Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
KB
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
B.93
HIK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
HB Køge
OB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
Farum BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Lyngby Boldklub 1921
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
OB
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
KB
OB
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
B.93
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
HB Køge
HIK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Farum BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Brøndbyernes IF
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Lyngby Boldklub 1921
KB
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
OB
B.93
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
HIK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
KB
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Brøndbyernes IF
OB
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Lyngby Boldklub 1921
HIK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
15:00
Farum BK
B.93
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
B.93
KB
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
OB
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
HB Køge
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
B.93
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
OB
HIK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
15:00
Farum BK
KB
|
|||||||||||||||||||
01. okt
17:00
Brøndbyernes IF
B.93
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Brøndbyernes IF
KB
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
OB
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
HIK
B.93
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
KB
HIK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
B.93
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
HB Køge
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
13. okt
15:00
Farum BK
OB
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Brøndbyernes IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Lyngby Boldklub 1921
B.93
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
OB
KB
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
HIK
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
02. nov
12:00
KB
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
02. nov
14:00
B.93
OB
|
|||||||||||||||||||
03. nov
10:00
HB Køge
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
03. nov
15:00
Farum BK
HIK
|
|||||||||||||||||||
09. nov
14:00
HIK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
23. nov
14:00
HIK
KB
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2025
14:00
HB Køge
KB
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2025
14:00
OB
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2025
14:00
B.93
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2025
14:00
HIK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
12:00
Brøndbyernes IF
HIK
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2025
14:00
KB
B.93
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2025
14:00
Lyngby Boldklub 1921
OB
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2025
15:00
Farum BK
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2025
12:00
Brøndbyernes IF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2025
14:00
KB
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2025
14:00
HB Køge
B.93
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2025
14:00
HIK
OB
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2025
14:00
KB
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2025
14:00
HB Køge
OB
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2025
14:00
B.93
HIK
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2025
15:00
Farum BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2025
12:00
Brøndbyernes IF
B.93
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2025
14:00
OB
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2025
14:00
Lyngby Boldklub 1921
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2025
14:00
HIK
KB
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2025
14:00
KB
OB
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2025
14:00
HB Køge
HIK
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2025
14:00
B.93
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2025
15:00
Farum BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2025
12:00
Brøndbyernes IF
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2025
14:00
OB
B.93
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2025
14:00
Lyngby Boldklub 1921
KB
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2025
14:00
HIK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
12:00
Brøndbyernes IF
OB
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2025
14:00
KB
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2025
14:00
Lyngby Boldklub 1921
HIK
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2025
15:00
Farum BK
B.93
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2025
14:00
HB Køge
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2025
14:00
OB
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2025
14:00
B.93
KB
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2025
14:00
HIK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2025
14:00
OB
HIK
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2025
14:00
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2025
14:00
B.93
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2025
15:00
Farum BK
KB
|
Helårsturnering med 3 opgør.
DBU Sjælland er administrator på U14 Drenge Liga 1.