U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår, Pulje B

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
954870
06-04 2024
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
0
06. apr
13:00
Køge BK (2)
3
Karlslunde IF
0
954873
06-04 2024
15:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
6
06. apr
15:30
Sundby Bk.
0
Elite Bornholm
6
954871
07-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
0
-
3
07. apr
12:00
Frem
0
Hillerød Fodbold
3
954872
07-04 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
0
-
2
07. apr
12:00
GVI
0
Himmelev-Veddelev BK
2
954869
ma08-04 2024
18:45 Lyngby Stadion
2
-
2
08. apr
18:45
Lyngby Boldklub 1921 (2)
2
KFUM BK, Roskilde
2
954876
13-04 2024
10:45 Karlslunde Stadion
2
-
6
13. apr
10:45
Karlslunde IF
2
Lyngby Boldklub 1921 (2)
6
954875
13-04 2024
11:00
GVI
Lillevang Idrætscenter
1
-
1
13. apr
11:00
KFUM BK, Roskilde
1
GVI
1
954878
13-04 2024
15:30 Bornholms Brand Stadion(Kunsten)
1
-
7
13. apr
15:30
Elite Bornholm
1
Frem
7
954874
14-04 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
3
-
0
14. apr
10:00
Himmelev-Veddelev BK
3
Sundby Bk.
0
954877
14-04 2024
10:15 Hillerød Stadion Kunstgræs
4
-
1
14. apr
10:15
Hillerød Fodbold
4
Køge BK (2)
1
954883
20-04 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
20. apr
10:00
Sundby Bk.
Frem
954879
21-04 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
21. apr
10:00
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde
954880
21-04 2024
10:00 Lyngby Stadion
21. apr
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Hillerød Fodbold
954882
21-04 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
21. apr
12:00
GVI
Karlslunde IF
954881
21-04 2024
12:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
21. apr
12:30
Køge BK (2)
Elite Bornholm
954885
04-05 2024
10:45 Karlslunde Stadion
04. maj
10:45
Karlslunde IF
Himmelev-Veddelev BK
954884
04-05 2024
11:00 Lillevang Idrætscenter
04. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
Sundby Bk.
954888
04-05 2024
15:30 Rønne nord (Viking)
04. maj
15:30
Elite Bornholm
Lyngby Boldklub 1921 (2)
954887
05-05 2024
11:00
GVI
Hillerød Stadion
05. maj
11:00
Hillerød Fodbold
GVI
954886
05-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
05. maj
12:00
Frem
Køge BK (2)
954893
11-05 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
11. maj
10:00
Sundby Bk.
Køge BK (2)
954892
11-05 2024
15:30
GVI
GVI. Nymosen
11. maj
15:30
GVI
Elite Bornholm
954889
12-05 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
12. maj
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Hillerød Fodbold
954890
12-05 2024
10:00 Lyngby Stadion
12. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Frem
954891
on15-05 2024
18:15 Lillevang Idrætscenter
15. maj
18:15
KFUM BK, Roskilde
Karlslunde IF
954895
25-05 2024
10:45 Karlslunde Stadion
25. maj
10:45
Karlslunde IF
Sundby Bk.
954898
25-05 2024
15:30 Rønne nord (Viking)
25. maj
15:30
Elite Bornholm
Himmelev-Veddelev BK
954897
26-05 2024
11:00 Hillerød Stadion
26. maj
11:00
Hillerød Fodbold
KFUM BK, Roskilde
954896
26-05 2024
12:00
GVI
Valby Idrætspark
26. maj
12:00
Frem
GVI
954894
26-05 2024
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
26. maj
13:00
Køge BK (2)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
954903
01-06 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
01. jun
10:00
Sundby Bk.
Lyngby Boldklub 1921 (2)
954901
01-06 2024
10:45 Karlslunde Stadion
01. jun
10:45
Karlslunde IF
Hillerød Fodbold
954900
01-06 2024
15:30 Lillevang Idrætscenter
01. jun
15:30
KFUM BK, Roskilde
Elite Bornholm
954899
02-06 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
02. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Frem
954902
02-06 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
02. jun
12:00
GVI
Køge BK (2)
954907
08-06 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
08. jun
10:00
Sundby Bk.
Hillerød Fodbold
954908
08-06 2024
15:30 Rønne nord (Viking)
08. jun
15:30
Elite Bornholm
Karlslunde IF
954904
09-06 2024
10:00
GVI
Lyngby Stadion
09. jun
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
GVI
954906
09-06 2024
12:00 Valby Idrætspark
09. jun
12:00
Frem
KFUM BK, Roskilde
954905
09-06 2024
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
09. jun
13:00
Køge BK (2)
Himmelev-Veddelev BK
954909
15-06 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
15. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Lyngby Boldklub 1921 (2)
954910
16-06 2024
14:00 Lillevang Idrætscenter
16. jun
14:00
KFUM BK, Roskilde
Køge BK (2)
954911
16-06 2024
14:00 Karlslunde Stadion
16. jun
14:00
Karlslunde IF
Frem
954912
16-06 2024
14:00
GVI
GVI. Nymosen
16. jun
14:00
GVI
Sundby Bk.
954913
16-06 2024
14:00 Hillerød Stadion
16. jun
14:00
Hillerød Fodbold
Elite Bornholm
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Info om udekamp på Bornholm læs mere her - 

Information-omkring-rejser-til-og-fra-Bornholm

Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Der er ingen finale mellem puljevinderne.

Log ind