Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. apr
18:00
ØKF
1
Sundby 2
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
16:00
Heimdal
1
Nørrebro United
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Føroyar
3
Hvidovre IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
CBS Sport
3
PI Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
11. apr
20:00
PI Fodbold
1
Heimdal
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Nørrebro United
1
Føroyar
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Sundby 2
1
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Hvidovre IF
0
ØKF
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
FA 2000
3
CBS Sport
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Fix
3
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
ØKF
1
Nørrebro United
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Føroyar
2
PI Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
CBS Sport
1
Heimdal
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
FA 2000
1
Sundby 2
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:00
Nørrebro United
2
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:00
PI Fodbold
0
ØKF
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Heimdal
2
Føroyar
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Sundby 2
0
CBS Sport
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Hvidovre IF
2
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
ØKF
2
Heimdal
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
FA 2000
3
Nørrebro United
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Sundby 2
6
Hvidovre IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
CBS Sport
1
Føroyar
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Heimdal
2
Fix
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
PI Fodbold
1
FA 2000
6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Nørrebro United
2
Sundby 2
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Føroyar
ØKF
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Hvidovre IF
CBS Sport
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Fix
Føroyar
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Sundby 2
PI Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
CBS Sport
ØKF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hvidovre IF
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FA 2000
Heimdal
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
ØKF
Fix
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
PI Fodbold
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Føroyar
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Heimdal
Sundby 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
CBS Sport
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Fix
PI Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
FA 2000
ØKF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Fix
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Sundby 2
Føroyar
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Fix
CBS Sport
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Nørrebro United
PI Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Hvidovre IF
Heimdal
|
Oprykning:
Bedste oprykningsberettigede hold rykker op
Nedrykning:
Nr. 10 rykker ned.
Nedrykningen forøges med det antal DBU København-hold, der rykker ned fra Kvinde Øst