Gjensidige Kvindepokalen 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
947499
to04-04 2024
18:30 Auning Stadion
0
-
3
04. apr
18:30
AP21 (S2/273)
0
Hadsund/Terndrup (S2/269)
3
947500
to18-04 2024
18:30 Form & Fritid Nørre Nebel
5
-
1
18. apr
18:30
Nr.Nebel IF (S2/279)
5
Bække/Skodborg (S2/278)
1
947501
to18-04 2024
18:30 Billund Idrætscenter
HHT
18. apr
18:30
Billund IF (S2/278)
TEAM HEG (S2/272)
HHT
947502
to18-04 2024
18:30 Viby Idrætspark
5
-
2
18. apr
18:30
Viby IF (S2/276)
5
Torpedo AT (S2/275)
2
947503
to18-04 2024
18:30 Assentoft Stadion
HHT
18. apr
18:30
SIF Assentoft (S2/269)
Grenaa IF (S2/273)
HHT
947504
to18-04 2024
18:30 Øster Snede Stadion
UHT
18. apr
18:30
Sole IF (S2/277)
Bramdrupdam GIF (S2/278)
UHT
947506
to18-04 2024
18:30 Hornslet Stadion
0
-
3
18. apr
18:30
Hornslet IF (S2/273)
0
Fuglebakken KFUM (S2/274)
3
947508
to18-04 2024
18:30 Alkjær Stadion
UHT
18. apr
18:30
Ringkøbing IF (S2/271)
Mejdal-Halgård Fodbold (S2/270)
UHT
947509
to18-04 2024
18:30 REMA 1000 Park, Aulum
UHT
18. apr
18:30
Aulum IF (S2/271)
Bjerringbro IF (S2/268)
UHT
947510
to18-04 2024
18:30 Bjerregrav Stadion
UHT
18. apr
18:30
Hersom/Bjerregrav IF (S2/268)
Svenstrup-Godthåb IF (S2/267)
UHT
947511
to18-04 2024
18:30 Vindblæs Multicenter
UHT
18. apr
18:30
Vindblæs B (S2/268)
Nordens Paris FC (S2/266)
UHT
947512
to18-04 2024
18:30 Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
3
-
0
18. apr
18:30
Løgstør IF (S2/268)
3
RKG (S2/267)
0
947513
to18-04 2024
18:30 Nørhalne Stadion
UHT
18. apr
18:30
IF Fremad Nørhalne (S2/266)
Aabybro IF (S2/265)
UHT
947514
to18-04 2024
18:30 Bruuns Arena, Thise
2
-
7
18. apr
18:30
Thise IF (S2/265)
2
FEJ Aalborg IF (S2/267)
7
947515
to18-04 2024
18:30 NUBI's Stadion
HHT
18. apr
18:30
FC Vesterbro, Aalborg (S2/266)
Tårs/Ugilt IF (S2/265)
HHT
947507
20-04 2024
18:00 Fælleden kunstgræsbane
UHT
20. apr
18:00
FC Skanderborg (S2/276)
FC Jura (S2/274)
UHT
947505
to25-04 2024
18:30 Jelling Stadion (Kunstgræs)
6
-
0
25. apr
18:30
FC GOG Fodbold/Jelling (S2/277)
6
Ammitsbøl/Egtved (S2/278)
0
543039
ma13-05 2024
19:00 Viby Idrætspark
6
-
0
13. maj
19:00
Viby IF (S2/276)
6
Aabyhøj IF (S1/262)
0
543008
to16-05 2024
19:00 Bangsbo Freja anlæg
0
-
6
16. maj
19:00
Bangsbo Freja (S2/265)
0
Team Østvendsyssel (S1/257)
6
543009
to16-05 2024
19:00 Vindblæs Multicenter
0
-
14
16. maj
19:00
Vindblæs B (S2/268)
0
Farsø/Ullits IK (S1/259)
14
543010
to16-05 2024
19:00 Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
4
-
0
16. maj
19:00
Løgstør IF (S2/268)
4
Aars IK (S1/259)
0
543011
to16-05 2024
