U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Efterår 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
548430
to17-08 2023
18:30 Campus Road
1
-
2
17. aug 2023
18:30
B1913
1
Næsby BK
2
548432
19-08 2023
10:00 Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
1
-
8
19. aug 2023
10:00
BBB/SB
1
Stjernen/Thurø
8
548349
20-08 2023
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
20. aug 2023
Dalum IF
Oversidder
548429
20-08 2023
10:30
Oversidder
20. aug 2023
10:30
Oversidder
Kerteminde BK
548431
20-08 2023
11:00 Home Tarup Park
2
-
2
20. aug 2023
11:00
Tarup/Paarup IF
2
Egebjerg Fodbold
2
548433
26-08 2023
14:00
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
26. aug 2023
14:00
Dalum IF
Oversidder
548546
27-08 2023
Oversidder
27. aug 2023
Oversidder
Stjernen/Thurø
548435
27-08 2023
10:00 ALPI Arena Næsby
6
-
2
27. aug 2023
10:00
Næsby BK
6
Tarup/Paarup IF
2
548545
ti29-08 2023
18:45 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
4
-
2
29. aug 2023
18:45
Kerteminde BK
4
B1913
2
548550
fr01-09 2023
18:00 Home Tarup Park
2
-
3
01. sep 2023
18:00
Tarup/Paarup IF
2
Kerteminde BK
3
548552
fr01-09 2023
18:00 Østbyens Stadion
1
-
4
01. sep 2023
18:00
Stjernen/Thurø
1
Egebjerg Fodbold
4
548547
03-09 2023
Oversidder
Oversidder
03. sep 2023
Oversidder
Oversidder
548549
03-09 2023
10:00 Campus Road
1
-
8
03. sep 2023
10:00
B1913
1
Dalum IF
8
548551
03-09 2023
11:00 Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
0
-
4
03. sep 2023
11:00
BBB/SB
0
Næsby BK
4
548434
on06-09 2023
18:00 Ulbølle Stadion
7
-
0
06. sep 2023
18:00
Egebjerg Fodbold
7
BBB/SB
0
548553
09-09 2023
13:00 Rema 1000 Park - Dalum
5
-
0
09. sep 2023
13:00
Dalum IF
5
Tarup/Paarup IF
0
548605
10-09 2023
Oversidder
10. sep 2023
Oversidder
Egebjerg Fodbold
548554
10-09 2023
10:00
Oversidder
10. sep 2023
10:00
Oversidder
B1913
548555
10-09 2023
14:00 ALPI Arena Næsby
1
-
2
10. sep 2023
14:00
Næsby BK
1
Stjernen/Thurø
2
548601
10-09 2023
15:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
7
-
2
10. sep 2023
15:00
Kerteminde BK
7
BBB/SB
2
548609
16-09 2023
11:00 Thurø Stadion
1
-
3
16. sep 2023
11:00
Stjernen/Thurø
1
Kerteminde BK
3
548610
16-09 2023
11:00 Ulbølle Stadion
3
-
1
16. sep 2023
11:00
Egebjerg Fodbold
3
Næsby BK
1
548606
17-09 2023
Oversidder
Campus Road
17. sep 2023
B1913
Oversidder
548607
17-09 2023
11:00
Oversidder
Home Tarup Park
17. sep 2023
11:00
Tarup/Paarup IF
Oversidder
548608
17-09 2023
11:00 Bellinge Stadion
0
-
6
17. sep 2023
11:00
BBB/SB
0
Dalum IF
6
548613
on20-09 2023
17:30 Campus Road
0
-
5
20. sep 2023
17:30
B1913
0
Tarup/Paarup IF
5
548611
to21-09 2023
18:00 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
0
21. sep 2023
18:00
Dalum IF
1
Stjernen/Thurø
0
548612
23-09 2023
12:00
Oversidder
23. sep 2023
12:00
Oversidder
BBB/SB
548615
24-09 2023
Oversidder
24. sep 2023
Oversidder
Næsby BK
548624
30-09 2023
11:00
Oversidder
Østbyens Stadion
30. sep 2023
11:00
Stjernen/Thurø
Oversidder
548625
30-09 2023
11:00 Ulbølle Stadion
2
-
9
30. sep 2023
11:00
Egebjerg Fodbold
2
Dalum IF
9
548626
30-09 2023
13:00 ALPI Arena Næsby
2
-
5
30. sep 2023
13:00
Næsby BK
2
Kerteminde BK
5
548622
01-10 2023
Oversidder
Home Tarup Park
01. okt 2023
Tarup/Paarup IF
Oversidder
548623
01-10 2023
12:00 Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
3
-
8
01. okt 2023
12:00
BBB/SB
3
B1913
8
548614
to05-10 2023
18:45 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
7
-
1
05. okt 2023
18:45
Kerteminde BK
7
Egebjerg Fodbold
1
548628
07-10 2023
11:00
Oversidder
07. okt 2023
11:00
Oversidder
Egebjerg Fodbold
548637
08-10 2023
Oversidder
08. okt 2023
Oversidder
Kerteminde BK
548627
08-10 2023
12:00 Rema 1000 Park - Dalum
10
-
0
08. okt 2023
12:00
Dalum IF
10
Næsby BK
0
548641
on11-10 2023
17:00
Oversidder
ALPI Arena Næsby
11. okt 2023
17:00
Næsby BK
Oversidder
548640
to12-10 2023
17:30 Ulbølle Stadion
3
-
1
12. okt 2023
17:30
Egebjerg Fodbold
3
B1913
1
548639
14-10 2023
11:00 Thurø Stadion
3
-
2
14. okt 2023
11:00
Stjernen/Thurø
3
Tarup/Paarup IF
2
548638
15-10 2023
Oversidder
Bellinge Stadion
15. okt 2023
BBB/SB
Oversidder
548636
22-10 2023
10:00 Home Tarup Park
4
-
0
22. okt 2023
10:00
Tarup/Paarup IF
4
BBB/SB
0
548642
22-10 2023
16:30 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
0
-
2
22. okt 2023
16:30
Kerteminde BK
0
Dalum IF
2
548629
29-10 2023
11:00 Campus Road
4
-
0
29. okt 2023
11:00
B1913
4
Stjernen/Thurø
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
150823: Årslev udtrådt

Nr. 1 kvalificeret til Liga 2, forår 2024. 

Log ind