Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. sep
19:00
Fjerritslev IF
Skovsgaard B
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Fjerritslev IF
IF Fremad Nørhalne
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 274
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Fjerritslev IF
Biersted IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Fjerritslev IF
Aalborg Freja
U13 Drenge C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Fjerritslev IF
LKB/Gistrup
U11 Piger C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Fjerritslev IF (2)
Thorup/Klim B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Fjerritslev IF
Aalborg KFUM
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:30
Fjerritslev IF
Støvring IF
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 552
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Fjerritslev IF
Støvring IF
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 932
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Fjerritslev IF
Støvring IF
U13 Drenge C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Fjerritslev IF
Farstrup/Sebber
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Fjerritslev IF
Oversidder
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 274
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:30
Fjerritslev IF (1)
Moseby B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fjerritslev IF
St. Restrup IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
Fjerritslev IF
Aabybro IF (1)
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 672
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Fjerritslev IF
Jetsmark IF
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 552
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Fjerritslev IF
Tranum GF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Fjerritslev IF
Løgstør IF
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
Fjerritslev IF
Aabybro IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Øster Hornum IF
IK Vest
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Nibe B
Fjerritslev IF
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:40
Fjerritslev IF
Øster Hornum IF
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:40
IK Vest
Nibe B
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Fjerritslev IF
Dall/Ferslev IF
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 552
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Fjerritslev IF
Trekroner IF 98
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Fjerritslev IF
Nørresundby FB
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 274
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Fjerritslev IF
Aabybro IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Fjerritslev IF
Svenstrup-Godthåb IF
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 552
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:30
Fjerritslev IF
LKB/Gistrup
U13 Drenge C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:30
Fjerritslev IF (2)
Hjortdal UI
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 104
|