Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Hvidovre IF
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
AC Amager Academy
FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
A27
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Sundby Bk.
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
FA 2000
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
FB
A27
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
AC Amager Academy
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
A27
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
FB
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Hvidovre IF
A27
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
AC Amager Academy
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Sundby Bk.
FB
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
A27
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
FA 2000
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
FB
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Sundby Bk.
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
FA 2000
A27
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
FB
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Hvidovre IF
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
AC Amager Academy
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
A27
FB
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Hvidovre IF
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Sundby Bk.
A27
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
FA 2000
FB
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
A27
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
FA 2000
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
FB
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
AC Amager Academy
A27
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Sundby Bk.
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Hvidovre IF
FB
|
Halvårsturnering
Dobbeltturnering 1.turneringshalvdel 8:8 / 2. turneringshalvdel 11:11
Puljerne er sidestillet.
Efter 1. turneringshalvdel ombrydes puljerne.
Nummer 1-2-3 fra Pulje A-B-C samt bedste 4er via pointgennemsnit rykker op i Pulje A i 2. turneringshalvdel (puljerne niveauinddelte)
Nummer 5-6 fra Pulje A-B-C samt 2 dårligste 4ere via pointgennemsnittet rykker til Pulje B i 2. turneringshalvdel.(puljerne niveauinddelte)
Nummer 1 fra DBU København og DBU Sjælland højeste LU rækker rykker op i Pulje B i 2. turneringshalvdel.
DBU Sjælland er administrator på U13 Drenge Liga 2.