19:00 Nørhalne Stadion
5
-
6
16. maj
19:00
IF Fremad Nørhalne (S2/266)
5
Sulsted IF (S1/257)
6
543012
to16-05 2024
19:00 Skalborg Stadion
3
-
5
16. maj
19:00
FEJ Aalborg IF (S2/267)
3
Aalborg KFUM (S1/258)
5
543013
to16-05 2024
19:00 SCO Park (Tårs)
2
-
9
16. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF (S2/265)
2
Tornby IF (JS/253)
9
543014
to16-05 2024
19:00 Lindholm Høje Stadion
1
-
9
16. maj
19:00
Nørresundby FB (S1/258)
1
Brønderslev IF (JS/256)
9
543015
to16-05 2024
19:00 Hadsund Stadion
HHT
16. maj
19:00
Hadsund/Terndrup (S2/269)
IF Dannebrog Astrup (JS/255)
HHT
543016
to16-05 2024
19:00 Rosendal Stadion
2
-
5
16. maj
19:00
IK Rosendal (S1/258)
2
Aalborg Chang (JS/253)
5
543017
to16-05 2024
19:00 Rema 1000 Parken, Støvring
2
-
0
16. maj
19:00
Støvring IF (S1/258)
2
LKB/VFB (S1/257)
0
543026
to16-05 2024
19:00 Alkjær Stadion
2
-
5
16. maj
19:00
Ringkøbing IF (S2/271)
2
Skjern/Tarm Fodbold (S1/260)
5
543027
to16-05 2024
19:00 Ramme Stadion
HHT
16. maj
19:00
RLK (S1/260)
Lemvig GF (JS/254)
HHT
543030
to16-05 2024
19:00 REMA 1000 Park, Aulum
0
-
6
16. maj
19:00
Aulum IF (S2/271)
0
Mejrup GU (S1/260)
6
543031
to16-05 2024
19:00 Comvent Park (Viborg)
UHT
16. maj
19:00
Viborg B67 (S1/259)
SUB 09 (JS/254)
UHT
543032
to16-05 2024
19:00 Roslev Stadion
HHT
16. maj
19:00
Roslev/Sallingsund (S1/259)
MorsØ FC (JS/254)
HHT
543033
to16-05 2024
19:00 Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring)
HHT
16. maj
19:00
Tjørring IF (S1/260)
Eastside Viborg/BTIF (JS/254)
HHT
543034
to16-05 2024
19:00 Form & Fritid Nørre Nebel
7
-
8
16. maj
19:00
Nr.Nebel IF (S2/279)
7
Herning IK (S1/260)
8
543036
to16-05 2024
19:00 Egebæk/Hviding Akt.center
1
-
12
16. maj
19:00
Hviding IF/Ribe BK (S1/264)
1
Sønderborg Q (JS/256)
12
543038
to16-05 2024
19:00 Ejstrupholm Stadion
HHT
16. maj
19:00
TEAM HEG (S2/272)
Give Fremad (S1/264)
HHT
543040
to16-05 2024
19:00 HSM Arena Grenå
UHT
16. maj
19:00
Grenaa IF (S2/273)
IF Midtdjurs (S1/261)
UHT
543041
to16-05 2024
19:00 Øster Snede Stadion
HHT
16. maj
19:00
Sole IF (S2/277)
Vinding SF (S1/264)
HHT
543042
to16-05 2024
19:00 Højlyngen
1
-
0
16. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (S2/274)
1
Aarhus Fremad (JS/255)
0
543043
to16-05 2024
19:00 Vestergadeanlægget
UHT
16. maj
19:00
FC Skanderborg (S2/276)
Odder IGF (S1/263)
UHT
543044
to16-05 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
HHT
16. maj
19:00
Christiansbjerg IF (S1/261)
Skødstrup SF (JS/255)
HHT
543045
to16-05 2024
19:00 Buskelundskolen
HHT
16. maj
19:00
FC Silkeborg (S1/263)
Aarhus 1900 (JS/255)
