Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
11:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Roskilde Boldklub
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Måløv BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:30
Vallensbæk IF
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:45
Herstedøster IC
AB
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
AB
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Ejby IF 1968
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Glostrup
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Stenløse BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
AB
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Måløv BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Roskilde Boldklub
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:45
Herstedøster IC
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
Ejby IF 1968
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Glostrup
AB
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Greve Fodbold
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:30
Vallensbæk IF
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Stenløse BK
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:30
Ejby IF 1968
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Måløv BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Herstedøster IC
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
AB
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Roskilde Boldklub
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Glostrup
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Vallensbæk IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Stenløse BK
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Greve Fodbold
AB
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Glostrup
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
AB
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:30
Ejby IF 1968
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:30
Måløv BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:30
Herstedøster IC
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Roskilde Boldklub
AB
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Greve Fodbold
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Måløv BK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:30
Vallensbæk IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
10. okt
18:00
AB
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:30
Ejby IF 1968
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Glostrup
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:30
Herstedøster IC
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Stenløse BK
Greve Fodbold
|