U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april, Pulje 4 (2024)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
372236
27-04 2024
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
KFUM BK, Roskilde
27. apr
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
KFUM BK, Roskilde
372242
27-04 2024
10:00
Oversidder
FC Lejre
27. apr
10:00
Oversidder
FC Lejre
372243
27-04 2024
10:20
Albertslund IF
Taastrup FC (1)
27. apr
10:20
Albertslund IF
Taastrup FC (1)
372245
27-04 2024
10:20
Vindinge IF
Taastrup FC (2)
27. apr
10:20
Vindinge IF
Taastrup FC (2)
372260
27-04 2024
10:40
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
27. apr
10:40
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
372291
27-04 2024
10:40
FC Lejre
Albertslund IF
27. apr
10:40
FC Lejre
Albertslund IF
372261
27-04 2024
11:00
Taastrup FC (1)
Vindinge IF
27. apr
11:00
Taastrup FC (1)
Vindinge IF
372293
27-04 2024
11:00
Taastrup FC (2)
Fløng-Hedehusene Fodbold
27. apr
11:00
Taastrup FC (2)
Fløng-Hedehusene Fodbold
372343
27-04 2024
11:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
Oversidder
27. apr
11:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
Oversidder
372344
27-04 2024
11:20
KFUM BK, Roskilde
FC Lejre
27. apr
11:20
KFUM BK, Roskilde
FC Lejre
372345
27-04 2024
11:40
Albertslund IF
Vindinge IF
27. apr
11:40
Albertslund IF
Vindinge IF
372347
27-04 2024
11:40
Taastrup FC (1)
Taastrup FC (2)
27. apr
11:40
Taastrup FC (1)
Taastrup FC (2)
372348
27-04 2024
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Albertslund IF
27. apr
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Albertslund IF
372349
27-04 2024
12:00
KFUM BK, Roskilde
Taastrup FC (1)
27. apr
12:00
KFUM BK, Roskilde
Taastrup FC (1)
372350
27-04 2024
12:20
Oversidder
Vindinge IF
27. apr
12:20
Oversidder
Vindinge IF
372351
27-04 2024
12:20
FC Lejre
Taastrup FC (2)
27. apr
12:20
FC Lejre
Taastrup FC (2)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.

Log ind