U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår, Blå

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
487445
05-05 2024
09:30 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
05. maj
09:30
B 1903 2
Union 1
487446
05-05 2024
09:30
FB 3
!
NB: FB 3 er taberdømt
B1903 Bane 5B
Boldklubben 1903
05. maj
09:30
FB 3
Hvidovre IF 2
487447
05-05 2024
09:55
Oversidder
B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
05. maj
09:55
B 1903 2
Oversidder
487448
05-05 2024
09:55 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
05. maj
09:55
Hvidovre IF 2
Pioneren 1
483883
05-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej Kunstbane 5B 1 - 5-mands stævne Frederiksberg Boldklub
05. maj
10:00
Vestia 2
Fremad Valby 2
483884
05-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej Kunstbane 5B 2 - 5-mands stævne Frederiksberg Boldklub
05. maj
10:00
Skovshoved IF 2
FB 1
487454
05-05 2024
10:00 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
10:00
B.93 4
Hellas 2
487455
05-05 2024
10:00 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
10:00
Fix 1
FA 2000 2
487449
05-05 2024
10:20
Oversidder
B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
05. maj
10:20
Oversidder
FB 3
487450
05-05 2024
10:20 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
05. maj
10:20
Pioneren 1
Union 1
483885
05-05 2024
10:25
KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Jens Jessens Vej Kunstbane 5B 1 - 5-mands stævne
Frederiksberg Boldklub
05. maj
10:25
Vestia 2
KB 5
483886
05-05 2024
10:25 Jens Jessens Vej Kunstbane 5B 2 - 5-mands stævne Frederiksberg Boldklub
05. maj
10:25
FB 1
Nørrebro United 1
487456
05-05 2024
10:25 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
10:25
B.93 4
Vanløse 2
487457
05-05 2024
10:25
Oversidder
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
10:25
FA 2000 2
Oversidder
487451
05-05 2024
10:45
FB 3
!
NB: FB 3 er taberdømt
B1903 Bane 5A
Boldklubben 1903
05. maj
10:45
FB 3
B 1903 2
487452
05-05 2024
10:45 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
05. maj
10:45
Union 1
Hvidovre IF 2
483993
05-05 2024
10:50
KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Jens Jessens Vej 1
Frederiksberg Boldklub
05. maj
10:50
KB 5
Skovshoved IF 2
485547
05-05 2024
10:50 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
05. maj
10:50
Nørrebro United 1
Fremad Valby 2
487458
05-05 2024
10:50 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
10:50
Vanløse 2
Fix 1
487459
05-05 2024
10:50
Oversidder
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
10:50
Oversidder
Hellas 2
487453
05-05 2024
11:10
Oversidder
B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
05. maj
11:10
Oversidder
Pioneren 1
485548
05-05 2024
11:15 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
05. maj
11:15
Skovshoved IF 2
Vestia 2
487442
05-05 2024
11:15 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
05. maj
11:15
Fremad Valby 2
FB 1
487460
05-05 2024
11:15 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
11:15
Fix 1
B.93 4
487461
05-05 2024
11:15 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
11:15
Hellas 2
FA 2000 2
487462
05-05 2024
11:40
Oversidder
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
11:40
Vanløse 2
Oversidder
487443
05-05 2024
11:40
KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Jens Jessens Vej 1
Frederiksberg Boldklub
05. maj
11:40
KB 5
Nørrebro United 1
487472
25-05 2024
09:00 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
25. maj
09:00
KB 5
Vanløse 2
487473
25-05 2024
09:00
Oversidder
Vanløse Idrætspark 1 Vanløse Idræts Forening
25. maj
09:00
Oversidder
Union 1
487474
25-05 2024
09:25 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
25. maj
09:25
KB 5
Fremad Valby 2
487475
25-05 2024
09:25 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
25. maj
09:25
Union 1
Hellas 2
487476
25-05 2024
09:50
Oversidder
Vanløse Idrætspark 1 Vanløse Idræts Forening
25. maj
09:50
Fremad Valby 2
Oversidder
487477
25-05 2024
09:50 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
25. maj
09:50
Hellas 2
Vanløse 2
487478
25-05 2024
10:15
Oversidder
Vanløse Idrætspark 1 Vanløse Idræts Forening
25. maj
10:15
Oversidder
KB 5
487481
25-05 2024
10:15 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
25. maj
10:15
Vanløse 2
Union 1
487482
25-05 2024
10:40 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
25. maj
10:40
Fremad Valby 2
Hellas 2
487463
26-05 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
10:00
Vestia 2
B.93 4
487464
26-05 2024
10:00
Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1
Boldklubben Vestia
26. maj
10:00
B 1903 2
Hvidovre IF 2
487483
26-05 2024
10:00 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
26. maj
10:00
Skovshoved IF 2
Fix 1
487484
26-05 2024
10:00 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
26. maj
10:00
FB 3
Pioneren 1
487485
26-05 2024
10:25 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
26. maj
10:25
Skovshoved IF 2
Nørrebro United 1
487486
26-05 2024
10:25
Oversidder
Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
26. maj
10:25
Pioneren 1
Oversidder
487465
26-05 2024
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
10:25
Vestia 2
FB 1
487466
26-05 2024
10:25
Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1
Boldklubben Vestia
26. maj
10:25
Hvidovre IF 2
FA 2000 2
487467
26-05 2024
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
10:50
FB 1
B 1903 2
487468
26-05 2024
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
10:50
FA 2000 2
B.93 4
487487
26-05 2024
10:50 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
26. maj
10:50
Nørrebro United 1
FB 3
487488
26-05 2024
10:50
Oversidder
Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
26. maj
10:50
Oversidder
Fix 1
487489
26-05 2024
11:15 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
26. maj
11:15
FB 3
Skovshoved IF 2
487490
26-05 2024
11:15 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
26. maj
11:15
Fix 1
Pioneren 1
487469
26-05 2024
11:15 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
11:15
B 1903 2
Vestia 2
487470
26-05 2024
11:15
Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1
Boldklubben Vestia
26. maj
11:15
B.93 4
Hvidovre IF 2
487471
26-05 2024
11:40 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
11:40
FB 1
FA 2000 2
487491
26-05 2024
11:40
Oversidder
Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
26. maj
11:40
Nørrebro United 1
Oversidder
487492
01-06 2024
12:30
KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 3-1
Boldklubben af 1893
01. jun
12:30
KB 5
B.93 4
487493
01-06 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 3-2 Boldklubben af 1893
01. jun
12:30
Union 1
FB 3
487494
01-06 2024
12:55
FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 3-1
Boldklubben af 1893
01. jun
12:55
KB 5
FB 1
487495
01-06 2024
12:55
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 3-2 Boldklubben af 1893
01. jun
12:55
FB 3
Oversidder
487496
01-06 2024
13:20
FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 3-1
Boldklubben af 1893
01. jun
13:20
FB 1
Union 1
487497
01-06 2024
13:20
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 3-2 Boldklubben af 1893
01. jun
13:20
Oversidder
B.93 4
487498
01-06 2024
13:45 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 3-1 Boldklubben af 1893
01. jun
13:45
Union 1
KB 5
487499
01-06 2024
13:45 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 3-2 Boldklubben af 1893
01. jun
13:45
B.93 4
FB 3
487500
01-06 2024
14:10
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 3-1 Boldklubben af 1893
01. jun
14:10
FB 1
Oversidder
487501
02-06 2024
10:00 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
02. jun
10:00
Fremad Valby 2
Fix 1
487502
02-06 2024
10:00 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
02. jun
10:00
Pioneren 1
B 1903 2
487510
02-06 2024
10:00 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
02. jun
10:00
Vestia 2
Vanløse 2
487511
02-06 2024
10:00
Oversidder
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
02. jun
10:00
Hvidovre IF 2
Oversidder
487512
02-06 2024
10:25 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
02. jun
10:25
Vestia 2
Nørrebro United 1
487513
02-06 2024
10:25
Oversidder
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
02. jun
10:25
Oversidder
FA 2000 2
487505
02-06 2024
10:25 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
02. jun
10:25
Fremad Valby 2
Skovshoved IF 2
487506
02-06 2024
10:25 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
02. jun
10:25
B 1903 2
Hellas 2
487507
02-06 2024
10:50 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
02. jun
10:50
Skovshoved IF 2
Pioneren 1
487508
02-06 2024
10:50 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
02. jun
10:50
Hellas 2
Fix 1
487514
02-06 2024
10:50 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
02. jun
10:50
Nørrebro United 1
Hvidovre IF 2
487518
02-06 2024
10:50 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
02. jun
10:50
FA 2000 2
Vanløse 2
487519
02-06 2024
11:15 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
02. jun
11:15
Hvidovre IF 2
Vestia 2
487520
02-06 2024
11:15
Oversidder
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
02. jun
11:15
Vanløse 2
Oversidder
487503
02-06 2024
11:15 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
02. jun
11:15
Pioneren 1
Fremad Valby 2
487509
02-06 2024
11:15 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
02. jun
11:15
Fix 1
B 1903 2
487504
02-06 2024
11:40 Vigerslevparken Boldklubben Pioneren
02. jun
11:40
Skovshoved IF 2
Hellas 2
487521
02-06 2024
11:40 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
02. jun
11:40
Nørrebro United 1
FA 2000 2
487522
09-06 2024
10:00 Genforeningspladsen Boldklubben Union
09. jun
10:00
Vestia 2
Union 1
487523
09-06 2024
10:00
Oversidder
Genforeningspladsen Boldklubben Union
09. jun
10:00
Oversidder
Skovshoved IF 2
487541
09-06 2024
10:00 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
10:00
Fremad Valby 2
Hvidovre IF 2
487542
09-06 2024
10:00 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
10:00
FA 2000 2
FB 1
487543
09-06 2024
10:25 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
10:25
Fremad Valby 2
FB 3
487544
09-06 2024
10:25 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
10:25
FB 1
Fix 1
487524
09-06 2024
10:25
Oversidder
Genforeningspladsen Boldklubben Union
09. jun
10:25
Vestia 2
Oversidder
487525
09-06 2024
10:25 Genforeningspladsen Boldklubben Union
09. jun
10:25
Skovshoved IF 2
B.93 4
487526
09-06 2024
10:50
Oversidder
Oversidder
Genforeningspladsen Boldklubben Union
09. jun
10:50
Oversidder
Oversidder
487527
09-06 2024
10:50 Genforeningspladsen Boldklubben Union
09. jun
10:50
B.93 4
Union 1
487545
09-06 2024
10:50 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
10:50
FB 3
FA 2000 2
487546
09-06 2024
10:50 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
10:50
Fix 1
Hvidovre IF 2
487547
09-06 2024
11:15 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
11:15
FA 2000 2
Fremad Valby 2
487548
09-06 2024
11:15 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
11:15
Hvidovre IF 2
FB 1
487528
09-06 2024
11:15
Oversidder
Genforeningspladsen Boldklubben Union
09. jun
11:15
Oversidder
Vestia 2
487529
09-06 2024
11:15 Genforeningspladsen Boldklubben Union
09. jun
11:15
Union 1
Skovshoved IF 2
487530
09-06 2024
11:40
Oversidder
Genforeningspladsen Boldklubben Union
09. jun
11:40
Oversidder
B.93 4
487549
09-06 2024
11:40 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
11:40
FB 3
Fix 1
487531
09-06 2024
12:30 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
12:30
KB 5
B 1903 2
487532
09-06 2024
12:30 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
12:30
Hellas 2
Nørrebro United 1
487533
09-06 2024
12:55 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
12:55
KB 5
Pioneren 1
487534
09-06 2024
12:55 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
12:55
Nørrebro United 1
Vanløse 2
487535
09-06 2024
13:20 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
13:20
Pioneren 1
Hellas 2
487536
09-06 2024
13:20 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
13:20
Vanløse 2
B 1903 2
487537
09-06 2024
13:45 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
13:45
Hellas 2
KB 5
487538
09-06 2024
13:45 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
13:45
B 1903 2
Nørrebro United 1
487539
09-06 2024
14:10 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
14:10
Pioneren 1
Vanløse 2
487550
16-06 2024
12:30 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:30
Fremad Valby 2
B 1903 2
487551
16-06 2024
12:30 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:30
Vanløse 2
Skovshoved IF 2
487559
16-06 2024
12:30
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:30
Nørrebro United 1
Oversidder
487560
16-06 2024
12:30 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:30
B.93 4
FB 1
487568
16-06 2024
12:30 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:30
Vestia 2
FB 3
487569
16-06 2024
12:30 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:30
Fix 1
KB 5
487570
16-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:55
Vestia 2
Hvidovre IF 2
487571
16-06 2024
12:55
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:55
KB 5
Oversidder
487561
16-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:55
Nørrebro United 1
Pioneren 1
487562
16-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:55
FB 1
Hellas 2
487552
16-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:55
Fremad Valby 2
Union 1
487553
16-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:55
Skovshoved IF 2
FA 2000 2
487554
16-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:20
Union 1
Vanløse 2
487555
16-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:20
FA 2000 2
B 1903 2
487563
16-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:20
Pioneren 1
B.93 4
487564
16-06 2024
13:20
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:20
Hellas 2
Oversidder
487572
16-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:20
Hvidovre IF 2
Fix 1
487573
16-06 2024
13:20
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:20
Oversidder
FB 3
487574
16-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:45
Fix 1
Vestia 2
487575
16-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:45
FB 3
KB 5
487565
16-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:45
B.93 4
Nørrebro United 1
487566
16-06 2024
13:45
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:45
Oversidder
FB 1
487556
16-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:45
Vanløse 2
Fremad Valby 2
487557
16-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:45
B 1903 2
Skovshoved IF 2
487558
16-06 2024
14:10 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
14:10
Union 1
FA 2000 2
487567
16-06 2024
14:10 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
14:10
Hellas 2
Pioneren 1
487576
16-06 2024
14:10
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
14:10
Hvidovre IF 2
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind