brønshøj BK
Raklev GI
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
136758
28-04 2024
14:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
28. apr
14:00
Brønshøj BK
Fremad Valby
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
780129
28-04 2024
14:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
28. apr
14:00
Brønshøj / Fix 2
B.93 3
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
305516
28-04 2024
14:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
28. apr
14:00
Brønshøj
Sundby KFUM
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
215562
28-04 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
28. apr
14:00
Brønshøj 4
Skjold 15
Serie 4, P2/9 Forår P5
130324
28-04 2024
16:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
28. apr
16:00
Brønshøj BK
Sundby Bk.
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
333255
ma29-04 2024
19:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
29. apr
19:30
Fix 2
Jægersborg BK
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
149020
ma29-04 2024
19:30 M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Fix
HIK
29. apr
19:30
Fix
HIK
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
242839
ma29-04 2024
20:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
29. apr
20:00
Stefan
Skjold 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
290616
ti30-04 2024
19:30 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
KB
30. apr
19:30
Brønshøj
KB
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
462113
ti30-04 2024
19:45 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
30. apr
19:45
Brønshøj 2
B.93 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
912814
on01-05 2024
18:30 U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
01. maj
18:30
Brønshøj / Fix
Farum BK
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
315461
on01-05 2024
19:30 U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
01. maj
19:30
Brønshøj 2
Dragør 2
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
163549
to02-05 2024
11:00 M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
02. maj
11:00
Brønshøj BK
B.93
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
487195
to02-05 2024
19:30 M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
02. maj
19:30
Brønshøj BK
Sundby Bk.
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
315466
fr03-05 2024
18:00 U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
03. maj
18:00
Brønshøj 2
B 1908 3
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
137024
fr03-05 2024
18:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
03. maj
18:00
Brønshøj BK
Union
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
865610
fr03-05 2024
18:30 Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
03. maj
18:30
Brønshøj
Glostrup
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
119792
fr03-05 2024
20:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
03. maj
20:00
Stefan 5
Hellas
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
917893
04-05 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
Oversidder
04. maj
10:00
Brønshøj BK 1
Oversidder
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
330891
04-05 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
04. maj
10:00
Brønshøj BK 2
Nørrebro United 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
862111
04-05 2024
12:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
04. maj
12:00
Brønshøj BK
Østerbro IF 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
749051
05-05 2024
10:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
05. maj
10:00
Brønshøj / Fix
Nørrebro United
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
749322
05-05 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
05. maj
10:00
Brønshøj / Fix 3
Sundby 2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
477024
05-05 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:00
Bispebjerg Bk. 2
HIK 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
477027
05-05 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:00
GVI 3
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
191493
05-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
05. maj
10:00
Brønshøj BK
Husum Bk 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
672214
05-05 2024
10:00 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
05. maj
10:00
Vanløse 1
Ørestad IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
672215
05-05 2024
10:00 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
05. maj
10:00
Brønshøj BK 1
KB 4
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
872909
05-05 2024
10:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
10:00
Jægersborg BK 2
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
872910
05-05 2024
10:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
10:00
Frem 4
FA 2000 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
872913
05-05 2024
10:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
10:25
Jægersborg BK 2
Brønshøj BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
872920
05-05 2024
10:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
Oversidder
05. maj
10:25
FA 2000 5
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
672216
05-05 2024
10:25 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
05. maj
10:25
Vanløse 1
HIK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
672217
05-05 2024
10:25 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
Oversidder
05. maj
10:25
KB 4
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
480834
05-05 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:25
Bispebjerg Bk. 2
Østerbro IF 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
480898
05-05 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:25
Brønshøj BK 2
B.93 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
480900
05-05 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:50
Østerbro IF 2
GVI 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
480932
05-05 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:50
B.93 5
HIK 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
672218
05-05 2024
10:50 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
05. maj
10:50
HIK 1
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
672219
05-05 2024
10:50 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
Oversidder
05. maj
10:50
Oversidder
Ørestad IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
872921
05-05 2024
10:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
10:50
Brønshøj BK 3
Frem 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
872924
05-05 2024
10:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
Oversidder
05. maj
10:50
Oversidder
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
872926
05-05 2024
11:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
11:15
Frem 4
Jægersborg BK 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
873876
05-05 2024
11:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
11:15
Skjold 5
FA 2000 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
672220
05-05 2024
11:15 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
05. maj
11:15
Brønshøj BK 1
Vanløse 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
672430
05-05 2024
11:15 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
05. maj
11:15
Ørestad IF 1
KB 4
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
480935
05-05 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
11:15
GVI 3
Bispebjerg Bk. 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
480937
05-05 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
11:15
HIK 3
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
480948
05-05 2024
11:40 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
11:40
Østerbro IF 2
B.93 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
672431
05-05 2024
11:40 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
Oversidder
05. maj
11:40
