Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. aug
12:00
Humlebæk BK (6)
Hornbæk IF (6)
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:45
Humlebæk BK (S3)
Hørsholm-Usserød IK (S2) (1)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:00
Humlebæk BK
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
Humlebæk BK (3)
Frederikssund IK (3)
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Humlebæk BK
IF Bytoften
8:8 M+32 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Humlebæk BK
Esrum IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug
17:30
Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Humlebæk BK
B. 1973, Herlev (1)
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Humlebæk BK
Espergærde IF
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Humlebæk BK
Køge BK
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Fremtidens Unge
Frem Hellebæk
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Humlebæk BK
Stenløse BK
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Humlebæk BK
IF Skjold Birkerød
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Humlebæk BK
Virum-Sorgenfri BK
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Humlebæk BK
Farum BK
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Humlebæk BK
Frem Hellebæk
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Humlebæk BK
Helsinge Fodbold
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Humlebæk BK
Snekkersten IF
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Humlebæk BK
Tuse IF
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår Pulje 1
|