Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. aug
19:00
Randers Freja (9)
FC Skanderborg (4)
ANN
U19 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
02. aug
19:00
Randers Freja (4)
FC Skanderborg (4)
U17 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. aug
13:00
Randers Freja (7)
Silkeborg IF (12)
ANN
U15 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. aug
13:00
Randers Freja (8)
Viborg FF (4)
ANN
U15 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:00
Randers Freja
Stavtrup IF
ØOB Oldboys 60 år 11:11 Efterår 24 Kreds 11
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:00
Randers Freja (8)
Alliancen IF
U19 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:00
Randers Freja
VRI
U17 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Randers Freja
Silkeborg IF
U15 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Randers Freja (8)
Silkeborg IF (7)
U13 Drenge Liga 3 x 25 min. / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Randers Freja
Silkeborg IF
U14 Drenge Liga 3 x 25 min. / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
Randers Freja
IF Lyseng
U19 Drenge Liga 1 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Randers Freja
Thisted FC
U17 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Randers Freja FC
Sønderjyske Fodbold
U19 Drenge Ligaen 2024/25 Liga
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Randers Freja FC
Sønderjyske Fodbold
U15 Drenge Ligaen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:15
Randers Freja FC
Sønderjyske Fodbold
U17 Drenge Ligaen 2024/25 Liga
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Randers Freja
CIF
ØOB Oldboys 60 år 11:11 Efterår 24 Kreds 11
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:15
Randers Freja
Langaa IK
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
Randers Freja
Værum GF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Randers Freja
Hadsund B
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Randers Freja
FK Viborg
U14 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 601
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Randers Freja
GUI/SGF
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Randers Freja
Dronningborg B
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 472
|
|||||||||||||||||||
27. aug
20:00
Randers Freja
Purhus IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 35
|