8:8 M+45 2 - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
557253
ma15-04 2024
18:45 Pedella Park
0
-
3
15. apr
18:45
Hornbæk IF
0
Allerød Fodbold Klub
3
557256
ti16-04 2024
19:00 Lynge Idrætsanlæg
3
-
5
16. apr
19:00
Lynge-Uggeløse IF
3
IF Bytoften
5
557255
on17-04 2024
18:45 Bjørnehøjskolen
UHT
17. apr
18:45
Mårum IF
FC Rudersdal
UHT
557252
on17-04 2024
19:00 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
3
17. apr
19:00
Espergærde IF
1
Hørsholm-Usserød IK
3
557254
on17-04 2024
19:00 FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
6
17. apr
19:00
FIF, Hillerød
3
Bagsværd BK
6
557258
ti23-04 2024
19:00 Hørsholm Idrætspark
5
-
1
23. apr
19:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Mårum IF
1
557261
on24-04 2024
20:00 Gladsaxe skole
6
-
0
24. apr
20:00
IF Bytoften
6
FIF, Hillerød
0
557259
on24-04 2024
20:15 Allerød Idrætspark
2
-
2
24. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub
2
Espergærde IF
2
557260
on24-04 2024
20:45 Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
2
24. apr
20:45
Bagsværd BK
5
Hornbæk IF
2
557257
to25-04 2024
18:30 Vedbæk Stadion
4
-
3
25. apr
18:30
FC Rudersdal
4
Lynge-Uggeløse IF
3
557269
ti30-04 2024
19:00 Lynge Idrætsanlæg
1
-
4
30. apr
19:00
Lynge-Uggeløse IF
1
FIF, Hillerød
4
557263
on01-05 2024
19:00 Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
4
01. maj
19:00
Espergærde IF
3
Bagsværd BK
4
557268
on01-05 2024
19:00 Bjørnehøjskolen
1
-
2
01. maj
19:00
Mårum IF
1
Allerød Fodbold Klub
2
557262
to02-05 2024
19:30 Vedbæk Stadion
2
-
3
02. maj
19:30
FC Rudersdal
2
Hørsholm-Usserød IK
3
557273
ti07-05 2024
19:00 Hørsholm Idrætspark
6
-
3
07. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
6
Lynge-Uggeløse IF
3
557274
ti07-05 2024
20:00 Allerød Idrætspark
UHT
07. maj
20:00
Allerød Fodbold Klub
FC Rudersdal
UHT
557275
on08-05 2024
18:30 FIF-Stadion Kunstgræs
UHT
08. maj
18:30
FIF, Hillerød
Hornbæk IF
UHT
557277
on08-05 2024
18:55 Gladsaxe skole
3
-
6
08. maj
18:55
IF Bytoften
3
Espergærde IF
6
557276
on08-05 2024
20:45 Bagsværd Stadion Kunstgræs
7
-
3
08. maj
20:45
Bagsværd BK
7
Mårum IF
3
557280
ti14-05 2024
19:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
2
14. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Allerød Fodbold Klub
2
557283
ti14-05 2024
19:00 Lynge Idrætsanlæg
UHT
14. maj
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Hornbæk IF
UHT
557279
on15-05 2024
19:00 Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
1
15. maj
19:00
Espergærde IF
4
FIF, Hillerød
1
557282
on15-05 2024
19:00 Bjørnehøjskolen
1
-
1
15. maj
19:00
Mårum IF
1
IF Bytoften
1
557278
to16-05 2024
19:30 Vedbæk Stadion
HHT
16. maj
19:30
FC Rudersdal
Bagsværd BK
HHT
557284
ti21-05 2024
19:00 Pedella Park
6
-
2
21. maj
19:00
Hornbæk IF
6
Espergærde IF
2
557286
on22-05 2024
19:00 FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
2
22. maj
19:00
FIF, Hillerød
4
Mårum IF
2
557288
on22-05 2024
20:15 Gladsaxe skole
UHT
22. maj
20:15
IF Bytoften
FC Rudersdal
UHT
557287
on22-05 2024
20:45 Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
1
22. maj
20:45
Bagsværd BK
2
Hørsholm-Usserød IK
1
557285
to23-05 2024
19:00 Allerød Idrætspark
2
-
2
23. maj
19:00
Allerød Fodbold Klub
2
Lynge-Uggeløse IF
2
557264
25-05 2024
10:00 Pedella Park
UHT
25. maj
10:00
Hornbæk IF
IF Bytoften
UHT
557290
ti28-05 2024
19:00 Hørsholm Idrætspark
1
-
1
28. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
1
IF Bytoften
1
557301
ti28-05 2024
19:00 Lynge Idrætsanlæg
0
-
3
28. maj
19:00
Lynge-Uggeløse IF
0
Espergærde IF
3
557299
ti28-05 2024
20:15 Allerød Idrætspark
1
-
4
28. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub
1
Bagsværd BK
4
557300
on29-05 2024
19:00 Bjørnehøjskolen
UHT
29. maj
19:00
Mårum IF
Hornbæk IF
UHT
557289
to30-05 2024
19:30 Vedbæk Stadion
2
-
3
30. maj
19:30
FC Rudersdal
2
FIF, Hillerød
3
557303
ma03-06 2024
19:00 Pedella Park
2
-
2
03. jun
19:00
Hornbæk IF
2
FC Rudersdal
2
558034
on05-06 2024
18:55 Gladsaxe skole
2
-
4
05. jun
18:55
IF Bytoften
2
Allerød Fodbold Klub
4
557302
on05-06 2024
19:00 Mørdrup Idrætsanlæg
UHT
05. jun
19:00
Espergærde IF
Mårum IF
UHT
558032
on05-06 2024
19:00 FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
0
05. jun
19:00
FIF, Hillerød
3
Hørsholm-Usserød IK
0
558033
on05-06 2024
19:00 Lynge Idrætsanlæg
2
-
5
05. jun
19:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Bagsværd BK
5
558037
ti11-06 2024
19:00 Hørsholm Idrætspark
UHT
11. jun
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Hornbæk IF
UHT
558039
on12-06 2024
19:00 Bjørnehøjskolen
5
-
3
12. jun
19:00
Mårum IF
5
Lynge-Uggeløse IF
3
558043
on12-06 2024
20:45 Bagsværd Stadion Kunstgræs
HHT
12. jun
20:45
Bagsværd BK
IF Bytoften
HHT
558036
to13-06 2024
19:30 Vedbæk Stadion
5
-
3
13. jun
19:30
FC Rudersdal
5
Espergærde IF
3
558038
to13-06 2024
20:15 Allerød Idrætspark
3
-
3
13. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub
3
FIF, Hillerød
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 12.15 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
kamp 2: Vinder pulje 2  - Vinder pulje 1

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 14.45 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind