Serie 4, P1 23/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
261770
fr11-08 2023
20:00
Oversidder
11. aug 2023
20:00
Oversidder
Slægtens Bk
261775
13-08 2023
10:00 Rådvadsvej
4
-
7
13. aug 2023
10:00
NV FK Herman
4
Young Urbans FC
7
261771
13-08 2023
12:00 Valby Idrætspark
2
-
0
13. aug 2023
12:00
Copenhagen Celtic
2
Olympique Odsherred
0
261774
13-08 2023
12:00 Valby Idrætspark
HMH
13. aug 2023
12:00
Nøddealliancen
Bk. Olympia 1921
HMH
261773
13-08 2023
14:00 Valby Idrætspark
2
-
2
13. aug 2023
14:00
Bk. Sommersol
2
FC Newborn
2
261772
13-08 2023
16:00
Oversidder
Valby Idrætspark
13. aug 2023
16:00
Panteras C.F.
Oversidder
261776
ma14-08 2023
18:45 Vigerslevparken
0
-
1
14. aug 2023
18:45
Sporting Fønix CF
0
Folehaven
1
261778
fr18-08 2023
20:00 Sundby Idrætspark
3
-
4
18. aug 2023
20:00
Young Urbans FC
3
Sporting Fønix CF
4
262233
19-08 2023
16:00 Valby Idrætspark
5
-
6
19. aug 2023
16:00
Olympique Odsherred
5
Panteras C.F.
6
261828
20-08 2023
14:00 Valby Idrætspark
3
-
2
20. aug 2023
14:00
FC Newborn
3
Nøddealliancen
2
262232
20-08 2023
14:00
Oversidder
20. aug 2023
14:00
Oversidder
Bk. Sommersol
262241
20-08 2023
16:00
Oversidder
Vigerslevparken
20. aug 2023
16:00
Folehaven
Oversidder
261777
to24-08 2023
18:30 Valby Idrætspark
3
-
2
24. aug 2023
18:30
Slægtens Bk
3
Copenhagen Celtic
2
262251
fr25-08 2023
20:00 Sundby Idrætspark
2
-
3
25. aug 2023
20:00
Young Urbans FC
2
Folehaven
3
262248
26-08 2023
16:00
Oversidder
Valby Idrætspark
26. aug 2023
16:00
Nøddealliancen
Oversidder
262250
26-08 2023
16:00 Valby Idrætspark
4
-
1
26. aug 2023
16:00
Sporting Fønix CF
4
Bk. Olympia 1921
1
262249
27-08 2023
10:00 Rådvadsvej
1
-
3
27. aug 2023
10:00
NV FK Herman
1
FC Newborn
3
262245
27-08 2023
12:00
Oversidder
Valby Idrætspark
27. aug 2023
12:00
Copenhagen Celtic
Oversidder
262247
27-08 2023
14:00 Valby Idrætspark
4
-
0
27. aug 2023
14:00
Bk. Sommersol
4
Olympique Odsherred
0
262246
27-08 2023
16:00 Valby Idrætspark
2
-
4
27. aug 2023
16:00
Panteras C.F.
2
Slægtens Bk
4
261779
ti29-08 2023
18:00 Sundby Idrætspark
4
-
1
29. aug 2023
18:00
Bk. Olympia 1921
4
NV FK Herman
1
262252
to31-08 2023
18:30 Valby Idrætspark
6
-
0
31. aug 2023
18:30
Slægtens Bk
6
Bk. Sommersol
0
262253
fr01-09 2023
20:00
Oversidder
01. sep 2023
20:00
Oversidder
Panteras C.F.
262254
02-09 2023
12:00 Sundby Idrætspark
2
-
4
02. sep 2023
12:00
Bk. Olympia 1921
2
Young Urbans FC
4
262257
02-09 2023
16:00 Valby Idrætspark
2
-
4
02. sep 2023
16:00
Olympique Odsherred
2
Nøddealliancen
4
262258
03-09 2023
12:00 Vigerslevparken
1
-
5
03. sep 2023
12:00
Folehaven
1
Copenhagen Celtic
5
262255
03-09 2023
14:00 Valby Idrætspark
1
-
3
03. sep 2023
14:00
FC Newborn
1
Sporting Fønix CF
3
262256
03-09 2023
14:00
Oversidder
03. sep 2023
14:00
Oversidder
NV FK Herman
262264
fr08-09 2023
20:00 Sundby Idrætspark
8
-
0
08. sep 2023
20:00
Young Urbans FC
8
FC Newborn
0
262261
09-09 2023
16:00 Valby Idrætspark
1
-
4
09. sep 2023
16:00
Nøddealliancen
1
Slægtens Bk
4
262263
09-09 2023
16:00
Oversidder
Valby Idrætspark
09. sep 2023
16:00
Sporting Fønix CF
Oversidder
262262
10-09 2023
10:00 Rådvadsvej
3
-
0
10. sep 2023
10:00
NV FK Herman
3
Olympique Odsherred
0
262260
10-09 2023
14:00
Oversidder
Valby Idrætspark
10. sep 2023
14:00
Bk. Sommersol
Oversidder
262259
10-09 2023
16:00 Valby Idrætspark
3
-
4
10. sep 2023
16:00
Panteras C.F.
3
Copenhagen Celtic
4
262265
ti12-09 2023
18:00 Sundby Idrætspark
4
-
6
12. sep 2023
18:00
Bk. Olympia 1921
4
Folehaven
6
263032
fr15-09 2023
20:00
Oversidder
15. sep 2023
20:00
Oversidder
Nøddealliancen
263033
16-09 2023
12:00 Valby Idrætspark
5
-
1
16. sep 2023
12:00
Copenhagen Celtic
5
Bk. Sommersol
1
263297
16-09 2023
16:00 Valby Idrætspark
1
-
3
16. sep 2023
16:00
Olympique Odsherred
1
Sporting Fønix CF
3
262413
16-09 2023
16:00 Valby Idrætspark
5
-
2
16. sep 2023
16:00
Slægtens Bk
5
NV FK Herman
2
263296
17-09 2023
14:00
Oversidder
17. sep 2023
14:00
Oversidder
Young Urbans FC
263298
17-09 2023
16:00 Vigerslevparken
6
-
2
17. sep 2023
16:00
Folehaven
6
Panteras C.F.
2
263295
ti19-09 2023
18:00 Sundby Idrætspark
4
-
6
19. sep 2023
18:00
Bk. Olympia 1921
4
FC Newborn
6
263303
fr22-09 2023
20:00 Sundby Idrætspark
3
-
2
22. sep 2023
20:00
Young Urbans FC
3
Olympique Odsherred
2
263304
23-09 2023
12:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
23. sep 2023
12:00
Bk. Olympia 1921
Oversidder
263300
23-09 2023
16:00 Valby Idrætspark
1
-
4
23. sep 2023
16:00
Nøddealliancen
1
Copenhagen Celtic
4
263302
23-09 2023
16:00 Valby Idrætspark
1
-
4
23. sep 2023
16:00
Sporting Fønix CF
1
Slægtens Bk
4
263301
24-09 2023
10:00
Oversidder
Rådvadsvej
24. sep 2023
10:00
NV FK Herman
Oversidder
263305
24-09 2023
14:00 Valby Idrætspark
1
-
7
24. sep 2023
14:00
FC Newborn
1
Folehaven
7
263299
24-09 2023
14:00 Valby Idrætspark
HMH
24. sep 2023
14:00
Bk. Sommersol
Panteras C.F.
HMH
263307
fr29-09 2023
20:00
Oversidder
29. sep 2023
20:00
Oversidder
Sporting Fønix CF
263308
30-09 2023
14:00 Valby Idrætspark
4
-
1
30. sep 2023
14:00
Copenhagen Celtic
4
NV FK Herman
1
263311
30-09 2023
16:00 Valby Idrætspark
1
-
4
30. sep 2023
16:00
Olympique Odsherred
1
Bk. Olympia 1921
4
263306
30-09 2023
16:00 Valby Idrætspark
0
-
2
30. sep 2023
16:00
Slægtens Bk
0
Young Urbans FC
2
263310
01-10 2023
14:00
Oversidder
01. okt 2023
14:00
Oversidder
FC Newborn
263646
01-10 2023
16:00 Vigerslevparken
2
-
2
01. okt 2023
16:00
Folehaven
2
Bk. Sommersol
2
263309
01-10 2023
16:00 Valby Idrætspark
2
-
2
01. okt 2023
16:00
Panteras C.F.
2
Nøddealliancen
2
263650
fr06-10 2023
20:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
06. okt 2023
20:00
Young Urbans FC
Oversidder
263651
07-10 2023
12:00 Sundby Idrætspark
3
-
2
07. okt 2023
12:00
Bk. Olympia 1921
3
Slægtens Bk
2
263647
07-10 2023
14:00 Valby Idrætspark
1
-
3
07. okt 2023
14:00
Nøddealliancen
1
Bk. Sommersol
3
263649
07-10 2023
16:00 Valby Idrætspark
2
-
0
07. okt 2023
16:00
Sporting Fønix CF
2
Copenhagen Celtic
0
263648
08-10 2023
10:00 Rådvadsvej
2
-
2
08. okt 2023
10:00
NV FK Herman
2
Panteras C.F.
2
263652
08-10 2023
14:00 Valby Idrætspark
4
-
4
08. okt 2023
14:00
FC Newborn
4
Olympique Odsherred
4
263653
08-10 2023
14:00
Oversidder
08. okt 2023
14:00
Oversidder
Folehaven
263655
fr13-10 2023
20:00
Oversidder
13. okt 2023
20:00
Oversidder
Bk. Olympia 1921
270995
14-10 2023
12:00 Valby Idrætspark
4
-
1
14. okt 2023
12:00
Copenhagen Celtic
4
Young Urbans FC
1
270998
14-10 2023
16:00
Oversidder
Valby Idrætspark
HHT
14. okt 2023
16:00
Olympique Odsherred
Oversidder
HHT
270997
15-10 2023
14:00 Valby Idrætspark
2
-
1
15. okt 2023
14:00
Bk. Sommersol
2
NV FK Herman
1
280070
15-10 2023
16:00 Vigerslevparken
2
-
5
15. okt 2023
16:00
Folehaven
2
Nøddealliancen
5
270996
15-10 2023
16:00 Valby Idrætspark
1
-
2
15. okt 2023
16:00
Panteras C.F.
1
Sporting Fønix CF
2
280073
fr20-10 2023
20:00 Sundby Idrætspark
1
-
3
20. okt 2023
20:00
Young Urbans FC
1
Panteras C.F.
3
280074
21-10 2023
12:00 Sundby Idrætspark
0
-
1
21. okt 2023
12:00
Bk. Olympia 1921
0
Copenhagen Celtic
1
281939
21-10 2023
16:00 Valby Idrætspark
1
-
2
21. okt 2023
16:00
Olympique Odsherred
1
Folehaven
2
280072
21-10 2023
16:00 Valby Idrætspark
4
-
0
21. okt 2023
16:00
Sporting Fønix CF
4
Bk. Sommersol
0
280071
22-10 2023
10:00 Rådvadsvej
4
-
4
22. okt 2023
10:00
NV FK Herman
4
Nøddealliancen
4
263654
22-10 2023
16:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
1
22. okt 2023
16:00
Slægtens Bk
2
FC Newborn
1
280075
ma23-10 2023
14:00
Oversidder
Valby Idrætspark
23. okt 2023
14:00
FC Newborn
Oversidder
280076
ma23-10 2023
14:00
Oversidder
23. okt 2023
14:00
Oversidder
Slægtens Bk
281941
fr27-10 2023
20:00
Oversidder
Oversidder
27. okt 2023
20:00
Oversidder
Oversidder
281940
28-10 2023
16:00 Valby Idrætspark
2
-
2
28. okt 2023
16:00
Slægtens Bk
2
Olympique Odsherred
2
281945
28-10 2023
16:00 Valby Idrætspark
0
-
5
28. okt 2023
16:00
Nøddealliancen
0
Sporting Fønix CF
5
281946
29-10 2023
10:00 Rådvadsvej
0
-
2
29. okt 2023
10:00
NV FK Herman
0
Folehaven
2
281942
29-10 2023
12:00 Valby Idrætspark
8
-
0
29. okt 2023
12:00
Copenhagen Celtic
8
FC Newborn
0
281944
29-10 2023
14:00 Valby Idrætspark
3
-
5
29. okt 2023
14:00
Bk. Sommersol
3
Young Urbans FC
5
281943
29-10 2023
16:00 Valby Idrætspark
3
-
3
29. okt 2023
16:00
Panteras C.F.
3
Bk. Olympia 1921
3
281948
04-11 2023
12:00 Sundby Idrætspark
1
-
2
04. nov 2023
12:00
Young Urbans FC
1
Nøddealliancen
2
281949
04-11 2023
12:00 Sundby Idrætspark
1
-
5
04. nov 2023
12:00
Bk. Olympia 1921
1
Bk. Sommersol
5
281951
04-11 2023
14:00
Oversidder
04. nov 2023
14:00
Oversidder
Copenhagen Celtic
281952
04-11 2023
14:00
Oversidder
Valby Idrætspark
HHT
04. nov 2023
14:00
Olympique Odsherred
Oversidder
HHT
281947
04-11 2023
16:00 Valby Idrætspark
5
-
0
04. nov 2023
16:00
Sporting Fønix CF
5
NV FK Herman
0
281950
05-11 2023
11:00 Valby Idrætspark
0
-
2
05. nov 2023
11:00
FC Newborn
0
Panteras C.F.
2
281975
05-11 2023
16:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
2
05. nov 2023
16:00
Folehaven
2
Slægtens Bk
2
281981
to28-03 2024
10:00 Valby Idrætspark
HHT
28. mar
10:00
Olympique Odsherred
Copenhagen Celtic
HHT
281980
to28-03 2024
12:00
Oversidder
28. mar
12:00
Oversidder
Panteras C.F.
281977
to28-03 2024
12:00 Sundby Idrætspark
6
-
1
28. mar
12:00
Young Urbans FC
6
NV FK Herman
1
281978
to28-03 2024
12:00 Sundby Idrætspark
3
-
2
28. mar
12:00
Bk. Olympia 1921
3
Nøddealliancen
2
281976
to28-03 2024
14:00
Oversidder
Valby Idrætspark
28. mar
14:00
Slægtens Bk
Oversidder
281982
to28-03 2024
14:00 Valby Idrætspark
1
-
2
28. mar
14:00
Folehaven
1
Sporting Fønix CF
2
281979
to28-03 2024
16:00 Valby Idrætspark
3
-
4
28. mar
16:00
FC Newborn
3
Bk. Sommersol
4
298261
ma01-04 2024
10:00 Valby Idrætspark
4
-
5
01. apr
10:00
Copenhagen Celtic
4
Slægtens Bk
5
298262
ma01-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
7
-
0
01. apr
12:00
Panteras C.F.
7
Olympique Odsherred
0
281983
ma01-04 2024
12:00
Oversidder
01. apr
12:00
Oversidder
Folehaven
298265
ma01-04 2024
12:00 Rådvadsvej
2
-
2
01. apr
12:00
NV FK Herman
2
Bk. Olympia 1921
2
298263
ma01-04 2024
14:00
Oversidder
Valby Idrætspark
01. apr
14:00
Bk. Sommersol
Oversidder
298264
ma01-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
2
-
4
01. apr
16:00
Nøddealliancen
2
FC Newborn
4
298285
fr05-04 2024
20:00
Oversidder
05. apr
20:00
Oversidder
Copenhagen Celtic
298291
06-04 2024
12:00 Sundby Idrætspark
0
-
3
06. apr
12:00
Bk. Olympia 1921
0
Sporting Fønix CF
3
298311
06-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
HHT
06. apr
16:00
Olympique Odsherred
Bk. Sommersol
HHT
298270
06-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
1
-
4
06. apr
16:00
Slægtens Bk
1
Panteras C.F.
4
298309
07-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
5
-
2
07. apr
14:00
FC Newborn
5
NV FK Herman
2
298310
07-04 2024
14:00
Oversidder
07. apr
14:00
Oversidder
Nøddealliancen
298312
07-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
2
-
1
07. apr
16:00
Folehaven
2
Young Urbans FC
1
298319
fr12-04 2024
20:00 Sundby Idrætspark
1
-
1
12. apr
20:00
Young Urbans FC
1
Bk. Olympia 1921
1
298316
13-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
HMH
13. apr
16:00
Nøddealliancen
Olympique Odsherred
HMH
298318
13-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
UHT
13. apr
16:00
Sporting Fønix CF
FC Newborn
UHT
298317
14-04 2024
10:00
Oversidder
Rådvadsvej
14. apr
10:00
NV FK Herman
Oversidder
298313
14-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
2
-
2
14. apr
12:00
Copenhagen Celtic
2
Folehaven
2
298315
14-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
0
-
3
14. apr
14:00
Bk. Sommersol
0
Slægtens Bk
3
298314
14-04 2024
16:00
Oversidder
Valby Idrætspark
14. apr
16:00
Panteras C.F.
Oversidder
298321
fr19-04 2024
20:00
Oversidder
19. apr
20:00
Oversidder
Bk. Sommersol
298320
20-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
UHT
20. apr
16:00
Slægtens Bk
Nøddealliancen
UHT
298325
20-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
0
-
0
20. apr
16:00
Olympique Odsherred
0
NV FK Herman
0
298323
21-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
1
-
4
21. apr
14:00
FC Newborn
1
Young Urbans FC
4
298324
21-04 2024
14:00
Oversidder
21. apr
14:00
Oversidder
Sporting Fønix CF
298328
21-04 2024
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
21. apr
16:00
Folehaven
3
Bk. Olympia 1921
1
298322
21-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
1
-
2
21. apr
16:00
Copenhagen Celtic
1
Panteras C.F.
2
298334
fr26-04 2024
20:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
26. apr
20:00
Young Urbans FC
Oversidder
298335
27-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
4
-
6
27. apr
12:00
FC Newborn
4
Bk. Olympia 1921
6
298331
27-04 2024
16:00
Oversidder
Valby Idrætspark
27. apr
16:00
Nøddealliancen
Oversidder
298333
27-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
UHT
27. apr
16:00
Sporting Fønix CF
Olympique Odsherred
UHT
298332
28-04 2024
10:00 Rådvadsvej
PRO
28. apr
10:00
NV FK Herman
Slægtens Bk
PRO
298330
28-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
2
-
5
28. apr
14:00
Bk. Sommersol
2
Copenhagen Celtic
5
298329
28-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
2
-
3
28. apr
16:00
Panteras C.F.
2
Folehaven
3
298336
fr03-05 2024
20:00 Valby Idrætspark
1
-
3
03. maj
20:00
Slægtens Bk
1
Sporting Fønix CF
3
298337
fr03-05 2024
20:00
Oversidder
03. maj
20:00
Oversidder
NV FK Herman
298341
04-05 2024
10:00 Valby Idrætspark
HHT
04. maj
10:00
Olympique Odsherred
Young Urbans FC
HHT
298338
05-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
UHT
05. maj
14:00
Copenhagen Celtic
Nøddealliancen
UHT
298340
05-05 2024
14:00
Oversidder
05. maj
14:00
Oversidder
Bk. Olympia 1921
298342
05-05 2024
16:00 Vigerslevparken
7
-
2
05. maj
16:00
Folehaven
7
FC Newborn
2
315605
ti07-05 2024
18:00 Sundby Idrætspark
UHT
07. maj
18:00
Bk. Olympia 1921
Olympique Odsherred
UHT
312168
ti07-05 2024
20:00 Valby Idrætspark
2
-
3
07. maj
20:00
Nøddealliancen
2
Panteras C.F.
3
315332
on08-05 2024
18:00 Rådvadsvej
3
-
1
08. maj
18:00
NV FK Herman
3
Copenhagen Celtic
1
315604
on08-05 2024
19:30 Sundby Idrætspark
1
-
4
08. maj
19:30
Young Urbans FC
1
Slægtens Bk
4
298339
12-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
3
-
0
12. maj
14:00
Panteras C.F.
3
Bk. Sommersol
0
298366
ti14-05 2024
19:30 Valby Idrætspark
1
-
3
14. maj
19:30
Bk. Sommersol
1
Folehaven
3
315333
to16-05 2024
19:30
Oversidder
Valby Idrætspark
16. maj
19:30
Sporting Fønix CF
Oversidder
315606
to16-05 2024
20:00
Oversidder
Valby Idrætspark
16. maj
20:00
FC Newborn
Oversidder
316980
fr17-05 2024
20:00
Oversidder
17. maj
20:00
Oversidder
Young Urbans FC
316984
18-05 2024
10:00 Valby Idrætspark
HHT
18. maj
10:00
Olympique Odsherred
FC Newborn
HHT
316979
18-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
4
-
3
18. maj
12:00
Slægtens Bk
4
Bk. Olympia 1921
3
316981
19-05 2024
10:00 Valby Idrætspark
0
-
5
19. maj
10:00
Copenhagen Celtic
0
Sporting Fønix CF
5
316983
19-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
HHT
19. maj
14:00
Bk. Sommersol
Nøddealliancen
HHT
316985
19-05 2024
16:00
Oversidder
Vigerslevparken
19. maj
16:00
Folehaven
Oversidder
316982
19-05 2024
16:00 Valby Idrætspark
UHT
19. maj
16:00
Panteras C.F.
NV FK Herman
UHT
316989
fr24-05 2024
20:00 Sundby Idrætspark
0
-
2
24. maj
20:00
Young Urbans FC
0
Copenhagen Celtic
2
316990
25-05 2024
12:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
25. maj
12:00
Bk. Olympia 1921
Oversidder
316988
25-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
2
-
1
25. maj
14:00
Sporting Fønix CF
2
Panteras C.F.
1
316986
25-05 2024
16:00 Valby Idrætspark
0
-
7
25. maj
16:00
Nøddealliancen
0
Folehaven
7
316987
26-05 2024
10:00 Rådvadsvej
UHT
26. maj
10:00
NV FK Herman
Bk. Sommersol
UHT
316991
26-05 2024
10:00 Valby Idrætspark
1
-
2
26. maj
10:00
FC Newborn
1
Slægtens Bk
2
319528
26-05 2024
14:00
Oversidder
UHT
26. maj
14:00
Oversidder
Olympique Odsherred
UHT
319530
fr31-05 2024
20:00
Oversidder
31. maj
20:00
Oversidder
FC Newborn
319529
01-06 2024
16:00
Oversidder
Valby Idrætspark
01. jun
16:00
Slægtens Bk
Oversidder
319534
01-06 2024
16:00 Valby Idrætspark
1
-
3
01. jun
16:00
Nøddealliancen
1
NV FK Herman
3
319531
02-06 2024
12:00 Valby Idrætspark
6
-
0
02. jun
12:00
Copenhagen Celtic
6
Bk. Olympia 1921
0
319533
02-06 2024
14:00 Valby Idrætspark
1
-
3
02. jun
14:00
Bk. Sommersol
1
Sporting Fønix CF
3
319535
02-06 2024
16:00 Vigerslevparken
UHT
02. jun
16:00
Folehaven
Olympique Odsherred
UHT
319532
02-06 2024
16:00 Valby Idrætspark
2
-
3
02. jun
16:00
Panteras C.F.
2
Young Urbans FC
3
319538
ti04-06 2024
18:00 Sundby Idrætspark
1
-
2
04. jun
18:00
Bk. Olympia 1921
1
Panteras C.F.
2
319541
ti04-06 2024
19:30 Valby Idrætspark
HHT
04. jun
19:30
Olympique Odsherred
Slægtens Bk
HHT
319536
ti04-06 2024
19:30 Valby Idrætspark
6
-
2
04. jun
19:30
Sporting Fønix CF
6
Nøddealliancen
2
319540
on05-06 2024
19:30
Oversidder
Oversidder
05. jun
19:30
Oversidder
Oversidder
319539
to06-06 2024
19:30 Valby Idrætspark
HHT
06. jun
19:30
FC Newborn
Copenhagen Celtic
HHT
319542
09-06 2024
14:00 Vigerslevparken
4
-
1
09. jun
14:00
Folehaven
4
NV FK Herman
1
298266
ma10-06 2024
20:00 Sundby Idrætspark
2
-
3
10. jun
20:00
Young Urbans FC
2
Sporting Fønix CF
3
319546
ti11-06 2024
18:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
11. jun
18:30
Panteras C.F.
3
FC Newborn
2
319537
to13-06 2024
19:30 Sundby Idrætspark
13. jun
19:30
Young Urbans FC
Bk. Sommersol
319549
16-06 2024
10:00 Rådvadsvej
HHT
16. jun
10:00
NV FK Herman
Sporting Fønix CF
HHT
319544
16-06 2024
10:00
Oversidder
UHT
16. jun
10:00
Oversidder
Olympique Odsherred
UHT
319545
16-06 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark
16. jun
10:00
Copenhagen Celtic
Oversidder
319547
16-06 2024
12:00 Valby Idrætspark
16. jun
12:00
Bk. Sommersol
Bk. Olympia 1921
319548
16-06 2024
12:00 Valby Idrætspark
16. jun
12:00
Nøddealliancen
Young Urbans FC
319543
16-06 2024
12:00 Valby Idrætspark
16. jun
12:00
Slægtens Bk
Folehaven
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op.

Oprykningen forøges med 1 hold, hvis der ikke findes en oprykker fra Serie 1 pulje 2 til Københavnsserien 2024/25.
Oprykningen forøges med 1 hold, hvis der ikke rykker nogen 1. hold fra DBU København-klubber ned fra Københavnsserien efter 2024 forår.

Nedrykning:
Svarer i antal til det antal 1. hold fra DBU København-klubber, der efter forår 2024 rykker ned fra Københavnsserien.

Dog rykker nr. 14 altid ned.

Log ind