HHT
543046
to16-05 2024
19:00 Egebjerghallen
HHT
16. maj
19:00
Egebjerg IF (S1/263)
Horsens Freja (JS/256)
HHT
543047
to16-05 2024
19:00 Ry Fodbold Kunstgræsbane
UHT
16. maj
19:00
Ry Fodbold (S1/263)
IFSK (S1/262)
UHT
543049
to16-05 2024
19:00 Skovvangsskolen
HHT
16. maj
19:00
Pen15 Reunited (S1/261)
Stensballe IK (JS/256)
HHT
543018
ti21-05 2024
18:30 B52/AFC’s anlæg
0
-
16
21. maj
18:30
FK Fjordsiden (S1/257)
0
Vejgaard B (JS/253)
16
543019
ti21-05 2024
19:00 Bjerregrav Stadion
UHT
21. maj
19:00
Hersom/Bjerregrav IF (S2/268)
Fyrkat Q/Hadsund/Terndrup (S1/258)
UHT
543035
to23-05 2024
19:00 BDO Arena Hjertinghus
0
-
3
23. maj
19:00
Hjerting IF (S1/264)
0
Bramming B (JS/256)
3
543048
to23-05 2024
19:00 Søften Idrætsanlæg
1
-
4
23. maj
19:00
Søften GF (S1/261)
1
CAF IF (JS/256)
4
533696
ma27-05 2024
19:00 Give Stadion
2
-
1
27. maj
19:00
Give Fremad (S1/264)
2
Snejbjerg SG&I (S1/260)
1
533691
ti28-05 2024
19:00 MATHstore Arena (Astrup)
0
-
4
28. maj
19:00
IF Dannebrog Astrup (JS/255)
0
Aalborg Freja (Vest/251)
4
533693
ti28-05 2024
19:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark
0
-
5
28. maj
19:00
Løgstør IF (S2/268)
0
Aalborg Chang (JS/253)
5
533709
ti28-05 2024
19:00 Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
6
-
2
28. maj
19:00
Sønderborg Q (JS/256)
6
Fredericia KF/TSIF (Vest/252)
2
543037
ti28-05 2024
19:00 Givskud Stadion
2
-
5
28. maj
19:00
FC GOG Fodbold/Jelling (S2/277)
2
Hejnsvig IF (S1/264)
5
533690
on29-05 2024
19:00 Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
1
-
0
29. maj
19:00
Team Østvendsyssel (S1/257)
1
Brønderslev IF (JS/256)
0
533699
on29-05 2024
19:00 Morsø Multipark
0
-
1
29. maj
19:00
MorsØ FC (JS/254)
0
Skive IK (Vest/251)
1
533692
to30-05 2024
Sparekassen Danmark Arena (Farsø)
HHT
30. maj
Farsø/Ullits IK (S1/259)
Gug B (Vest/251)
HHT
533694
to30-05 2024
19:00 Sulsted Stadion
HHT
30. maj
19:00
Sulsted IF (S1/257)
Tornby IF (JS/253)
HHT
533695
to30-05 2024
19:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
2
30. maj
19:00
Aalborg KFUM (S1/258)
1
Vejgaard B (JS/253)
2
533697
to30-05 2024
19:00 Skjern Idrætspark
3
-
4
30. maj
19:00
Skjern/Tarm Fodbold (S1/260)
3
Lemvig GF (JS/254)
4
533698
to30-05 2024
19:00 Comvent Park (Viborg)
HHT
30. maj
19:00
Viborg B67 (S1/259)
Eastside Viborg/BTIF (JS/254)
HHT
533700
to30-05 2024
19:00 Herning IK's Anlæg
HHT
30. maj
19:00
Herning IK (S1/260)
Silkeborg IF Q (Vest/251)
HHT
533701
to30-05 2024
19:00 Bjerregrav Stadion
HHT
30. maj
19:00
Hersom/Bjerregrav IF (S2/268)
Randers Q (Vest/252)
HHT
533702
to30-05 2024
19:00 Viby Idrætspark
1
-
0
30. maj
19:00
Viby IF (S2/276)
1
BMI (JS/256)
0
533703
to30-05 2024
19:00 HSM Arena Grenå
HHT
30. maj
19:00
Grenaa IF (S2/273)
Skødstrup SF (JS/255)
HHT
533704
to30-05 2024
19:00 INOX Park
UHT
30. maj
19:00
Ry Fodbold (S1/263)
Silkeborg KFUM (Vest/251)
UHT
533707
to30-05 2024
19:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
UHT
30. maj
19:00
FC Skanderborg (S2/276)
Horsens Freja (JS/256)
UHT
533708
to30-05 2024
19:00 Vinding Kunstgræsbane
3
-
4
30. maj
19:00
Vinding SF (S1/264)
3
Stensballe IK (JS/256)
4
533710
to30-05 2024
19:00 Holme Skole
UHT
30. maj
19:00
CAF IF (JS/256)
Vorup FB (Vest/251)
UHT
533705
ma03-06 2024
19:00 Højlyngen
UHT
03. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (S2/274)
Aarhus 1900 (JS/255)
UHT
533711
ti04-06 2024
19:00 ABORING Stadion (Hejnsvig)
0
-
3
04. jun
19:00
Hejnsvig IF (S1/264)
0
Bramming B (JS/256)
3
533706
ti11-06 2024
19:00 Seest Idrætspark
3
-
1
11. jun
19:00
Seest B (JS/256)
3
Haderslev FK (Vest/252)
1
136420
to13-06 2024
19:00 Beinur Arena (Tornby)
0
-
4
13. jun
19:00
Tornby IF (JS/253)
0
Aalborg Freja (Vest/251)
4
136422
to13-06 2024
19:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
3
-
2
13. jun
19:00
Vejgaard B (JS/253)
3
Gug B (Vest/251)
2
136429
to13-06 2024
19:00 Rema 1000 Parken, Støvring
HHT
13. jun
19:00
Støvring IF (S1/258)
Randers Q (Vest/252)
HHT
136430
to13-06 2024
19:00 Mejrup Kultur & Fritidscenter
1
-
2
13. jun
19:00
Mejrup GU (S1/260)
1
Lemvig GF (JS/254)
2
136431
to13-06 2024
19:00 Overlund Stadion
HHT
13. jun
19:00
Eastside Viborg/BTIF (JS/254)
Skive IK (Vest/251)
HHT
136432
to13-06 2024
19:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
0
-
3
13. jun
19:00
FC Skanderborg (S2/276)
0
Ry Fodbold (S1/263)
3
136451
to13-06 2024
19:00 Studstrup Idrætsanlæg
UHT
13. jun
19:00
Skødstrup SF (JS/255)
CAF IF (JS/256)
UHT
140408
to13-06 2024
19:00 Højlyngen
0
-
1
13. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (S2/274)
0
Stensballe IK (JS/256)
1
140409
to13-06 2024
19:00 Viby Idrætspark
HHT
13. jun
19:00
Viby IF (S2/276)
Silkeborg IF Q (Vest/251)
HHT
140410
to13-06 2024
19:00 Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
UHT
13. jun
19:00
Sønderborg Q (JS/256)
Seest B (JS/256)
UHT
136421
ma24-06 2024
19:00 Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
24. jun
19:00
Team Østvendsyssel (S1/257)
Aalborg Chang (JS/253)
140411
ti25-06 2024
19:00 Give Stadion
25. jun
19:00
Give Fremad (S1/264)
Bramming B (JS/256)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se datoplanen her

Log ind