HIK 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
873940
05-05 2024
11:40 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
Oversidder
05. maj
11:40
Brønshøj BK 3
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
696573
05-05 2024
12:00 U15 Drenge 2 (09) Forår P2
05. maj
12:00
Brønshøj / Fix 2
B.93 4
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
762371
05-05 2024
12:00 U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
05. maj
12:00
Brønshøj / Fix 2
FA 2000 2
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
471681
05-05 2024
14:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
05. maj
14:00
Brønshøj 2
FC Ryparken 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
333154
ma06-05 2024
19:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
Fix
06. maj
19:30
Fix
FB 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
149023
ma06-05 2024
19:30 M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Fix
06. maj
19:30
Fix
FC Udfordringen
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
255950
ma06-05 2024
20:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
06. maj
20:00
Stefan 4
Union 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
243067
ma06-05 2024
20:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
06. maj
20:00
Stefan
FA 2000 6
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
462120
ma06-05 2024
22:00 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
06. maj
22:00
Brønshøj 2
Copenhagen Celtic
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
290354
ma06-05 2024
22:00 M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
06. maj
22:00
Brønshøj BK
Tårnby FF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
287933
ti07-05 2024
19:30 M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
Fix
07. maj
19:30
Fix
Humlebæk BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
971168
on08-05 2024
18:30 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
08. maj
18:30
Brønshøj/Fix 3
Skovshoved IF 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
139012
on08-05 2024
19:30 M+40 Øst 2024 Pulje 1
Fix
08. maj
19:30
Fix
B 1903
M+40 Øst 2024 Pulje 1
198383
on08-05 2024
20:00 M+40 Øst 2024 Pulje 1
08. maj
20:00
Brønshøj BK
Allerød FK
M+40 Øst 2024 Pulje 1
306616
to09-05 2024
19:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
09. maj
19:30
Brønshøj
Bispebjerg
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
145575
to09-05 2024
20:00 M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
09. maj
20:00
Brønshøj BK
Skjold
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
135738
fr10-05 2024
18:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
10. maj
18:00
Brønshøj BK
FA 2000
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
184453
fr10-05 2024
20:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
10. maj
20:00
Brønshøj 3
Sønderbro Fight 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
667378
11-05 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
11. maj
12:00
Brønshøj 2
B.1908 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
912823
11-05 2024
12:00 U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
11. maj
12:00
Brønshøj / Fix
B 1908
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
749271
12-05 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
12. maj
10:00
Brønshøj / Fix 2
Hellas 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
750121
12-05 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
12. maj
10:00
Brønshøj / Fix 3
Fremad Amager 4
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
585636
12-05 2024
12:00 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
12. maj
12:00
Brønshøj BK
B.93 2
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
130346
12-05 2024
14:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
12. maj
14:00
Brønshøj BK
B.93 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
136914
12-05 2024
14:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
12. maj
14:00
Brønshøj BK
B 1908
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
780142
12-05 2024
14:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
12. maj
14:00
Brønshøj / Fix 2
Nørrebro United
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
919329
ma13-05 2024
18:30 U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
13. maj
18:30
Brønshøj BK
Kastrup
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
487199
ma13-05 2024
19:30 M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
13. maj
19:30
Brønshøj BK
Sønderbro Fight
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
333265
ma13-05 2024
19:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
13. maj
19:30
Fix 2
FA 2000 10
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
290630
ti14-05 2024
19:30 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Oversidder
14. maj
19:30
Brønshøj
Oversidder
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
703129
on15-05 2024
18:00 U15 Drenge 4 (09) Forår P4
15. maj
18:00
Brønshøj / Fix 3
Hekla
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
145579
to16-05 2024
20:15 M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
16. maj
20:15
Brønshøj BK
Union
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
315479
fr17-05 2024
18:00 U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
17. maj
18:00
Brønshøj 2
KB 4
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
137352
fr17-05 2024
18:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
17. maj
18:00
Brønshøj BK
B.93
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
965190
18-05 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
18. maj
10:00
Brønshøj BK 1
HIK 3
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
352525
18-05 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
18. maj
10:00
Brønshøj BK 2
Jægersborg BK 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
862251
18-05 2024
12:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
18. maj
12:00
Brønshøj BK
Sundby Bk. 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
215592
18-05 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
18. maj
14:00
Brønshøj 4
B.93 9
Serie 4, P2/9 Forår P5
865626
18-05 2024
14:00 Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
18. maj
14:00
Brønshøj
Hørsholm-Usserød IK
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
191525
19-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
19. maj
10:00
Brønshøj BK
Skjold 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
762378
19-05 2024
12:00 U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
19. maj
12:00
Brønshøj / Fix 2
Skjold
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
696586
19-05 2024
12:00 U15 Drenge 2 (09) Forår P2
19. maj
12:00
Brønshøj / Fix 2
Union
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
471692
19-05 2024
14:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
19. maj
14:00
Brønshøj 2
FB 21
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
243080
ma20-05 2024
20:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
20. maj
20:00
Stefan
HB 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
264008
ma20-05 2024
20:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
20. maj
20:00
Stefan 4
FA 2000 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
290636
ti21-05 2024
19:30 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
21. maj
19:30
Brønshøj
B 1908
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
287943
ti21-05 2024
19:30 M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
Fix
21. maj
19:30
Fix
Farum BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
462129
ti21-05 2024
19:45 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
21. maj
19:45
Brønshøj 2
Nørrebro United 5
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
971183
on22-05 2024
18:30 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
Oversidder
22. maj
18:30
Brønshøj/Fix 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D

Log ind