U16 Piger 2 (08) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
921920
06-04 2024
13:00 Himmelev Idrætspark
0
-
1
06. apr
13:00
Roskilde Pigefodbold (1)
0
Herstedøster IC
1
921850
07-04 2024
10:00 Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
5
07. apr
10:00
Vallensbæk IF
0
Lyngby Boldklub 1921
5
921851
07-04 2024
15:00
Oversidder
07. apr
15:00
Oversidder
Måløv BK
921972
13-04 2024
10:30 Måløv Idrætspark
4
-
0
13. apr
10:30
Måløv BK
4
Roskilde Pigefodbold (1)
0
921973
14-04 2024
10:00
Oversidder
Lyngby Stadion
14. apr
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
921991
21-04 2024
13:30 Lyngby Stadion
0
-
0
21. apr
13:30
Lyngby Boldklub 1921
0
Måløv BK
0
921990
21-04 2024
15:00
Oversidder
21. apr
15:00
Oversidder
Herstedøster IC
921993
ti23-04 2024
18:00 Herstedøster Stadion
1
-
2
23. apr
18:00
Herstedøster IC
1
Lyngby Boldklub 1921
2
921994
28-04 2024
10:00
Oversidder
Himmelev Idrætspark
28. apr
10:00
Roskilde Pigefodbold (1)
Oversidder
921921
on01-05 2024
17:30 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
9
01. maj
17:30
Vallensbæk IF
0
Herstedøster IC
9
921996
on01-05 2024
18:30
Oversidder
01. maj
18:30
Oversidder
Vallensbæk IF
922641
05-05 2024
10:00 Lyngby Stadion
2
-
1
05. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Roskilde Pigefodbold (1)
1
921997
on08-05 2024
18:00 Måløv Idrætspark
2
-
1
08. maj
18:00
Måløv BK
2
Herstedøster IC
1
922645
11-05 2024
10:00
Oversidder
Måløv Idrætspark
11. maj
10:00
Måløv BK
Oversidder
922652
12-05 2024
13:30 Lyngby Stadion
7
-
0
12. maj
13:30
Lyngby Boldklub 1921
7
Vallensbæk IF
0
921992
on15-05 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
5
15. maj
18:30
Vallensbæk IF
2
Måløv BK
5
922644
on22-05 2024
19:00 Herstedøster Stadion
1
-
0
22. maj
19:00
Herstedøster IC
1
Roskilde Pigefodbold (1)
0
922654
to23-05 2024
18:30
Oversidder
23. maj
18:30
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
922655
26-05 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
0
-
3
26. maj
10:00
Roskilde Pigefodbold (1)
0
Måløv BK
3
922653
26-05 2024
11:30 Herstedøster Stadion
UHT
26. maj
11:30
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
UHT
921974
on29-05 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
0
29. maj
18:30
Vallensbæk IF
2
Roskilde Pigefodbold (1)
0
922657
01-06 2024
10:00 Måløv Idrætspark
0
-
2
01. jun
10:00
Måløv BK
0
Lyngby Boldklub 1921
2
922656
01-06 2024
11:30
Oversidder
Herstedøster Stadion
01. jun
11:30
Herstedøster IC
Oversidder
922658
02-06 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
UHT
02. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold (1)
Vallensbæk IF
UHT
922659
on05-06 2024
18:30
Oversidder
05. jun
18:30
Oversidder
Roskilde Pigefodbold (1)
922666
08-06 2024
11:00 Måløv Idrætspark
UHT
08. jun
11:00
Måløv BK
Vallensbæk IF
UHT
922667
09-06 2024
13:30 Lyngby Stadion
1
-
1
09. jun
13:30
Lyngby Boldklub 1921
1
Herstedøster IC
1
922672
15-06 2024
12:30 Herstedøster Stadion
15. jun
12:30
Herstedøster IC
Måløv BK
922668
16-06 2024
10:00
Oversidder
Vallensbæk Idrætscenter kunst
16. jun
10:00
Vallensbæk IF
Oversidder
922674
16-06 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
16. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold (1)
Lyngby Boldklub 1921
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind