M+32 B - 11:11/9:9 - Forår 2024, Pulje 402

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
611116
ma22-04 2024
19:00 Sparekassen Danmark Arena (Aars)
1
-
0
22. apr
19:00
Aars IK
1
Nørager/Rørbæk IF
0
611117
ma22-04 2024
19:00 Suldrup Stadion
2
-
0
22. apr
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
IK Rosendal
0
611119
ma22-04 2024
19:00 B52/AFC’s anlæg
4
-
0
22. apr
19:00
B52/Aalborg
4
Gug B
0
611118
ma22-04 2024
19:30 Tinghøj Stadion (Doense)
1
-
5
22. apr
19:30
Doense/Vebbestrup IF
1
Nibe BK
5
472495
ma29-04 2024
19:00 Rosendal Stadion
1
-
0
29. apr
19:00
IK Rosendal
1
Doense/Vebbestrup IF
0
472497
ma29-04 2024
19:00 Skjøtt Arena (Gug B)
1
-
7
29. apr
19:00
Gug B
1
Aars IK
7
611120
ma29-04 2024
19:00 Nørager IF's Anlæg
1
-
1
29. apr
19:00
Nørager/Rørbæk IF
1
B52/Aalborg
1
472496
ma29-04 2024
20:15 Nibe B Kunstgræs
1
-
4
29. apr
20:15
Nibe BK
1
Sønderup/Suldrup IK Frem
4
472498
ma06-05 2024
19:00 Sparekassen Danmark Arena (Aars)
3
-
2
06. maj
19:00
Aars IK
3
IK Rosendal
2
472499
ma06-05 2024
19:00 Suldrup Stadion
5
-
0
06. maj
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
5
Gug B
0
472500
ma06-05 2024
19:00 Tinghøj Stadion (Doense)
1
-
2
06. maj
19:00
Doense/Vebbestrup IF
1
Nørager/Rørbæk IF
2
472501
ma06-05 2024
19:30 B52/AFC’s anlæg
2
-
1
06. maj
19:30
B52/Aalborg
2
Nibe BK
1
472502
ma13-05 2024
19:00 Nørager IF's Anlæg
1
-
1
13. maj
19:00
Nørager/Rørbæk IF
1
Sønderup/Suldrup IK Frem
1
472505
ma13-05 2024
19:00 Skjøtt Arena (Gug B)
UHT
13. maj
19:00
Gug B
Doense/Vebbestrup IF
UHT
472504
ma13-05 2024
19:30 Nibe Stadion
1
-
2
13. maj
19:30
Nibe BK
1
Aars IK
2
472503
ti14-05 2024
19:00 Rosendal Stadion
1
-
4
14. maj
19:00
IK Rosendal
1
B52/Aalborg
4
472506
ma27-05 2024
19:00 Sparekassen Danmark Arena (Aars)
2
-
4
27. maj
19:00
Aars IK
2
Sønderup/Suldrup IK Frem
4
472507
ma27-05 2024
19:00 Nørager IF's Anlæg
2
-
1
27. maj
19:00
Nørager/Rørbæk IF
2
IK Rosendal
1
472508
ma27-05 2024
19:00 Tinghøj Stadion (Doense)
0
-
5
27. maj
19:00
Doense/Vebbestrup IF
0
B52/Aalborg
5
472509
ma27-05 2024
19:00 Nibe Stadion
3
-
0
27. maj
19:00
Nibe BK
3
Gug B
0
472510
ma03-06 2024
19:00 Suldrup Stadion
8
-
0
03. jun
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
8
Doense/Vebbestrup IF
0
472512
ma03-06 2024
19:00 B52/AFC’s anlæg
0
-
1
03. jun
19:00
B52/Aalborg
0
Aars IK
1
611121
ma03-06 2024
19:00 Skjøtt Arena (Gug B)
2
-
2
03. jun
19:00
Gug B
2
Nørager/Rørbæk IF
2
472511
ma03-06 2024
19:30 Rosendal Stadion
2
-
0
03. jun
19:30
IK Rosendal
2
Nibe BK
0
611122
ma10-06 2024
19:00 Rosendal Stadion
2
-
1
10. jun
19:00
IK Rosendal
2
Gug B
1
611123
ma10-06 2024
19:00 Tinghøj Stadion (Doense)
2
-
3
10. jun
19:00
Doense/Vebbestrup IF
2
Aars IK
3
611124
ma10-06 2024
19:00 Nibe Stadion
2
-
4
10. jun
19:00
Nibe BK
2
Nørager/Rørbæk IF
4
611125
ma10-06 2024
19:00 B52/AFC’s anlæg
1
-
2
10. jun
19:00
B52/Aalborg
1
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Puljevinder rykker i A-rækken til efteråret. Bedst placeret oprykker fra pulje B/401 (Forår) og B/402 (Forår) i efteråret er kvalificeret til JM semifinalen i Oldboys B/Efterår 2024.

Log ind