Serie 6 - Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
531101
13-04 2024
15:00
Oversidder
Brøndby Stadion
13. apr
15:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
531103
14-04 2024
11:00
Oversidder
14. apr
11:00
Oversidder
Vindinge IF
531105
14-04 2024
11:00 Ellemarkskolens bane
0
-
7
14. apr
11:00
Køge Union
0
Roskilde United
7
531102
14-04 2024
11:15
BSF
Oversidder
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
14. apr
11:15
BSF
Oversidder
531106
20-04 2024
14:00 Rebæk Idrætspark
UHT
20. apr
14:00
Rebæk IF
Køge Union
UHT
531108
20-04 2024
14:00
Oversidder
20. apr
14:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
531110
21-04 2024
11:00
Oversidder
Målfeltet
21. apr
11:00
Roskilde United
Oversidder
531107
21-04 2024
14:00
Oversidder
21. apr
14:00
Oversidder
B. 77, Rødovre
531111
27-04 2024
14:00
Oversidder
Rebæk Idrætspark
27. apr
14:00
Rebæk IF
Oversidder
531112
27-04 2024
15:00 Brøndby Stadion
1
-
6
27. apr
15:00
Brøndbyernes IF
1
Vindinge IF
6
531114
28-04 2024
10:00
Oversidder
Valhøj Skole
28. apr
10:00
B. 77, Rødovre
Oversidder
531116
28-04 2024
11:00
Oversidder
Ellemarkskolens bane
28. apr
11:00
Køge Union
Oversidder
531113
28-04 2024
13:00
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
8
28. apr
13:00
BSF
1
Roskilde United
8
531122
to02-05 2024
18:30 Vindinge Idrætspark
7
-
1
02. maj
18:30
Vindinge IF
7
B. 77, Rødovre
1
531119
fr03-05 2024
18:30
Oversidder
03. maj
18:30
Oversidder
Rebæk IF
531120
05-05 2024
11:00
Oversidder
BSF
05. maj
11:00
Oversidder
BSF
531123
05-05 2024
11:00 Målfeltet
4
-
0
05. maj
11:00
Roskilde United
4
Brøndbyernes IF
0
531118
05-05 2024
14:00
Oversidder
05. maj
14:00
Oversidder
Køge Union
531125
11-05 2024
14:00 Rebæk Idrætspark
0
-
8
11. maj
14:00
Rebæk IF
0
Vindinge IF
8
531127
11-05 2024
15:00
Oversidder
Brøndby Stadion
11. maj
15:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
531141
12-05 2024
10:00 Valhøj Skole
0
-
12
12. maj
10:00
B. 77, Rødovre
0
Roskilde United
12
531128
12-05 2024
14:00
Oversidder
Oversidder
12. maj
14:00
Oversidder
Oversidder
531109
to16-05 2024
18:30
BSF
Vindinge Idrætspark
9
-
0
16. maj
18:30
Vindinge IF
9
BSF
0
531104
19-05 2024
10:00 Valhøj Skole
4
-
7
19. maj
10:00
B. 77, Rødovre
4
Rebæk IF
7
531150
19-05 2024
11:00
BSF
Ellemarkskolens bane
0
-
4
19. maj
11:00
Køge Union
0
BSF
4
531163
to23-05 2024
18:30
Oversidder
Vindinge Idrætspark
23. maj
18:30
Vindinge IF
Oversidder
531161
fr24-05 2024
18:30
Oversidder
24. maj
18:30
Oversidder
Køge Union
531155
26-05 2024
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
3
26. maj
11:00
BSF
4
Brøndbyernes IF
3
531162
26-05 2024
11:00
Oversidder
26. maj
11:00
Oversidder
B. 77, Rødovre
531164
26-05 2024
13:00 Målfeltet
8
-
2
26. maj
13:00
Roskilde United
8
Rebæk IF
2
531174
to30-05 2024
18:30
Oversidder
30. maj
18:30
Oversidder
Vindinge IF
531172
01-06 2024
14:00
Oversidder
Rebæk Idrætspark
01. jun
14:00
Rebæk IF
Oversidder
531175
02-06 2024
10:00
BSF
Valhøj Skole
8
-
2
02. jun
10:00
B. 77, Rødovre
8
BSF
2
531176
02-06 2024
11:00 Ellemarkskolens bane
3
-
1
02. jun
11:00
Køge Union
3
Brøndbyernes IF
1
531173
02-06 2024
14:00
Oversidder
02. jun
14:00
Oversidder
Roskilde United
531177
08-06 2024
15:00 Brøndby Stadion
UHT
08. jun
15:00
Brøndbyernes IF
B. 77, Rødovre
UHT
531178
09-06 2024
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
4
09. jun
11:00
BSF
2
Rebæk IF
4
531184
09-06 2024
11:00
Oversidder
Oversidder
09. jun
11:00
Oversidder
Oversidder
531199
09-06 2024
11:00 Ellemarkskolens bane
HHT
09. jun
11:00
Køge Union
Vindinge IF
HHT
531200
09-06 2024
11:00
Oversidder
Målfeltet
09. jun
11:00
Roskilde United
Oversidder
531236
ti11-06 2024
18:30
Oversidder
Oversidder
11. jun
18:30
Oversidder
Oversidder
531246
to13-06 2024
18:30 Vindinge Idrætspark
1
-
2
13. jun
18:30
Vindinge IF
1
Roskilde United
2
531220
15-06 2024
14:00 Rebæk Idrætspark
4
-
1
15. jun
14:00
Rebæk IF
4
Brøndbyernes IF
1
531240
16-06 2024
10:00 Valhøj Skole
UHT
16. jun
10:00
B. 77, Rødovre
Køge Union
UHT
531233
16-06 2024
14:00
Oversidder
BSF
16. jun
14:00
Oversidder
BSF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Semifinaler onsdag den 19. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind