U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår, Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
199899
on17-04 2024
18:00
Oversidder
Tølløse Stadion
17. apr
18:00
Tølløse BK
Oversidder
199898
20-04 2024
10:30 Tune Stadion Kunstgræs
20. apr
10:30
Tune IF
Taastrup Idrætsforening
199897
20-04 2024
11:00 Lillevang Idrætscenter
20. apr
11:00
KFUM BK, Roskilde
FC Hornsherred
199895
20-04 2024
11:15 Svogerslev Idrætspark
20. apr
11:15
Svogerslev BK
Holbæk B&I
199904
on24-04 2024
18:30
Oversidder
24. apr
18:30
Oversidder
KFUM BK, Roskilde
199901
to25-04 2024
17:00 Holbæk Sportsby
25. apr
17:00
Holbæk B&I
Tune IF
199903
27-04 2024
11:30 Skibby Stadion
27. apr
11:30
FC Hornsherred
Vindinge IF
199900
28-04 2024
10:30 Gadehaveskolen kunstgræs
28. apr
10:30
Taastrup Idrætsforening
Tølløse BK
199896
on01-05 2024
17:30 Vindinge Idrætspark
01. maj
17:30
Vindinge IF
Himmelev-Veddelev BK
199909
on01-05 2024
18:00 Tølløse Stadion
01. maj
18:00
Tølløse BK
KFUM BK, Roskilde
199907
04-05 2024
10:00
Oversidder
Vindinge Idrætspark
04. maj
10:00
Vindinge IF
Oversidder
199906
04-05 2024
12:00 Svogerslev Idrætspark kunst
04. maj
12:00
Svogerslev BK
FC Hornsherred
199905
05-05 2024
10:30 Gadehaveskolen kunstgræs
05. maj
10:30
Taastrup Idrætsforening
Holbæk B&I
199908
05-05 2024
12:00 Tune Stadion
05. maj
12:00
Tune IF
Himmelev-Veddelev BK
199914
on08-05 2024
18:30
Oversidder
08. maj
18:30
Oversidder
Svogerslev BK
199913
11-05 2024
10:00 Møllegårdhallen
11. maj
10:00
FC Hornsherred
Tune IF
199911
12-05 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
12. maj
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Taastrup Idrætsforening
199927
on15-05 2024
18:00 Tølløse Stadion
15. maj
18:00
Tølløse BK
Vindinge IF
199915
on15-05 2024
18:30 Kulturhuset
15. maj
18:30
Taastrup Idrætsforening
FC Hornsherred
199926
on15-05 2024
18:30
Oversidder
Tune Stadion
15. maj
18:30
Tune IF
Oversidder
199924
on22-05 2024
17:30 Svogerslev Idrætspark
22. maj
17:30
Svogerslev BK
KFUM BK, Roskilde
199932
on22-05 2024
18:15
Oversidder
22. maj
18:15
Oversidder
Taastrup Idrætsforening
199931
25-05 2024
10:00 Skibby Stadion Kunstgræs
25. maj
10:00
FC Hornsherred
Holbæk B&I
199929
26-05 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
26. maj
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Tølløse BK
199912
on29-05 2024
17:15 Lillevang Idrætscenter
29. maj
17:15
KFUM BK, Roskilde
Vindinge IF
199902
on29-05 2024
17:30 Himmelev Idrætspark
29. maj
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Svogerslev BK
199934
on29-05 2024
18:00
Oversidder
Holbæk Sportsby
29. maj
18:00
Holbæk B&I
Oversidder
199937
01-06 2024
10:00 Tølløse Kunstgræsbane
01. jun
10:00
Tølløse BK
Svogerslev BK
199935
02-06 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
02. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
FC Hornsherred
199933
02-06 2024
10:30 Gadehaveskolen kunstgræs
02. jun
10:30
Taastrup Idrætsforening
KFUM BK, Roskilde
200192
on05-06 2024
17:45
Oversidder
05. jun
17:45
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK
199936
to06-06 2024
17:30 Tune Stadion
06. jun
17:30
Tune IF
Vindinge IF
200189
08-06 2024
10:00 Vindinge Idrætspark
08. jun
10:00
Vindinge IF
Taastrup Idrætsforening
200191
08-06 2024
10:00 Tølløse Kunstgræsbane
08. jun
10:00
Tølløse BK
FC Hornsherred
200190
08-06 2024
10:30 Lillevang Idrætscenter
08. jun
10:30
KFUM BK, Roskilde
Holbæk B&I
200188
08-06 2024
11:15 Svogerslev Idrætspark
08. jun
11:15
Svogerslev BK
Tune IF
199928
on12-06 2024
17:00 Vindinge Idrætspark
12. jun
17:00
Vindinge IF
Svogerslev BK
199930
on12-06 2024
17:15 Lillevang Idrætscenter
12. jun
17:15
KFUM BK, Roskilde
Tune IF
200389
on12-06 2024
17:15
Oversidder
Skibby Stadion Kunstgræs
12. jun
17:15
FC Hornsherred
Oversidder
200384
15-06 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
15. jun
10:00
Holbæk B&I
Vindinge IF
200385
15-06 2024
11:30 Himmelev Idrætspark
15. jun
11:30
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde
200386
15-06 2024
11:30 Tune Stadion
15. jun
11:30
Tune IF
Tølløse BK
200193
16-06 2024
10:30
Taastrup Idrætsforening
!
NB: Taastrup Idrætsforening er taberdømt
Gadehaveskolen kunstgræs
16. jun
10:30
Taastrup Idrætsforening
Svogerslev BK
199925
23-06 2024
11:00 Holbæk Sportsby
23. jun
11:00
Holbæk B&I
Himmelev-Veddelev BK
199910
30-06 2024
11:00 Holbæk Sportsby
30. jun
11:00
Holbæk B&I
Tølløse BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind