Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
12:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:30
Taastrup FC
LSF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Lundtofte Boldklub
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
B. 73, Slagelse
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
IF Skjold Birkerød
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
Ølstykke FC
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Herlufsholm GF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Vallensbæk IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
LSF
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Herfølge BK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Hillerød Fodbold
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Ølstykke FC
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
FC Rudersdal
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Taastrup FC
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
B. 73, Slagelse
LSF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
IF Skjold Birkerød
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Herlufsholm GF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Vallensbæk IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
LSF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Herfølge BK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Lundtofte Boldklub
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Ølstykke FC
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
FC Rudersdal
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Virum-Sorgenfri BK
LSF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Taastrup FC
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
IF Skjold Birkerød
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
20. sep
17:45
Herlufsholm GF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Herfølge BK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Vallensbæk IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
LSF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
B. 73, Slagelse
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Herlufsholm GF
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Ølstykke FC
LSF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Virum-Sorgenfri BK
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Taastrup FC
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
FC Rudersdal
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Vallensbæk IF
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
LSF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Herfølge BK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Lundtofte Boldklub
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
B. 73, Slagelse
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:30
Hillerød Fodbold
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Herlufsholm GF
LSF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Ølstykke FC
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:15
Taastrup FC
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
FC Rudersdal
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:30
Herfølge BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Taastrup FC
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:15
B. 73, Slagelse
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:30
Virum-Sorgenfri BK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
26. okt
15:30
LSF
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:00
Lundtofte Boldklub
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
IF Skjold Birkerød
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
02. nov
10:00
Herfølge BK
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
02. nov
10:00
Vallensbæk IF
LSF
|
|||||||||||||||||||
02. nov
11:00
Ølstykke FC
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
02. nov
12:00
Hillerød Fodbold
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
02. nov
12:00
Herlufsholm GF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
02. nov
12:00
FC Rudersdal
Taastrup FC
|