VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8, Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
791326
18-11 2023
10:00 Gryden kunstgræs
18. nov 2023
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Stenløse BK
791327
18-11 2023
10:15 Måløv Idrætspark
18. nov 2023
10:15
Måløv BK
BSF (2)
791328
18-11 2023
11:30 Ølstykke Stadion
18. nov 2023
11:30
Ølstykke FC
Herlev IF
791329
19-11 2023
10:00 Husumparken
19. nov 2023
10:00
Husum Bk
Vanløse
791325
19-11 2023
10:15 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
19. nov 2023
10:15
BSF (1)
Bagsværd BK
791332
26-11 2023
12:15 Stenløse Stadion
26. nov 2023
12:15
Stenløse BK
BSF (1)
791331
26-11 2023
13:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
26. nov 2023
13:00
Bagsværd BK
Ølstykke FC
791330
03-12 2023
10:00 Herlev IF Oasen
03. dec 2023
10:00
Herlev IF
Husum Bk
791333
03-12 2023
10:15 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
03. dec 2023
10:15
BSF (2)
Slagslunde-Ganløse IF
791334
03-12 2023
11:00 Vanløse Idrætspark
03. dec 2023
11:00
Vanløse
Måløv BK
791337
16-12 2023
10:00 Gryden kunstgræs
16. dec 2023
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Vanløse
791335
17-12 2023
10:00 Herlev IF Oasen
17. dec 2023
10:00
Herlev IF
Bagsværd BK
791339
17-12 2023
10:00 Husumparken
17. dec 2023
10:00
Husum Bk
Måløv BK
791336
17-12 2023
10:15 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
17. dec 2023
10:15
BSF (1)
BSF (2)
791338
17-12 2023
10:30 Ølstykke Stadion
17. dec 2023
10:30
Ølstykke FC
Stenløse BK
791340
06-01 2024
11:45 Bagsværd Stadion Kunstgræs
06. jan
11:45
Bagsværd BK
Husum Bk
791342
13-01 2024
11:30 Måløv Idrætspark
13. jan
11:30
Måløv BK
Slagslunde-Ganløse IF
791343
13-01 2024
11:30 Top Danmark Hallen, kunstgræs
13. jan
11:30
BSF (2)
Ølstykke FC
791344
14-01 2024
11:00 Vanløse Idrætspark
14. jan
11:00
Vanløse
BSF (1)
791341
14-01 2024
12:15 Stenløse Stadion
14. jan
12:15
Stenløse BK
Herlev IF
791347
20-01 2024
11:45 Bagsværd Stadion Kunstgræs
20. jan
11:45
Bagsværd BK
Stenløse BK
791408
27-01 2024
10:00 Ølstykke Stadion
27. jan
10:00
Ølstykke FC
Vanløse
791409
27-01 2024
11:30 Husumparken
27. jan
11:30
Husum Bk
Slagslunde-Ganløse IF
791345
28-01 2024
10:00 Herlev IF Oasen
28. jan
10:00
Herlev IF
BSF (2)
791346
28-01 2024
10:15 Top Danmark Hallen, kunstgræs
28. jan
10:15
BSF (1)
Måløv BK
791413
03-02 2024
10:15 Top Danmark Hallen, kunstgræs
03. feb
10:15
BSF (2)
Bagsværd BK
791411
03-02 2024
10:30 Stenløse Stadion
03. feb
10:30
Stenløse BK
Husum Bk
791412
03-02 2024
11:30 Måløv Idrætspark
03. feb
11:30
Måløv BK
Ølstykke FC
791414
04-02 2024
11:00 Vanløse Idrætspark
04. feb
11:00
Vanløse
Herlev IF
791410
10-02 2024
10:00 Gryden kunstgræs
UDS
10. feb
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
BSF (1)
UDS
791418
24-02 2024
10:00 Ølstykke Stadion
24. feb
10:00
Ølstykke FC
Slagslunde-Ganløse IF
791415
25-02 2024
10:00 Herlev IF Oasen
25. feb
10:00
Herlev IF
Måløv BK
791419
25-02 2024
10:00 Husumparken
25. feb
10:00
Husum Bk
BSF (1)
791417
25-02 2024
12:15 Stenløse Stadion
25. feb
12:15
Stenløse BK
BSF (2)
791416
25-02 2024
13:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
25. feb
13:00
Bagsværd BK
Vanløse
791421
09-03 2024
10:00 Gryden kunstgræs
09. mar
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Herlev IF
791422
09-03 2024
10:15 Måløv Idrætspark
09. mar
10:15
Måløv BK
Bagsværd BK
791423
10-03 2024
10:00 Husumparken
10. mar
10:00
Husum Bk
BSF (2)
791424
10-03 2024
11:00 Vanløse Idrætspark
10. mar
11:00
Vanløse
Stenløse BK
791426
16-03 2024
13:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
16. mar
13:15
Bagsværd BK
Slagslunde-Ganløse IF
791420
17-03 2024
10:15 Top Danmark Hallen, kunstgræs
17. mar
10:15
BSF (1)
Ølstykke FC
791425
23-03 2024
09:45
BSF (1)
!
NB: BSF (1) er taberdømt
Herlev IF Oasen
23. mar
09:45
Herlev IF
BSF (1)
811419
23-03 2024
10:00 Ølstykke Stadion
23. mar
10:00
Ølstykke FC
Husum Bk
811420
23-03 2024
11:30
BSF (2)
!
NB: BSF (2) er taberdømt
Top Danmark Hallen, kunstgræs
23. mar
11:30
BSF (2)
Vanløse
791427
23-03 2024
12:15 Stenløse Stadion
23. mar
12:15
Stenløse BK
Måløv BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind